Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. a w jakim masz ?? Mi to glownie potrzebne jest konto internetowe
  2. Hahahaha :shocked:
  3. Bry wszystkim A mnie trzepie , bo musze jechac do banku zfuzjowanego BPekao
  4. Dla mnie jak sie nie mysli o przerobkach (czyt. program) , nie zalezy bardzo na super dynamicznej jezdzie , szuka sie malo awaryjnego silnika , to bym bral 1,8 , chociaz z drugiej strony 1,8T jak jest dobrze prowadzony , chodzi tylko o turbawke to bedzie tak samo niezawodny jak inne , a przyjemnosc na pewno wieksza niz przy 1,8 chodzi glownie o elastycznosc Jednak po dlugim namysle .............. 1,8T bez dwoch zdan hyhyhyyhy. PS. oczywiscie wole V6
  5. Dobry wieczor sie znaczy
  6. Witam Ja bede kolo 17-18 wyjezdzal (w czwartek wieczor bede wiedzial dokladnie) , jak cos to mozemy zrobic mala kolumne
  7. Hyhy fajowsko Ja rowniez bede z wieczora
  8. Co do kabli to niestety trzeba miec ich duzoooo Przynajmniej przejsciowek z glownego kabla
  9. Euro Scan , chyba najbardziej uniwersalny
  10. SDRAM to co innego niz DDRAM , nic sie nie stanie jak sie pomylisz bo nie bedzie pasowac do slotu inne wypustki maja te pamieci Wiec tylko kase stracisz i tyle
  11. Dobra juz sie dowiedzialem Wszystkie A4 po lifcie 08/99 maja CANa I z tego co wiem to chyba powinien sie znajdowac pod nogami pasazera , pod wykladzina
  12. Twoje auto nie ma szyny CAN-BUS Do reszty sie nie wypowiadam bo nie wiem
  13. Witamy cie serdecznie Zapraszamy do aktywnego udzialu w zyciu forum hehe. Oraz do spocikow swojego regionu Tutaj link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17637.0 Pozdro
  14. no ale skoro napisał ze ma napiecie w wychodzacych kabelkach w obudowie lusterka to odrazu niech kupuje grzane wkłady :th: Hmm no przeciez tak samo bylo u mnie jak sprawdzalismy No ale sprawdzic nie zaszkodzi chociaz marne szanse ze cos innego
  15. Raczej na pewno maty masz uwalone , najlatwiej to wyjmij od kogos u kogo dziala i sprawdz u siebie Bedzie wiadomo.
  16. Witamy w Klubie Zapraszam do udzialu na Forum i do spocikow w UK http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1204.0 Pozdro
  17. Jak kolega jezdzi na krotkich dystansach , to ja bym sie nie dziwil takim spalaniem Ale to raczej przy troche ciezszej nodze , by mu tyle palilo. Chociaz nie widze tu jakiegos duzego odskoku
  18. Odlacz ori wzmacniacz , zrob nowa instalacje (kable) i podlacz tego blaupunkta , raczej na pewno bedzie lepszy niz ori Audi Jesli chcesz do istniejacej instalki , jeszcze podlaczyc Blaupunkta , czy tez inny wzmacniacz , to jak kolega wyzej napisalem , efekt bedzie bardzo mizerny , a i moze nawet gorszy niz jest aktualnie Zacznij od wymiany kabli , bo ori sa raczej za malutkie
  19. Witamy Serdecznie na Forum I zapraszamy do aktywnego udzialu na Forum
  20. hehehe tez o Iranie słyszałem ostatnie , jak uslyszalem dlaczego strajkują to myślałem ze spadnę ze stołka . Ja pierdziele normalnie nie do wiary , jak by u nas benzin byl po 25 groszy .......... ehhh nawet niechce myslec hyhyhy
  21. Widze ze wszyscy wybyli na spocik A ja autka nie mam :blink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.