Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku :polew: :polew:
-
[aeb sedan] Jak moge zapobiec pekaniu szyby? POMOCY
Ja w zeszlym roku placilem za wymiane szyby przedniej 450zl w MARKOPOLO w KRK (porzadna firma) , kolesie z allegro co sie reklamuja chcieli 350zl z zalozeniem . 100zl taniej ale nigdy pewnosci A tam mi dali gwarancje , fakturke i kupujacy autko mial wszystko na dloni i sie nie czepial [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:44 _________________________________________________Nawet bym nie myslal o kupowaniu uzywanej szyby , przeciez to totalny bezsens . Po pierwsze na pewno bedzie w jakims stopniu porysowana , po drugie jak byla sciagana z auta po dzwonie to licz sie z tym ze moze sie pokrzywila , rozwarstwila , i bedzie ja BARDZO ciezko dopasowac do auta. Poza tym wydatek miedzy uzywka , a nowa nie jest jakis ogromnej roznicy wiec pakuj NOWKE
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
No jeszcze z 2 centy by byl nizszy i fotorad by mu mogl napstrykac ale lysine hehehehe
-
[INNE ABC] Wymiana silnika
Nie no spoko , myslalem ze chodzi ci o cos bardziej innego Typu nie wejdzie itp. hyhyhy Ze problemy beda to ja wiem , ale to zawsze przy wymianie z tego co slyszalem
-
Książka Serwisowa... Prawdziwa ..czy fałszywa??
Jesli chodzi o wymiane rozrzadu , przynajmniej ja tak mam , to chyba na masce od wewnatrz powinienes miec wlepke o takowej wymianie. U mnie rozrzad byl wymieniany w ASO i taka naklejke wlepili i zgadza sie z ks. serwisowa.
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
No to ja pierwszy KRAKÓW ul. Powiśle , dokladnie na wysokosci Hotelu Sheraton , jest bardzo niebezpieczny dołek na ulicy. Z moich doswiadczen , przejazd przez ten dolek powyzej 50km/h moze sie skonczyc zerwaniem "czegos" w podwoziu
-
[INNE ABC] Wymiana silnika
Hyhy a moglbys to deczko rozwinac ?? Bo mi sie wydaje ze jak by zapakowal 2,8 174 to by chyba podeszlo cacy , nie wiem jak tam z 30v , ale MORG jesli mozesz to rozwin swoje przemyslenia bo sa nader ciekawe i interesujace hehehee :kox:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:24 _________________________________________________Na pewno skrzynie bedziesz musial wymienic dodatkowo
-
Czy są na forum programiści ? :)
To ja sie rowniez podlacze Obecnie to tylko CAD ale rzadko (wiem ze nie programowanie ale cos w tym jest hyhy ) Poprzednio deczko C++ , Java , deczko Delphi , oczy HTML , oczy Php , oczy Mysql , Perl (podstawy ).
-
zobaczcie jaki rarytas
Kurde , koles to chyba z premedytacja zrobil Jutro jade do salonu i kupuje Nowe B8 i za 30 lat sprzedam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Orelku a co mamy pisac z rana Kurde jutro na Bank podjade po klocuchy hehehe , nie mam kurde wogole czasu
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Hejka ani RNS-E ani Navi+ nie ma dotykowego ekranu Wszystko ustawiasz przyciskami i pokretlami i ustawia sie to wszystko bardzo sprawnie , przynajmniej w porownaniu z innymi systemami. A co do dokladnosci Navi+ niestety juz troche odbiega z dokladnoscia ale nie jest zle , natomiast pokrycie w RNS-E jest lepsze niz w Tomtomie , chociaz obydwa korzystaja z tych samych map z tego co wiem No i wyswietlacz 7" Pokrycie w poszczegolnych wyglada tak: Do Navi+ ~34% pokrycia Tomtom ~52% pokrycia RNS-E ~52% pokrycia MMI ~52% pokrycia [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 10:24 _________________________________________________Oczywiscie mowa o najnowszych mapach 2007/2008 i 2008
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Panowie bezsensu takie doliczanie !! WSZYSTKIE KRAKUSY SIE SKLADAJA I TYLE! Na spocie do rozliczenia.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pieprzona Wisla zremisowala Przez ta Milicje nie wszedl mi kupon na 900zl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde takie miny wywoluja u mnie , wyterzone myslenie , niepozytywne. Wiec pisz o co cho ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:doh1: :doh1: :gupek2: :suicide1: Tyle ode mnie hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
że co? że jak? Hmm ale o co chodzi ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Deszcz to unika to auto , bo by sie pobrudzil heheheeh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o 20:15 na Polsat Sport Ewentualnie kto nie ma Polsatu Sport , moze sobie ogladnac na Sopcascie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzenislaw ogladasz dzisiaj WISELKE ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hyhy nie slyszales Gigi Dagostino bla bla bla hehehehe Sobie nuce A dzisiaj WISELKA Trzeba ogladac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:bla:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: :zemdlal:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I to sie ceni :sex: :sex: :sex: max co z tobą? sexu Ci brak? Alez skad , mam kochajaca zone i sexu mi starcza ostatnio często używasz tego emota , wolałem się upewnić :th: Ale ty sie nie musisz upewniac Mysl o sobie