Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Czyli moge z czystym sumieniem powiedziec tesciowi zeby sprzedal barachlo i kupil cos porzadnego np. AUDI ?? :polew: A tak na powaznie to pewnie nie zmieszcze sie z tym w cenie 100-150zl ??
  2. Yooo ziomale Kurfa wczoraj wypucowalem furke , a dzisiaj zapierfdala deszczem i nie wyjade z garazu buahahaha
  3. Yooo ziomy a ile jest z KRK do NS ?? bo moze bym sobie podjechal do was na spota :shocked: Jutro odczytam bo ide spac milej nocki
  4. Nawet nie wiesz jak się wszyscy cieszymy... Pisz kiedy bedzie mozna w niedziele poupalać ? Nooo co by na kresce z moja stanac :polew: :polew: :kox:
  5. Kolo 21 to tak :> Yyy to jaka antene mam kupic?? Chce na magnesie cos i NIECHCE slyszec tych szymow/trzaskow
  6. NARAZIE!!! Uniden 510XL + antena ML145 ale jak bedzie potrzeba to zmienie na cos lepszego
  7. Hyhy a tak OT dzisiaj na CB uslyszane: -Moze bys tak sp***dalal z tego lewego pasa , c**ju !! -Kolego , c**j to cie robil! -Takie wlasnie buce jak ty robia korki! :kox:
  8. rocznik 2000 silnik 3,8 V8 , wersja amerykanska
  9. a jak Ci miałem pomóc jakżeś uciekł jak dzikus , nawet się nie pożegnałeś :gwizdanie: będę w niedziele to Ci ustawie :th: Trzeniooooo , przecia sie pozegnalem , bylem na rynku
  10. Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?
  11. to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie Hahahahahahahahahaahaha :laghing2: :laghing2: :laghing2: Nie doczytalem do konca hahahahahahahaha
  12. Siemanko all Jak mi sie dobrze kojarzy to Makoz ma tam obok firme
  13. Hehehe panowie to chyba nie tylko Ozzi nie trafil do siebie :naughty:
  14. To kup sobie tego swierszcza z allegro do tlumika i bedzie gwizdzac ze ho ho Tak jak u Pozia :polew:
  15. :laghing2: :laghing2:
  16. Q7 mnie sprowokowało :gwizdanie: :laghing2: :laghing2:
  17. uuuu to lipton jak turbawka poszla Trzeba bylo tak pedzic ??
  18. Dokladnie , zrob ewentualnie fotke peknietej szyby i zachowaj paragon czy jakis dowod wymiany , zeby kiedys kupujacy nie mial ALE
  19. Nie moglo tylko winno byc lepiej hyhyhyhy
  20. Hmmm a u nas jest duza frekwencja ?? Zawsze myslalem ze u nas wlasnie z tym kiepsko
  21. Witamy Ales sie kolego rozpisal , normalnie :notworthy: Jak bys napisal skad przybywasz bylo by milo
  22. Kolego napisze ci pozniej na pw , gdzie dokladnie bo sam je kupowalem , tylko nie pamietam w ktorym to bylo miejscu dokladnie hehehe [br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 12:44 _________________________________________________A tak wogole co to za kontrgrupa ?? Czy my komus cos nie tak robimy czy co ??
  23. No ale nie ma jakiegos takiego kabelka cos jak do naszych niuniek ?? I programu do sciagniecia ? Zeby nie wydac kupe kasy , jak ze dwa razy tego uzyje
  24. Hehehe , jakie oburzenie "A co??" heheheh Nie no , takie cos male sie wydaja Zreszta tak jak u mnie
  25. Elo Everybody Alesz mamy SLICZNA POGODE Trza by w koncu felgi kupic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.