Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy są na forum programiści ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Pytanie jak w temacie, jestem ciekaw czy wśród pasjonatów :audi:

jakieś osoby wykonujące lub kształcące się w zawodzie programisty

(obojętne co: C++, Java, mobile, aplikacje biznesowe).

Nie chce w tym wątku rozpoczynać dyskusji technicznych lub "świętych wojen"

o wyższości Javy nad C++ (od tego są fora tematyczne) a jedynie rozpocząć luźną

rozmowę o "branży" w śród fanów audi :).

No wiec zacznę od siebie :)

Pisze software w języku C++ przeznaczony na systemy embedded.

Jak na razie znam jedną osobę z forum, która sie tym zajmuje i nawet pracuje ze mną :)

Opublikowano

Witam

Ja jestem studentem informatyki. Obecnie na II stopniu.

Programowałem w C++, java, php, mysql, postgresql itd...

Myślałem że juz nie będe tego robił a tu teraz na studiach mam powtórkę

java - midlety, c++, php.

Ale lubiłem to więc zabieram się za nowe projekty.

Miło spotkać kogoś po fachu i z tymi samymi preferncjami motoryzacyjnymi.

Pozdrawiam

Opublikowano

Programista na etacie.....

Opublikowano

morgoth, a czym Ty sie dokladnie zajmujesz?

Opublikowano

sektor energetyczny, pisanie oprogramowania do obsługi handlu energią, podczytu liczników i takie tam

Wszelkie języki jakie się nawiną głownie C++, Java, PowerBuilder, wszelkie ODBC, JDBC itp.

Opublikowano
  • Autor

Witam kolegów :hi:

sektor energetyczny, pisanie oprogramowania do obsługi handlu energią, podczytu liczników i takie tam

Wszelkie języki jakie się nawiną głownie C++, Java, PowerBuilder, wszelkie ODBC, JDBC itp.

A to pracujesz w firmie która pisze taki soft czy w "zakladzie" energetycznym w wydzielonym działem informatycznym?

Duże są to systemy?

Opublikowano

Firma która pisze taki soft....

Systemy są ogromne, INNSOFT - poczytaj sobie (na googlach) jak Cię to interesuje :D

Opublikowano

Również na etacie...

Systemy bankowe...

Opublikowano

To ja sie rowniez podlacze :P

Obecnie to tylko CAD :P ale rzadko (wiem ze nie programowanie ale cos w tym jest hyhy )

Poprzednio deczko C++ , Java , deczko Delphi , oczy HTML , oczy Php , oczy Mysql , Perl (podstawy :P).

Opublikowano
  • Autor

Systemy są ogromne, INNSOFT - poczytaj sobie (na googlach) jak Cię to interesuje :D

Na pewno poczytam :)

Obecnie to tylko CAD :P ale rzadko (wiem ze nie programowanie ale cos w tym jest hyhy )

Poprzednio deczko C++ , Java , deczko Delphi , oczy HTML , oczy Php , oczy Mysql , Perl (podstawy :P).

Max lepiej wyspecjalizuj sie w jednym jezyku/technologii, znajdziesz lepsza robote, bo znajamosc wszystkiego to raczej nie jest dobry kierunek (doswiadczenia kumpla)

A czy ktos z kolegów z forum prowadzi wlasna firme softwarowa i moglby podzielic sie "wrazeniami",

mysle tu o bojach z urzedami i biurokracja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.