-
[B5 ACK] Jak dezaktywować orginalny alarm?
8L0862257 ZV-POMPE,DWA,FUNK D03 Coś takiego odczytałem
-
[B5 ACK] Jak dezaktywować orginalny alarm?
Witam. Mam problem z alarmem. Chciałbym dezaktywować alarm. Alarm jest oryginalny, auto ma przycisk odłączania czujek na słupku. Znalazłem w temacie Kodowania sterowników następującą informację: +000008 - Diebstahlwarnanlage (DWA) aktivieren / DWA - Activation of the DWA / aktywacja alarmu (jeśli jest zamontowany) Rozumiem, że aby wyłączyć alarm muszę odjąć tą wartość od tego, co odczytam w moim aucie. Niestety próby nie powiodły się. Na WAG-u w serwisie była informacją, że nie może wykonać takiej operacji. Może coś przegapiłem, może trzeba coś więcej wyłączyć? Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Było fajnie. Miło było poznań klubowiczów!!! Czekam na następne spotkania. Pozdro
-
[B5 ABC] ABS i nowy przegub
Witam. Miałem podobny problem. Po wymianie wahaczy. Gdy jechalem wolno i chamowałem tak przy prędkości 20km/h pedała podskakiwał tak jakby włączał sie ABS. Poruszałem troche czujnikami i przeszło. Prawopodobnie troszkę się wysunął. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda, że nie mogłem przyjechać. Postaram się być na następnym spocie. A co do tej jaszczurki, też bym się pisał na taką naklejeczke tylko na szybe. :-)
-
[B5 ACK] Odbieranie telefonu - firma AEG
Musze sprawdzić. Udało mi się niedawno dorwać instrukcje do tego telefonu. Niestety jest po niemiecku. :-) Będe musiał troche posiedziec i potlumaczyc hihi. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
-
[B5 ACK] Odbieranie telefonu - firma AEG
Tylko czy do B5 mozna założyć taka kiere? czytalem na forum o tym ze do B6 mozna cos takiego zrobić. Zastanawiam sie czy czasem nie bylo mozliwosci odbierania tel. przykladowo przyciskiem z radia albo w jakis inny sposob. Jesli ktos ma wiedze na ten temat to chetnie poslucham.
-
[B5 ACK] Odbieranie telefonu - firma AEG
Witam. Mam w swoim aucie w podłokietniku telefon firmy AEG. Telefon działa bez problemu. Problemem jest jednak jego odbieranie. Podczas jazdy gdy dzwoni to musze podniesc zamkniecie podłokietnika i celowac w odpowiedni klawisz w telefonie. Jest to momentami niebezpieczne. Czy ktoś wie czy jest inna metoda odbierania telefonu albo czy mozna to jakos przerobic. Pozdrawiam * stosuj proszę prefix, właściwy dla pojazdu, o którym zakładasz wątek ( prefix uzupełniony) [Musashi]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak narazie oba terminy powinny mi pasować. chociaż musze powiedziec, ze do konca nie wiem jak to bedzie bo bede mial przygotowania do ślubu ale jak narazie jestem ZA!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Spocik byl bardzo udany i ciekawy. Spotkanie przy ognisku to dobry pomysl ale trzeba poczekac na sloneczko. Pozdrawiam wszystkich!! A na zdjeciu jestem pierwszy od lewej.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
postaram się przyjechać
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
Ok, jutro bede walczył. :> Dzieki wszystkim za rady. Jak sie nie uda to bede dalej rozwijal temat. [br]Dopisany: 22 Luty 2008, 19:54 _________________________________________________Witam. Już po walce. Radio chodzi właściwie i nie gubi stacji po wyciagnieciu kluczyka :-). Okazało się, że przepalił sie bezpiecznik na pozycji 37, odpowiedzialny wlasnie za radio i dlatego nie bylo stalego napiecia. Dziekuje wszystkim za rady i pomoc. Pozdrawiam
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
Szukałem w kostce w aucie stałego napięcia 12v, które by nie znikało po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. Niestety po wyjęciu kluczyka brak jakiegokolwiek napięcia w kostce :-( Może coś sie stało w instalacji auta? Czuje ze w weekend czeka mnie dalsza zabawa. Pozdro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dojazd jest dośc prosty. Lokalizacja: piątkowo za pętlą PST. Można zrobić mapkę jak dojechać
-
Brak nspięcia podtrzymywania dla radia.
Ciekawe jest też to, że gdy kluczyk jes przekrecony to mam dwa napiecia 12V, czyli zasilanie oraz podtrzymywanie. Niestety po odlaczeniu oba znikaja Chyba powinno jedno sie ostać. No i kurcze w tym drugim radiu nie ruszaliśmy kostek. Ale w weekend postaram sie jeszcze raz sprobować. Pozdro
Remifer_31
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta