Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko nowy kolego i to z Ursusa Moj kuzyn tam mieszka :naughty: Oczy zapraszam do spocikow Warszafskich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No akurat siedze w pracy Tandeta jest Always otwarta :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanderrrroo spiochy i inne ochlajdupy , a takich dzisiaj pewnie wiekszosc hyhy :blink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
40 lat minieeee za 6 dni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Toćki
-
Psy sikają na moją A-4
Jak podbiegnie piesek sie zsikac na twoja opone , to ty podlec do wlasciciela/ki i tez sie odlej na noge :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zloz ja na pol to wejdzie jak maselko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A mnie nie bedzie , to chyba tez wiadome :polew: :polew:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jakos nie jestem przekonany ale obstawiam Talbota :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"goscinnie" :polew: :polew: Ale i tak jestem pelen obaw
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Koniec baku i 470km Dobryyy wynik :P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rubin , ty takich ciezkich zadan im nie stawial bo sie juz nigdy nie odnajda , no chyba ze klucze do wozidel skonfiskujesz to ich wywiez w okolice najczarniejsze z czarnych i mozemy komisik otworzyc
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Tomaszust , REWELACJA 4 zdjecie !!! Diego , ostatnie rowniez powala na kolana :blink: Sory za OT ale dokleje tu moje fotki wiec DON`T TOUCH THIS POST
-
[A6 C5] Bledy i logi - 2,5TDI 2003 Tiptronic
Nie , nie sprawdzalem bo nawet nie wiem gdzie Ale to moze byc wina wtyczki ?? A co z logami ?
-
[A6 C5] Bledy i logi - 2,5TDI 2003 Tiptronic
Powitac Moze ktos z was bedzie wiedzial co jest grane , tiptronic pracuje caly czas w trybie awaryjnym , tzn. wszystkie biegi sie swieca na liczniku i reczna zmiana biegow nie dziala . Zrobilem wczoraj logi , prosze o jakies sugestie , no i ogolnie co widac na logach i bledach. Z gory dziekuje Address 02 ------------------------------------------------------- Controller: 4B1 910 155 E Component: V30 01J 2.5lTDI RdW 3400 Coding: 00001 Shop #: WSC 74004 3 Faults Found: 18163 - Tiptronic Down Switch (F189): Open or Short to Plus P1755 - 35-00 - - 18165 - Supply Voltage: Open Circuit P1757 - 35-10 - - - Intermittent 18258 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ECU P1850 - 35-10 - - - Intermittent KANAL 003: KANAL 007: KANAL 010: KANAL 011: KANAL 013:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ooo spam dziala
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Noo jest sie czym chwalic :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hello :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nowy fiat 126p :polew:
-
Promocja w Media Markt w dn. 02/05
No i qwa wygadałeś Moze chociaz Awans sie znajdzie I Pan Michal W.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe sie ma czasem bajerke :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhy jedyne co jest ustalone to , ze rano mowimy "Dziendobry" , a wieczorem "Dobranoc" :polew: , a cala reszta to
-
[B6 AWX] Airbag pasażera - włączenie/wyłączenie
Kolego Vagiem mozesz aktywowac wlaczenie poduszek Na forum jest gdzies napisane jak sie aktywuje.
-
[B5 AFB] Chrom tiptronic
Mozesz zamienic bez problemu Na allegro dostaniesz takie Albo oddaj do chormowania Trzeba zdemontowac wlasnie ten grafit i oslone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i niech wszyscy tak myślą Eee mysla , wszyscy to wiedza :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahaha , jak zawsze u nas nic ciekawego sie nie dzieje , dlatego takie nudy