Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C5, 2.4 V6] - Witam - oceniajcie ;)


marcin_A6_2.4

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna jest :th: ale znowym przodem będzie niefajna :thumbdown: (takie jest moje zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne felgi, dokładki to koniecznośc w srebrnym A6 :th:

Lotka jeszcze ujdzie w tłumie, delikatna jest, jak dla mnie może byc. :)

Ale brewki na takim aucie?! :no:

Z tym przodem nie będzie fajnie wyglądała, tylko z przodu jako-tako, z jakiegokolwiek kąta :thumbdown: Będziesz tylko fajnie w lusterkach wyglądał, pomyśl nad lepszym celem za tą kaskę, przecież zrobienie takiego przodu nie jest tanie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo w koncu nowy ten sam co ja :decayed::naughty: :naughty:

Brewki :thumbdown:

Fele calkiem OK :)

Co do lotki , to jest "ori" wzor RS6 :) wiec jest calkiem OK ale sciagnij te znaczki z klapy i bedzie bardziej OK :)

Nie rob tego przodu , bo zesrasz auto :) Lepiej zainwestuj ta kase w RNS-E DVD czy inne przerobki np. pod RS6 :) Kasa podobna , a efekt DUZOOOOOOOOOOOO lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja przerobienia nadwozia na Wersję RS6 i chyba bardziej przy niej pozostanę. :) W planach również zmana felg na 18-19", lekko ściemnić szybki, i oczywiście lampy tył diodowe, takie jak kolega wyżej w linku przedstawił bądź ten sam wzór cały srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wywalił te brewki i zostawił samochód bo wyglada dosc dobrze, musisz wiedziec ze jak przerobisz to pomimo wkladu finansowego straci na wartosci samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi cos padlo na oczy, czy masz zle zalozone opony? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za miesiąc Audi jedzie do Niemiec do firmy Automotive CSR na przerobienie przodu.

Jest też opcja przerobienia nadwozia na Wersję RS6 i chyba bardziej przy niej pozostanę. W planach również zmana felg na 18-19", lekko ściemnić szybki, i oczywiście lampy tył diodowe, takie jak kolega wyżej w ]

Słuchaj kolego, te przeróbki nadwozia/blachy sobie odpuść (BĘDZIE TYLKO GORZEJ), masz ślicznie wyglądające auto, a pamiętaj że masz wybitnie trudno sprzedawalną wersję silnikową, i każda nieodwracalna przeróbka, ten stan rzeczy jeszcze pogorszy. Także przetróbki owszem, ale tylko takie, które bedziesz mógł cofnąć. Człowiek cieszy się z samochodu dwa razy, raz jak kupuje, drugi raz jak sprzedaje. I tego nie zmienisz, takie jest życie. A tak auto przywracasz w miarę do serii, elementy dodatkowe sprzedajesz lub zakładasz do nastepnego auta, i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie lotka nie podoba psuje to co w A6 najladniejsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ogólnie ładna A6 , lotke zostaw wg mnie daje troche ostrego charakteru, brewki wywal i nie przerabiaj przodu, nie bedzie to wygladać dobrze i jak wczesniej pisali strata wartosci, tył diody jak najbardziej, jeśli założysz 18 -19 " fele to tą kase którą chcesz wywalić w przód wywal w zawieche , większe tarcze itp. Ciemne szybki jak najbardziej będą pasować, ale nie najciemniejszą folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, te przeróbki nadwozia/blachy sobie odpuść (BĘDZIE TYLKO GORZEJ), masz ślicznie wyglądające auto, a pamiętaj że masz wybitnie trudno sprzedawalną wersję silnikową, i każda nieodwracalna przeróbka, ten stan rzeczy jeszcze pogorszy. Także przetróbki owszem, ale tylko takie, które będziesz mógł cofnąć. Człowiek cieszy się z samochodu dwa razy, raz jak kupuje, drugi raz jak sprzedaje. I tego nie zmienisz, takie jest życie. A tak auto przywracasz w miarę do serii, elementy dodatkowe sprzedajesz lub zakładasz do nastepnego auta, i po kłopocie.

sory ale 2,4 to nietypowy silnik??? Ja jak bym miał wybierać to był brał ten silniczek jest super: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebi... autko, fala cudo lotksa też, ale też jak uważam że lotka to nie najlepszy pomysł. Srebrny to najlepszy kolor 6tek. i silnik też fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...