Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomóżcie znaleźć fajne miejsce na narty...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcemy się wybrać z dziewczyną w góry i nauczyć się w końcu jeździć na nartach. Czy mógłby ktoś polecić jakąś fajną miejscówkę (Polska, Słowacja) na weekend w rozsądnej cenie? Przydałaby się przy stoku wypożyczalnia sprzętu bo swojego jeszcze nie mam. Szukam po necie cały dzień i nie moge się zdecydować. :mysli:

Opublikowano

Wisła-Pasieki

Opublikowano

Białka-Kotelnica

Opublikowano
  • Autor

Macie może jakiś konkretny namiar na hotel, pensjonat, kwaterę ???

Opublikowano
  • Autor

Macie może jakiś konkretny namiar na hotel, pensjonat, kwaterę ???

Sama też szukam, miałam kiedyś coś do Białki, ale takie nie bardzo było, nie ma co polecać

No właśnie bo pojechać i męczyć się w jakiejś dziurze , która w necie wygląda na nie wiadomo co - to nie bardzo :thumbdown:

Opublikowano

sprawa wyglada tak - szukasz na necie, wszystko zajete, chore ceny, jakosc bidna.

Jedziesz w ciemno - pochodzisz po 3 domach i wybierzesz cos kultur.

Ja polecam zawoje, pilsko - do jazdy

bardziej do lansu zakopiec, krynice

bialdka jest ni w p ni w oko

Opublikowano

bukowina to chyba zeby na jabluszku pojezdzic ;) Widoki rewwelacja, stoki zenua

Opublikowano

Walim , Rzeczka koło Wałbrzycha tutaj można pośmigać całkiem dobrze na nartach a kwater i pensjonatów trochę jest także nie ma sie czego obawiać nocleg to około 40/30 zł karnety na zjazdy to około 20/40 zł no i wypożyczenie nart... ale tego nie wiem osiadam swój sprzęt od zawsze także nie wypożyczam. jeśli będzie śnieg to polecam nasze górki :)

Opublikowano

Mi sie podoba Szyndzielnia, Małe ciche też fajne ;]

Opublikowano

polecam Karpacz super stoki z wypożyczalnią sprzętu i wiele innych atrakcji i miejsc do zwiedzania !

Opublikowano

Ja też jechałbym w ciemno, pełno jest pokoi do wynajęcia wszędzie (jeżdżę co tydzień na nartki) więc na pewno coś znajdziesz. Wypozyczalnie są prawie przy każdym stoku więc z tym nie będzie problemu. A gdzie się uczyć ? Na pewno nie na kasprowym :gwizdanie:

Opublikowano

ja zdecydowanie polecam jaworzyne krynicką, dla mnie rewelacja... najdłuższa trasa w polsce 2600m ;), gondolki 6 osobowe, zdązysz wysiąść i wsiąść i niczym po plecach nie dostaniesz :), spory wybór tras, bardzo fajnie sie jezdzilo.... wyjezdzasz na sama gore i potem mozesz wybrac gorke gdzie sie nauczysz jezdzic, a potem na maxa na dół :), bialka tatrzańska i tego typu podróbki na które wcześniej jeździłem wykreśliłem z mojego notatnika hehe....

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie, już wiem gdzie się mniej więcej kierować. Będzie kilka miejscówek do objechania... :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.