Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podecho

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. OK teraz już wszystko wiem. dzisiaj szukałem szyby i znalazłem na zamówienie za 330 plus wymiana 100 zł także luzz ale szukam dalej bo trzeba czekać do 14 dni roboczych <wow> trochę długo.... pozdrawiam
  2. No teraz to już wiem co mam zrobić .. dziękuje wszystkim za odpowiedź. teraz to muszę szybko zakupić szybę. Będę szukał jakąś z tego rocznika żeby wszystko grało Chyba że są jakieś szyby tuningowe ? :polew: szukam szyby no i $ ... pozdrawiam
  3. Witam wszystkich. nie jestem dzisiaj w humorze ;/ wymieniając wycieraczki jedna z nich spadła mi gwałtownie na szybę i ...... popękała. Normalnie nikt chyba nie wie jak mnie to boli... ułaaaaa ;( Proszę o jakąś podpowiedz co mogę z tym zrobić? Wiem że najlepiej wymienić szybę ale na razie nie mam jak .;/.. A jeśli ktoś może ma taką szybę proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam
  4. Witam. Ja za wymianę wahaczy w sowim mieście muszę zapłacic 300 zł ale za wszystkie to chyba nie jest wygurowana cena? Chcialem sam to zrobić ale nie mam dostepu do kanału narazie a samochod jest potrzebny. Niestety machanicy treż musza zarobić ale według mnie nawet te 300 zł to nie jest mało. Przecież zrobią tow kilka godzin a powoli na pewno w jeden dzionek no i maja na 2 osoby po 150 dniówkę ...
  5. witam wszystkich szukam jakiegoś sprawdzonego, dobrego, rzetelnego warsztatu samochodowego, który może zająć się moja A4-czką miejsce zamieszkania Jedlnia Zdrój okolice Wałbrzycha. Może ktoś mi kogoś polecić?? Na pewno klubowicze z moich okolic gdzieś samochody naprawiają pozdrawiam
  6. ohoho jaki kozacki kubaczek na b8 :D hehe czekamy na dalsze fotki ...
  7. ha ha ha co to ma być ?? lepiej będzie jeszcze na żółtych alusach i emulsją szyby pomalować :polew:
  8. aha dzieki wielkie jutro rozkręcam ja i będę czyścił... a mozliwe jest to że przez tą przepustnice samochod nie odpala? wczesniej cos na obrotach skakało ale w tej chwili nawet nie odpala ;(
  9. mama nadzieje że bedzie działało. ale chyba domyslam, się już co to jest .. kolektor chyba ale prosze o opinie.
  10. Witam proszę o opinie co to jest za element poniżej zbiorniczka wody chłodnicy. (metalowa częśc dość duża z niej wychodzi gruby wąż) Właśnie z tego elementu wyłania się dziwny dzwięk jakby piszcznie ;/ piiiiiiiiiii ... co to może być ?? (nie wiem jak umieścić fotke ) może ktos miał już taki przypadek ?? dodam jeszcze że samochód nie odpala ale kręci rozrusznik...
  11. witam. chciał bym zmienic sobie w swojej audiczce oczka. przeglądałem na allegro tysiące ofert typu super ring itd. ale mojim marzeniem są zintegrowane lampy z kierunkami ale jakieś soczewkowe lub takie jakie sa montowane w nowych modelach audi ( nie wiem jak się nazywają ale każdy pewnie wie o co mi chodzi) proszę pod powiedzcię mi czy ogólnie moge czegoś takiego szukać czy dac sobie spokój i kupić angels aise
  12. na pewno klej do szyb. spodobała mi sie ta lotka.. może tez sobie coś podobnego sprawie. widziałem taką podobna lecz bardzij interesująca w Wałbrzychu w a4 może ktoś jest na forum i top jego samochód widziałem ? a pasowała by taka lotka z b6 s4 do b5 ?
  13. Walim , Rzeczka koło Wałbrzycha tutaj można pośmigać całkiem dobrze na nartach a kwater i pensjonatów trochę jest także nie ma sie czego obawiać nocleg to około 40/30 zł karnety na zjazdy to około 20/40 zł no i wypożyczenie nart... ale tego nie wiem osiadam swój sprzęt od zawsze także nie wypożyczam. jeśli będzie śnieg to polecam nasze górki
  14. Właśnie to jest dobry temat. szukałem czegoś takiego i znalazłem. ja mam tez 1.8 T quattro i trochę kilometrów w nim zrobione... chciał bym wiedzieć ile koników mogę z tego wyłuskać no i czy opłaca się robić chipa przy 250 tys. km. Bo jeśli założę i po kilku tysiącach będzie coś do grubszej naprawy to będę musiał sie nad tym zastanowić.
  15. podecho odpowiedział(a) na podecho temat w Audi A4 B5
    podobno po 300 km można już je normalnie używać. ja przyszłym tygodniu kupuje takie także po kilku dniach na nich dodam opinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.