marcin_A6_2.4

O marcin_A6_2.4

Osiągnięcia marcin_A6_2.4

Reputacja

1. Oponki założone jak najbardziej wprządku Dlaczego sądzisz że źle?? :> Zdjęcie przedstawia prawe przednie koło. tzw przód od pasażera. :>
  2. Jest też opcja przerobienia nadwozia na Wersję RS6 i chyba bardziej przy niej pozostanę. W planach również zmana felg na 18-19", lekko ściemnić szybki, i oczywiście lampy tył diodowe, takie jak kolega wyżej w linku przedstawił bądź ten sam wzór cały srebrny.
  3. Sorki za te pikseloawte wcześniejsze zdjęcie... Już za miesiąc Audi jedzie do niemiec do firmy Automotive CSR na przeroienie przodu. Będzie wyglądać ja na ostatnim foto. Pozdrawiam
  4. Witam wszystkich. Marcin z okolic Świdnicy. Pomykam Audi A6 2.4 v6 . Miło mi gościć w Klubie Audi i A4-klub. Pozdrawiam wszystkich. Zapraszam również na comiesięczne spoty w Świdnicy. Pozdro "seb-k"