Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
of kors
-
[b5 1z] Moje tdi
Bardzo ladnie sie prezentuje W trakcie czytania opisu , zupelnie inaczej sobie wyobrazalem ta Audiczke A tu jestem mile zaskoczony :th: Zapodaj wiecej fotek i w srodku tez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aleeee nudy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie Haha dawno tu takiej ciszy nie bylo :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoooo maj menos Wlasnie wrocilem z meczos Wiselkos ale byl WWWWWWWWWWYYYYYYpiiiiizdddd i NUDY Widze ze atmosferka buzuje u niektorych Ale co by nie bylo troche mnie zmoczylo hahaha
-
[B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
No gratki Tukanik , w koncu bedziesz 1Z objezdzal :P
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja to sie w sumie nie dziwie , ze oni nie wygrywaja , i graja bez ladu i skladu , bez emocji . Wszystko to wina Majewskiego pojeba , jego polityka treningowa i taktyczna to jakies nie porozumienie, koles chyba siedzi na football managerze i stamtad czerpie swoje inspiracje , bo inaczej sie tego nie da wytlumaczyc. Wedlug mnie jedyne wyjscie to out Majewskiego , ale z tym moze byc ciezko , jak razem z Procesorem sobie koniaczka popijają hehehe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co sie tam przejmowac najwazniejsze ze dzisiaj KROLEWSKA Wisla wygra , a Craxa tez mogla by wygrac bo kibice niedlugo zapomnieja co to wygrana heehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka jest różnica pomiędzy kotem leżącym na drodze i kibicem Wisły leżącym na drodze? - Przed kotem są ślady hamowania. :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Emmo odejdz od Krakowa , bo dzisiaj meczyk :polew:
-
[B5 AVV] Skrzypi z okolic amortyzatora
Ja mam to samo ale lewy tyl nie mam pojecia o co chodzi , a bym sie z checia dowiedzial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ty masz zarniki z zaplonnikiem czy bez ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było się uczyć Ps.Max a ten koleś nie ma samych żarników D1S 5800 lub 6000k ? Dowiem sie albo dzisiaj albo w poniedzialek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER , REX i ktos jeszcze sie oferowal , BIERZECIE TE HIDy ?????????? Specjalnie zostaly zamowione , i cisza
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
... No co przeciez ładnie cykaja Hyhy jak cykadele takie po Czernobylu :polew:
-
[ALL B5] Instalacja Interfejsu VAG KLL USB Laptop
Hmm osobno sie instaluje sterowniki do kabla , jesli to cos ci pomoze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc wszystkim. Widze ze i glupot to u nas normalka Hmm ciekawy jestem czy meczyk bedzie jak Emma nadciaga :polew:
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Bardzo ladna A ja tak z ciekawosci , odnosnie podpisu. Jak sie ma twoje byle 2,8 do nowego 2,5 ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro WISELKAAAA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Komentarz tego Pana popieram w 100%. Klocunie zmienione . Pan co mi zmienial jak zobaczyl , kable od czujnikow powiedzial "O k**wa, co tp ??" hehehee. Teraz to moge hamowac Dzieki perliczko za klocki :notworthy:
-
Mój artykuł "Nieśmiertelne A4,czyli nieprzeciętna jakość i wygląd za dobrą cenę"
yyyy a gdzie jest moj silniczek ??? 2.4 V6 165KM :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wazne ze dojechaliscie i wrociliscie OK Szacunek :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Duzo osob bylo z Klubu ??
-
Tak prawdziwe ze az sie lezka kreci :P
Bylo pieknie , a nie to co teraz dzieciaki wyprawiaja http://docs.google.com/TeamPresent?docid=dftgr74_25fs46kfgw&skipauth=true&pli=1