Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w jakim masz ?? Mi to glownie potrzebne jest konto internetowe
-
Strefa Śmiechu
Hahahaha :shocked:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry wszystkim A mnie trzepie , bo musze jechac do banku zfuzjowanego BPekao
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc chlopcy
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
Dla mnie jak sie nie mysli o przerobkach (czyt. program) , nie zalezy bardzo na super dynamicznej jezdzie , szuka sie malo awaryjnego silnika , to bym bral 1,8 , chociaz z drugiej strony 1,8T jak jest dobrze prowadzony , chodzi tylko o turbawke to bedzie tak samo niezawodny jak inne , a przyjemnosc na pewno wieksza niz przy 1,8 chodzi glownie o elastycznosc Jednak po dlugim namysle .............. 1,8T bez dwoch zdan hyhyhyyhy. PS. oczywiscie wole V6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczor sie znaczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Ja bede kolo 17-18 wyjezdzal (w czwartek wieczor bede wiedzial dokladnie) , jak cos to mozemy zrobic mala kolumne
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
a dobrze jak wyjdzie R8
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Hyhy fajowsko Ja rowniez bede z wieczora
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
O kurcze troszku sniegu jest
-
Programy diagnostyczne (inne marki)
Co do kabli to niestety trzeba miec ich duzoooo Przynajmniej przejsciowek z glownego kabla
-
Programy diagnostyczne (inne marki)
Euro Scan , chyba najbardziej uniwersalny
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
SDRAM to co innego niz DDRAM , nic sie nie stanie jak sie pomylisz bo nie bedzie pasowac do slotu inne wypustki maja te pamieci Wiec tylko kase stracisz i tyle
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Dobra juz sie dowiedzialem Wszystkie A4 po lifcie 08/99 maja CANa I z tego co wiem to chyba powinien sie znajdowac pod nogami pasazera , pod wykladzina
-
[B5 AVG] Auto alarm - CAN-BUS
Twoje auto nie ma szyny CAN-BUS Do reszty sie nie wypowiadam bo nie wiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy cie serdecznie Zapraszamy do aktywnego udzialu w zyciu forum hehe. Oraz do spocikow swojego regionu Tutaj link: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17637.0 Pozdro
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
no ale skoro napisał ze ma napiecie w wychodzacych kabelkach w obudowie lusterka to odrazu niech kupuje grzane wkłady :th: Hmm no przeciez tak samo bylo u mnie jak sprawdzalismy No ale sprawdzic nie zaszkodzi chociaz marne szanse ze cos innego
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
Raczej na pewno maty masz uwalone , najlatwiej to wyjmij od kogos u kogo dziala i sprawdz u siebie Bedzie wiadomo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w Klubie Zapraszam do udzialu na Forum i do spocikow w UK http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1204.0 Pozdro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Jak kolega jezdzi na krotkich dystansach , to ja bym sie nie dziwil takim spalaniem Ale to raczej przy troche ciezszej nodze , by mu tyle palilo. Chociaz nie widze tu jakiegos duzego odskoku
-
[B5 AFN] Podłączenie wzmacniacza do istniejącej instalacji
Odlacz ori wzmacniacz , zrob nowa instalacje (kable) i podlacz tego blaupunkta , raczej na pewno bedzie lepszy niz ori Audi Jesli chcesz do istniejacej instalki , jeszcze podlaczyc Blaupunkta , czy tez inny wzmacniacz , to jak kolega wyzej napisalem , efekt bedzie bardzo mizerny , a i moze nawet gorszy niz jest aktualnie Zacznij od wymiany kabli , bo ori sa raczej za malutkie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Serdecznie na Forum I zapraszamy do aktywnego udzialu na Forum
-
Proszę jak chłopaki się bawią
hehehe tez o Iranie słyszałem ostatnie , jak uslyszalem dlaczego strajkują to myślałem ze spadnę ze stołka . Ja pierdziele normalnie nie do wiary , jak by u nas benzin byl po 25 groszy .......... ehhh nawet niechce myslec hyhyhy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozyczylem :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widze ze wszyscy wybyli na spocik A ja autka nie mam :blink: