Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a sprawdzone czy nie zakłóca CB?? Jak tak to biorę 1 komplet Yyy a jak to mam sprawdzic ?? Jak cos to mozna na spocie sprawdzic i bedzie jasnosc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakby ktos chcial to mam 3x HID H11 po 230zl , taniej juz sie nie da
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Eeee....Piotrek, jak szacowne gremium będzie miało coś przeciwko (a już ma, więc pomysł praktycznie na pewno odpada), to wtedy na pewno nie. Co innego na spotach typu Zator Rexio wiesz ze co KRAKOW to KRAKOW hehehee
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Hehe Rexio ale dajesz zmiany Ale jak Mus to Mus Bedziem spiewac , nawet po drodze hehehe
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
No za pewne pomieszaliscie kable , bo tak od siebie to nie znika napiecie w kablach zobacz czy gdzies przy kostkach jakis kabel sie nie rozlaczyl A odnosnie nie trzymania stacji , ja tez mialem taki przypadek ale u mnie padla pamiec w radiu A u ciebie raczej ciezko zeby na raz dwa wysralo Posprawdzaj kostki , polaczenia , kable , czy gdzie nie ma przerwy , moze to jest powodem, no i czy na pewno kabelek od podtrzymywania napiecia w radiu jest tam gdzie trzeba
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
Jak tylko zakupie 18" to od razu zmieniam czyli w tym miesiacu
-
[B5 ADP] WindowsXP - brak dźwięku
Taaa jeszcze nam powiedz kolego czy uzywasz dzwiekowki na plycie wbudowanej , czy masz moze inna karte dzwiekowa
-
[B6 AVF] CZYSZCZENIE odkurzacze
Hyhy najlepiej to nie wsiadac do auta od nowosci bedzie KOX czysto :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
RNS-E vs. Car Pc
Rowniez nie widze jakiegos konkretnego zastosowania dla CarPC w aucie , no chyba ze bede gdzies na postoju tego uzywal bo w trakcie jazdy poradzic sobie z wina to nie lada wyczyn
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
Poki co jezdze na 205/55/16" i nie zauwazylem zeby mi skrecalo kierownica czy bujalo na koleinach. W tym miesiacu kupuje wlasnie te felgi od RS6 z oponami 225/40-45/18" i zobaczymy co bedzie Jak bedzie kiepsko to sie sprzeda hehehe
-
[B6 AVF] Felgi wzór RS4 18"
Ja mam -30mm przod i tyl ori i jezdzi sie elegancko , przynajmniej nie odczulem zadnego dyskomfortu w stosunku do ori
-
[B5 ADR] Problemy z paleniem A4 B5 ADR co jeszcze można poprawić ?
Yyyy ja tylko dopowiem bo chociaz w swoim ADR nie mialem LGP , to moj papcio w mondeo ma dokladnie to samo co ty A wina jest w LPG , przynajmniej jemu tak powiedzieli spece. Byc moze przyczyna lezy u ciebie gdzie indziej ale ja zawsze sceptycznie podchodze do gazu A co do przeplywki hehehe , ja jak u siebie "wyczyscilem" to bylo TYLKO GORZEJ Radze zakupic nowa przeplywke , ale najpierw zmierz napiecie na niej i zrob jakies logi z przeplywki , moze to ona daje w dupe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yyy ja tam wole 2,7T
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hahahaha wyczysc jej row to zaliczysz :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:33 _________________________________________________ Dobze godocie Panocku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: Bo ci sie oberwie Tukaniku [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:30 _________________________________________________ Kim Ty kurfa jestes? Ja pier**le ale masz zjebane mniemanie o sobie........ :polew: :polew: Cos ty taki nie w sosie dzisiaj ??? Cos ci spadlo na glowe czy jak ?? Wyluzuje sie Grzesiooooooooooooo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ej Cuber nie wiem czemu sie tak spinasz o Wisle i Cracovie Ja zawsze ogladam i Wisle i Cracovie , czasem jak sie da to jestem na meczu Wisly , a nieraz chociaz duzo rzadziej na meczu Cracovi Takze trzymaj poziom i nie gotuj mozgu hehehehehe. Czipendejlsie [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:27 _________________________________________________ :blink: :blink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czy ja mowilem cos odnosnie Sracovii ?? Bede mowil co chcem , jestem Królewicz hehehe Nie spinaj sie tak trybolicie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po Ci ten śnieg, przecież nie masz kłatro To nic,nie mozna miec wszystkiego :th: Hyhy jak nie mozna , ja mam , V6 i do tego Quattro :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WISLA=LIGA MISTRZOW=MISTRZ POLSKI Kazdy powinien sie tego na pamiec nauczyc :polew:[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:21 _________________________________________________ Wazzzzzzuuuuuuuuuuppppppppppp :drunk:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oooo a zapowiadali dzisiaj ze juz po zimie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czy eliminacje to też LM ? Hmm Eliminacje do Ligi Mistrzow to eliminacje , Liga Mistrzow to Liga Mistrzow Oj kolego popraw sie [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:14 _________________________________________________ a ile paliwka spalone ... paliwa pewnie tyle, zebym przejechal 50k km No ale nie kazdy jest królewiczem przeciez.... No a jakbym mial 4,2 V8 to pewnie z 200tys km bys zrobil A 6,0 W12 to juz wogole bys do usranej smierci jezdzil :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Murzyna bo sobie kupie Lupo 1,0TDI i bede ci dogadywal :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ile paliwka spalone ... NIE MAM ZIELONEGO POJECIA i srednio mnie to obchodzi ile spalil Wazne ze dobrze to spozytkowal
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale moje mieszkanie nie ma 500m2 tylko 300m2 [br]Dopisany: 18 Luty 2008, 14:04 _________________________________________________Panowie dzisiaj minal dokladnie rok jak kupilem moja AUDIczke Wynik: 10tys przejechane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak by mozna bylo o tym zapomniec Liga Mistrzow powoli sie zbliza WISELKAAAAAA :naughty:
-
Urodziła się córka ! ! !
Wszystkiego najlepszego i zeby roslo w sile