Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
[ALL B5] Prawe lusterko - demontaz. szybkie pytanko.
O ile dobrze pamietam to trzeba tylko ten trojkat plastikowy sciagnac od wewnatrz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja sie pisze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a where ??
-
Z okazji świąt życzę Wam....
A ja nic wam nie zycze , bo uwazam ze te "swieta" to tylko pretekst do chlania i nawpieprzania sie ile wlezie. Przeciez codziennie tak mozna Ale skoro juz to Mokrego dyngusa (przynajmniej mozna sie posmiac )
-
Pomocy - jakie imię dla suczki ( konkurs) ::ANKIETA::
Mi tam najbardziej jakos pasuje Eska , nie wiem dlaczego :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja daje 20 Eeee zobacz jak sobie wypucowalem autko to zobaczysz ze dobrze prawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:mysli: :mysli:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie obiboki Mam NOWE auto Mylem furke od 12 do 20 Ohhhh jak NOWECZKA wyglada
-
Jaką nokię kupić ??
a to teraz dałeś Niby dlaczego symbian zło? Miałeś telefonik z tym? Ja mam N70 i jestem bardzo zadowolony, jakoś nie mam problemów z ori symbianem, nic nie zmieniałem do tej pory. Ale ostatnio na rynku pojawiła się fajniutka Nokia 6120 - ostatnio kilku moich znajomych kupiło takiego cudaka, bawiłem się tym, mały klasyczny telefonik, dość solidny, ale ma symbiana. Seryjnie ma ciekawe programy, na bank czyta pdfy i wiele innych rzeczy. Wg mnie bardzo fajna sprawa. I chyba pasuje cenowo. Ten Symbianik jest troszkę bogatszy niż w starszych modelach Nokii :th: Tu link do jednej takiej maszynki -> http://www.allegro.pl/item331928855_nokia_6120_ideal_karta_1gb_gps_gratis_.html Jakbym nie miał to bym się nie wypowiadał, mam e50 od około roku,jak dla mnie to za wolne badziewie, z większości funkcji nie korzystam, ale jak to w życiu jeden woli to drugi tamto... Hehehehe akurat trafiles na spowalniaczowywacza
-
Potrzebuję zaproszenie na http://polishtracker.org/
Rowniez sie dolaczam , jak ktos moze do jakichs zaprosic to bede wdzieczny
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
Tu sie mylisz Max... u mnie w zaleznosci od jazdy w trasie spalanie jest miedzy 6,2 a 8 l/100. Slawqu ale nie mowimy tu o jezdzie zmiennej z piz*ow*ania na wleczenie sie tylko o normalnym stylu jazdy i tutaj zaoszczedzeniu Bo tak jak ty mowisz to u mnie roznice sa kolosalne , bo moze mi spalic na trasie i 8 litrow i 20 Ale wlec sie 100km/h na trasie/autobahnie to zakrawa o conajmniej jakis blad na VAGu hehehehe albo i dwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry chlopcy Alesz mam Mega Kaca
-
Jaką nokię kupić ??
A jak za nie chcesz używanej to N70 bym polecał. Symbian :th: 6680 wedlug mnie jako uzywana jest lepszym wyborem ale to tylko moje zdanie Najwyrazniej twoj kolega nie umie sie obchodzic z Symbianem Bo zarowno procek jak i pamiec maja taka sama Tyle, że procek nie jest jej dobrą stroną. Na 6120c w ogóle nie czuć, że ma się Symbiana. Hmmm nie zebym sie czepial ale procek jest raczej calkiem ok 220Mhz to nie malo Jest tylko kilka innych Nokii ktore maja szybszy procek ale sa to z wyzszej polki Nokie np. N95 369Mhz , 6110 Navigator 330Mhz, E51 369Mhz , N93 330Mhz , N76 369Mhz . Takze za duzo ich nie ma W tych cenach naprawde jest bardzo malo telefonow Nokii , ktore sa naprawde dobre W uzywanych juz jest wiekszy wybor bo jak wiadomo ceny spadaja. Nokia robi telefony na ogromna skale i strasznie masowo wiec srednio sie przykladaja do nowych modeli
-
Jaką nokię kupić ??
100% racja ALE tylko ORYGINAŁ
-
Eco jazda, czyli jak oszczędzać paliwo.
:polew: :polew: :polew: Przepraszam ale nie moglem , co do eco jazdy WYPOWIEDZIELI sie TYLKO koledzy z Dieslami (nie mowie o innych , bo ci tylko sie wypowiadali lub negowali itp.) , normalnie smieszne!!! Wogole nie kumam tej ECO nauki , jak chcesz jezdzic oszczednie to kupujesz diesla albo jakis maly silnik albo LPG i masz spokoj , w dieslu to juz wogole to jest jakis bezsens z tym oszczedzaniem . No bo ile zaoszczedzisz ? 0,3 litra Sory ale jakos nie trawie tego typu nauk. No chyba ze ludziom chodzilo o ECO jazde w celu ochrony srodowiska
-
Jaką nokię kupić ??
Wszystkie wymienione przez was , SORY ale niestety nie sa udane Jak masz 500-600zl kupuj N73 Najlepszy wybor , oczywiscie uzywka
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
Ja tylko dodam ze JEDYNA podstawowa rzecza przy sprzedazy auta przez internet SA ZDJECIA!!!! Zrob PIEKNE zdjecia , a zobaczysz ze bedzie duzo wieksze zainteresowanie :shocked:
-
[A6 C5, 2.4 V6] - Witam - oceniajcie ;)
Nooo w koncu nowy ten sam co ja :naughty: Brewki Fele calkiem OK Co do lotki , to jest "ori" wzor RS6 wiec jest calkiem OK ale sciagnij te znaczki z klapy i bedzie bardziej OK Nie rob tego przodu , bo zesrasz auto Lepiej zainwestuj ta kase w RNS-E DVD czy inne przerobki np. pod RS6 Kasa podobna , a efekt DUZOOOOOOOOOOOO lepszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
172 kucyki i 416 Nm :gwizdanie: , myślałem ze bedzie 180 ale powiedzieli ze nie ma sensu i by cos takiego osiągnąc to by pasowalo wtryski od ARL-a jeszcze dołożyc + wiekszy coooler No to Gracioszki Pozazdroscic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieks za spocikos :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
założe sie że nie zdążysz na faktach :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam szanowne grono Krakowskich ziomaczy :naughty:
-
Jaka praca???
Nie wiem jak to z praca na studiach dziennych ale jak Rex wspomnial jak sie znasz na jakims jezyku to korepetycje to dobry zarobek Sam od czasu do czasu udzielam korepetycji nie tylko jezykowych ale rowniez z zakresu Informatyki Dodatkowo dobrym zarobkiem jaki mi przynosi dochody sa przyjecia slubne itp. ( woze mlode pary do slubu ) , oczywiscie jesli twoja furmanka sie spodoba Mysle rowniez ze jako przedstawiciel tez moze byc dobrym biznesem na jakis czas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm to w tym modelu nie bylo ASR ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oooo zaczyna sie rozkrecac licznik w naszych spocikach Bo juz powoli zaczynalo sie kurzyc i pajeczyny wchodzily