Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Siemanko nowy kolego i to z Ursusa Moj kuzyn tam mieszka :naughty: Oczy zapraszam do spocikow Warszafskich
  2. No akurat siedze w pracy Tandeta jest Always otwarta :shocked:
  3. Siemanderrrroo spiochy i inne ochlajdupy , a takich dzisiaj pewnie wiekszosc hyhy :blink:
  4. 40 lat minieeee za 6 dni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Toćki
  5. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak podbiegnie piesek sie zsikac na twoja opone , to ty podlec do wlasciciela/ki i tez sie odlej na noge :naughty:
  6. Zloz ja na pol to wejdzie jak maselko
  7. A mnie nie bedzie , to chyba tez wiadome :polew: :polew:
  8. Jakos nie jestem przekonany ale obstawiam Talbota :gwizdanie:
  9. "goscinnie" :polew: :polew: Ale i tak jestem pelen obaw
  10. Koniec baku i 470km Dobryyy wynik :P
  11. Rubin , ty takich ciezkich zadan im nie stawial bo sie juz nigdy nie odnajda , no chyba ze klucze do wozidel skonfiskujesz to ich wywiez w okolice najczarniejsze z czarnych i mozemy komisik otworzyc
  12. Tomaszust , REWELACJA 4 zdjecie !!! Diego , ostatnie rowniez powala na kolana :blink: Sory za OT ale dokleje tu moje fotki wiec DON`T TOUCH THIS POST
  13. Nie , nie sprawdzalem bo nawet nie wiem gdzie Ale to moze byc wina wtyczki ?? A co z logami ?
  14. Powitac Moze ktos z was bedzie wiedzial co jest grane , tiptronic pracuje caly czas w trybie awaryjnym , tzn. wszystkie biegi sie swieca na liczniku i reczna zmiana biegow nie dziala . Zrobilem wczoraj logi , prosze o jakies sugestie , no i ogolnie co widac na logach i bledach. Z gory dziekuje Address 02 ------------------------------------------------------- Controller: 4B1 910 155 E Component: V30 01J 2.5lTDI RdW 3400 Coding: 00001 Shop #: WSC 74004 3 Faults Found: 18163 - Tiptronic Down Switch (F189): Open or Short to Plus P1755 - 35-00 - - 18165 - Supply Voltage: Open Circuit P1757 - 35-10 - - - Intermittent 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU P1850 - 35-10 - - - Intermittent KANAL 003: KANAL 007: KANAL 010: KANAL 011: KANAL 013:
  15. Noo jest sie czym chwalic :kox:
  16. Nowy fiat 126p :polew:
  17. No i qwa wygadałeś Moze chociaz Awans sie znajdzie I Pan Michal W.
  18. hehe sie ma czasem bajerke :naughty:
  19. Hyhy jedyne co jest ustalone to , ze rano mowimy "Dziendobry" , a wieczorem "Dobranoc" :polew: , a cala reszta to
  20. Kolego Vagiem mozesz aktywowac wlaczenie poduszek Na forum jest gdzies napisane jak sie aktywuje.
  21. Mozesz zamienic bez problemu Na allegro dostaniesz takie Albo oddaj do chormowania Trzeba zdemontowac wlasnie ten grafit i oslone
  22. i niech wszyscy tak myślą Eee mysla , wszyscy to wiedza :decayed:
  23. Hahaha , jak zawsze u nas nic ciekawego sie nie dzieje , dlatego takie nudy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.