Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Jaki kabel i program do odczytu bledow???
Czyli moge z czystym sumieniem powiedziec tesciowi zeby sprzedal barachlo i kupil cos porzadnego np. AUDI ?? :polew: A tak na powaznie to pewnie nie zmieszcze sie z tym w cenie 100-150zl ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yooo ziomale Kurfa wczoraj wypucowalem furke , a dzisiaj zapierfdala deszczem i nie wyjade z garazu buahahaha
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Yooo ziomy a ile jest z KRK do NS ?? bo moze bym sobie podjechal do was na spota :shocked: Jutro odczytam bo ide spac milej nocki
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Nawet nie wiesz jak się wszyscy cieszymy... Pisz kiedy bedzie mozna w niedziele poupalać ? Nooo co by na kresce z moja stanac :polew: :polew: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolo 21 to tak :> Yyy to jaka antene mam kupic?? Chce na magnesie cos i NIECHCE slyszec tych szymow/trzaskow
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NARAZIE!!! Uniden 510XL + antena ML145 ale jak bedzie potrzeba to zmienie na cos lepszego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhy a tak OT dzisiaj na CB uslyszane: -Moze bys tak sp***dalal z tego lewego pasa , c**ju !! -Kolego , c**j to cie robil! -Takie wlasnie buce jak ty robia korki! :kox:
-
Jaki kabel i program do odczytu bledow???
rocznik 2000 silnik 3,8 V8 , wersja amerykanska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak Ci miałem pomóc jakżeś uciekł jak dzikus , nawet się nie pożegnałeś :gwizdanie: będę w niedziele to Ci ustawie :th: Trzeniooooo , przecia sie pozegnalem , bylem na rynku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniek ,miales mi pomoc w zestrojeniu CB :gwizdanie: :gwizdanie: Bedziesz na spocie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to wyglada jak na jakies paraolimpiadzie Hahahahahahahahahaahaha :laghing2: :laghing2: :laghing2: Nie doczytalem do konca hahahahahahahaha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko all Jak mi sie dobrze kojarzy to Makoz ma tam obok firme
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe panowie to chyba nie tylko Ozzi nie trafil do siebie :naughty:
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
To kup sobie tego swierszcza z allegro do tlumika i bedzie gwizdzac ze ho ho Tak jak u Pozia :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Q7 mnie sprowokowało :gwizdanie: :laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuu to lipton jak turbawka poszla Trzeba bylo tak pedzic ??
-
[B5 ADR] Pęknieta szyba
Dokladnie , zrob ewentualnie fotke peknietej szyby i zachowaj paragon czy jakis dowod wymiany , zeby kiedys kupujacy nie mial ALE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie moglo tylko winno byc lepiej hyhyhyhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm a u nas jest duza frekwencja ?? Zawsze myslalem ze u nas wlasnie z tym kiepsko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Ales sie kolego rozpisal , normalnie :notworthy: Jak bys napisal skad przybywasz bylo by milo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolego napisze ci pozniej na pw , gdzie dokladnie bo sam je kupowalem , tylko nie pamietam w ktorym to bylo miejscu dokladnie hehehe [br]Dopisany: 11 Marzec 2008, 12:44 _________________________________________________A tak wogole co to za kontrgrupa ?? Czy my komus cos nie tak robimy czy co ??
-
Jaki kabel i program do odczytu bledow???
No ale nie ma jakiegos takiego kabelka cos jak do naszych niuniek ?? I programu do sciagniecia ? Zeby nie wydac kupe kasy , jak ze dwa razy tego uzyje
-
[A6 C5] 2.5TDI Quattro. Parę zdjęć mojej nowej zabawki:)
Hehehe , jakie oburzenie "A co??" heheheh Nie no , takie cos male sie wydaja Zreszta tak jak u mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Elo Everybody Alesz mamy SLICZNA POGODE Trza by w koncu felgi kupic