-
jakie konsekwencje finansowe z odmowy przyjęcia mandatu?
Po 1 nie musiałeś pokazywać im wcale papierów ponieważ sie nie przedstawił żaden z nich i powinni sie wylegitymować a po 2 ja też bym nie wzięła mandatu bo nie udowodnią ci tego ze rozmawiałeś przez komóre ale z drugiej strony patrzec to policjanci z nimi cieżko by było wygrać sprawe w sądzie wiec sama nie jestem pewna do końca jak bym się zachowała.
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
He he a mi zostało 52 lata nie jest źle hehehhehe
-
Użytkownicy pokażcie sie..
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/037d448788af44e9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00a6d35ada7efb3a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e214fd2ef9775c26.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6b45d4a5704d451.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/65d0a3d1370cb238.html a to moje fotki heheh
-
Tłusty czwartek
ja juz zjadlam 5 i na tym koniec bo niedługo sama bede wygladac jak paczek hehehe
-
Tłusty czwartek
http://www.paczekdlaciebie.pl/34726 Ile pączków zjadacie w tłusty czwartek???
-
Nasza Klasa - profil klubu
Marcelina Główczyk zapraszam
-
Pomóżcie znaleźć fajne miejsce na narty...
polecam Karpacz super stoki z wypożyczalnią sprzętu i wiele innych atrakcji i miejsc do zwiedzania !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka mam na imie Marcelina jestem wielka fanka audi pozdrawiam wszystkich :-)
chila
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta