Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokole albo ktos inny , wezmiecie Vaga ?? Potrzebuje kumplowi przebadac paska heheh
-
jaki LCD 37 ???
To są moje odczucia,patrząc co dzień na duże ekrany mogę stwierdzić,że nawet po podłączeniu do platformy cyfrowej obraz nie jest tak doskonały jak w przypadku plazmy.Robi się pixeloza,efekt smużenia jest dużo większy(pomimo szybkiego czasu reakcji). Ta kwestie juz wytlumaczylem w innym temacie I masz 100% racije do 37" LCD od 40" Plazma i poki co nic tego nie zmieni
-
[ALL] Jakie felgi
dobra mocna felga na zimę :th: Dokladnie! Za taka kase mozna kupic duzo lepsza fele na lato Ale ja nie chce nic wiekszego. Wydaje mi sie ze 16" jest w sam raz na te nasze "polskie drogi". Jest to taki kompromis pomiedzy wygladem a komfortem. Nie chce tez kupowac alu po to zeby za chwile zmieniac opony na nowe. Chce juz sobie kupic dobry komplet na lato z fajnymi felami i dobrymi oponami . A Wy jakie proponujecie fele 16" do czarnej A4? Jak cos to takie jak z tego linka ja mam do sprzedania Tylko 5 sztuk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
Pilot Uniwersalny - TV, Kino Domowe, Tuner Satelitarny itd
Ja bym bral Philipsa Ale tylko dlatego , ze ma fpyte ikonki Voxan69 , nie masz kompletnie racji. Wiesz jak kupuje pilot uniwersalny za 10zl albo takiemu podobny , to sie nie dziwie ze sa do d*py. Ale nikt mi nie wmowi ze kupujac ktorys z wyzej wymienionych , czy wogole z gornej polki nie bedzie ulatwieniem w uzytkowaniu sprzetu w domu Ja jestem bardzo zadowolony i nie wala mi sie 10 pilotow po domu , a uzytkowanie takiego pilota jest banalnie proste , a jeszcze jak z pomoca przychodza ikonki programow itp. to juz wogole to jest super proste i przyjemne A ten to juz jest wogole mega fpyte , cos jak RS4 czy RS6 http://www.allegro.pl/item334998690_logitech_harmony_one_1_zamiast_15_dotykowy_lcd.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanto Cuberas , jakbys ty pisal czasem po polsku to by bylo w sznicel
-
Pilot Uniwersalny - TV, Kino Domowe, Tuner Satelitarny itd
Ja mam Logitecha i mi jakos dziala dobrze Harmony 555
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale sie nam ladna pogoda zrobila :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:15 _________________________________________________ Oooo no to gratki Trzeba prezentacje zrobic na spociku No ale moglbys dzisiaj jakies zdjatka wlozyc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma sprawy Hmmm a ja nie widze dzialu "Tylko dla Moderatorow" :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heeeeeeeeeeejjjj chlopcy Wczoraj full wypas meczyk :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eeee , to jakas wymowka tak ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a moje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale milusio na polu sie zrobilo Dzingo bels , dzingo bels ,
-
[ALL B5] Słabo widoczny FIS
No kolego wszystko to wiemy Ale u mnie na przyklad jest na odwrot LOL , sciemnia jak jest slonecznie , a w miare jasno jak ciemno (tzn. normalnie , nie zeby rozjasnial czy sciemnial). Jarko naprawa FISa , z allegro kosztuje 300zl , na AKP wiem ze jest kolo , ktory rowniez sie tym zajmuje i z tego co pamietal krzyczal cos kolo 100-150zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze notatnik ?? :polew:
-
Blokowanie stron na routerze
Jak bys cos potrzebowal pomocy odnosnie tego routerka (mam kilka takich ) i wogole sieci to wal na PW
-
[B5 ADP] Jakie osiągi?
Cayenne pokaz mi w ktorym momencie sie unioslem/denerwowalem ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yooo Stefany 1.Sokolnh (organizer) 2.Cuber 3.Themon 4.Ozi 5.Jarko 6.Truogr 7.Trzeniek 8.Mtytus 9.rtocki 10.Marek27 11. Mad_MAX .....
-
[B5 ADP] Jakie osiągi?
Sory panowie ale to jest smieszne hehehee . Jak 1.6 jedzie 220km/h to ciekawy jestem ile poleci moje , pewnie z 280km/h , a moze i 300 sie uda :polew: I mowie tu tylko o tym V/max , a nie o samym silniku , zeby nie bylo ze mowie zle o nich A co do objezdzania to ok , mozliwe ze jeden drugiego objedzie , bo wiadome , ze w roznym stopniu ktos dbal o silnik i moga byc rozne parametry Zejdzcie na ziemie koledzy , bo albo macie bardzo popsute liczniki i wskazania sa tak zaklamane , albo bylo cholernie z gorki , a wy o tym nie wiedzieliscie hehehe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie wybiera , sie wybiera
-
Formuła 1 2008
Swietnie mu poszlo W koncu bez problemow z boildem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo No to mamy dwie góry i jeden dół Kurcze, panowie może znacie jakieś miejsce w KRK gdzie można _dobrze_ wyczyścić skórzaną tapicerke ? Gdzie bym nie pojechał to chcą ją robić na błysk - a wole tak jak jest fabrycznie: głęboki mat :th: Ja sobie sam tak robie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U was to takich rzeczy nie ma , dlatego chociaz przez forum wam je pokazujemy , zebyscie wiedzieli ze takieeee rzeczy sa na swiecie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, dobrego nigdy za wiele Dac mu piwo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokol , nie bede gorszy od ciebie :naughty: <------- :blink: