-
[aeb sedan] Jak moge zapobiec pekaniu szyby? POMOCY
OK teraz już wszystko wiem. dzisiaj szukałem szyby i znalazłem na zamówienie za 330 plus wymiana 100 zł także luzz ale szukam dalej bo trzeba czekać do 14 dni roboczych <wow> trochę długo.... pozdrawiam
-
[aeb sedan] Jak moge zapobiec pekaniu szyby? POMOCY
No teraz to już wiem co mam zrobić .. dziękuje wszystkim za odpowiedź. teraz to muszę szybko zakupić szybę. Będę szukał jakąś z tego rocznika żeby wszystko grało Chyba że są jakieś szyby tuningowe ? :polew: szukam szyby no i $ ... pozdrawiam
-
[aeb sedan] Jak moge zapobiec pekaniu szyby? POMOCY
Witam wszystkich. nie jestem dzisiaj w humorze ;/ wymieniając wycieraczki jedna z nich spadła mi gwałtownie na szybę i ...... popękała. Normalnie nikt chyba nie wie jak mnie to boli... ułaaaaa ;( Proszę o jakąś podpowiedz co mogę z tym zrobić? Wiem że najlepiej wymienić szybę ale na razie nie mam jak .;/.. A jeśli ktoś może ma taką szybę proszę o kontakt na PW. Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Koszt wymiany wahaczy...
Witam. Ja za wymianę wahaczy w sowim mieście muszę zapłacic 300 zł ale za wszystkie to chyba nie jest wygurowana cena? Chcialem sam to zrobić ale nie mam dostepu do kanału narazie a samochod jest potrzebny. Niestety machanicy treż musza zarobić ale według mnie nawet te 300 zł to nie jest mało. Przecież zrobią tow kilka godzin a powoli na pewno w jeden dzionek no i maja na 2 osoby po 150 dniówkę ...
-
Szukam warsztatu (Wałbrzych)
witam wszystkich szukam jakiegoś sprawdzonego, dobrego, rzetelnego warsztatu samochodowego, który może zająć się moja A4-czką miejsce zamieszkania Jedlnia Zdrój okolice Wałbrzycha. Może ktoś mi kogoś polecić?? Na pewno klubowicze z moich okolic gdzieś samochody naprawiają pozdrawiam
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
ohoho jaki kozacki kubaczek na b8 :D hehe czekamy na dalsze fotki ...
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
ha ha ha co to ma być ?? lepiej będzie jeszcze na żółtych alusach i emulsją szyby pomalować :polew:
-
[B5 AEB] Co to jest za element?
aha dzieki wielkie jutro rozkręcam ja i będę czyścił... a mozliwe jest to że przez tą przepustnice samochod nie odpala? wczesniej cos na obrotach skakało ale w tej chwili nawet nie odpala ;(
-
[B5 AEB] Co to jest za element?
mama nadzieje że bedzie działało. ale chyba domyslam, się już co to jest .. kolektor chyba ale prosze o opinie.
-
[B5 AEB] Co to jest za element?
Witam proszę o opinie co to jest za element poniżej zbiorniczka wody chłodnicy. (metalowa częśc dość duża z niej wychodzi gruby wąż) Właśnie z tego elementu wyłania się dziwny dzwięk jakby piszcznie ;/ piiiiiiiiiii ... co to może być ?? (nie wiem jak umieścić fotke ) może ktos miał już taki przypadek ?? dodam jeszcze że samochód nie odpala ale kręci rozrusznik...
-
(a4 b5 aeb) jakie lampy sa dostepne oprócz podróbek?.
witam. chciał bym zmienic sobie w swojej audiczce oczka. przeglądałem na allegro tysiące ofert typu super ring itd. ale mojim marzeniem są zintegrowane lampy z kierunkami ale jakieś soczewkowe lub takie jakie sa montowane w nowych modelach audi ( nie wiem jak się nazywają ale każdy pewnie wie o co mi chodzi) proszę pod powiedzcię mi czy ogólnie moge czegoś takiego szukać czy dac sobie spokój i kupić angels aise
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
na pewno klej do szyb. spodobała mi sie ta lotka.. może tez sobie coś podobnego sprawie. widziałem taką podobna lecz bardzij interesująca w Wałbrzychu w a4 może ktoś jest na forum i top jego samochód widziałem ? a pasowała by taka lotka z b6 s4 do b5 ?
-
Pomóżcie znaleźć fajne miejsce na narty...
Walim , Rzeczka koło Wałbrzycha tutaj można pośmigać całkiem dobrze na nartach a kwater i pensjonatów trochę jest także nie ma sie czego obawiać nocleg to około 40/30 zł karnety na zjazdy to około 20/40 zł no i wypożyczenie nart... ale tego nie wiem osiadam swój sprzęt od zawsze także nie wypożyczam. jeśli będzie śnieg to polecam nasze górki
-
[B5 AEB] Trwałośc po chipie ?
Właśnie to jest dobry temat. szukałem czegoś takiego i znalazłem. ja mam tez 1.8 T quattro i trochę kilometrów w nim zrobione... chciał bym wiedzieć ile koników mogę z tego wyłuskać no i czy opłaca się robić chipa przy 250 tys. km. Bo jeśli założę i po kilku tysiącach będzie coś do grubszej naprawy to będę musiał sie nad tym zastanowić.
-
[B5 AEB] Jakie hamulce
podobno po 300 km można już je normalnie używać. ja przyszłym tygodniu kupuje takie także po kilku dniach na nich dodam opinie
podecho
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta