Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam małą petycję/prośbę do wszystkich jadących do Wisły... :decayed:

Mianowicię, proszę zaznajomić się z tekstem pierwszej zwrotki tej oto pieśni :decayed:

http://www.religijne.axt.pl/?a=u&i=172

Po odpowiednim "wejściu w klimat" :drunk: , pragnąłbym aby owa pieśń została uroczyście odśpiewana na zlocie.

Niestety, nie ma nagrania wykonania tego "songa" zarówno ze spotów w Opolu jak i z ostatniego w Zatorze, ale myślę iż będę w stanie poprowadzić nasz "chór" :decayed:

Jeszcze raz bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej prośby :decayed:

Opublikowano

Hehe Rexio ale dajesz zmiany :P

Ale jak Mus to Mus :P Bedziem spiewac , nawet po drodze hehehe :P

Opublikowano

Już zakuwamy tenorze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przez cb mozemy spiewac... :>

Opublikowano

ale wymysliłes rex :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed::polew:
Opublikowano

ja i śpiewanie :polew:

Opublikowano

Jestem z natury tolerancyjny, ale cycki mi opadly jak przeczytalem ten temat.

Kompletnie nie rozumiem fun'u wynikajacego ze spiewania piesni religijnej po pijaku.

Dobrze sie czujecie?

Opublikowano
  • Autor

Jestem z natury tolerancyjny, ale cycki mi opadly jak przeczytalem ten temat.

Kompletnie nie rozumiem fun'u wynikajacego ze spiewania piesni religijnej po pijaku.

Dobrze sie czujecie?

Bogurodzica była pieśnią bojową rycerstwa polskiego. Była również obecna podczas koronacji królów. Co więcej, stała się hymnem dynastii Jagiellonów.

Pragnąłbym aby została zaśpiewana dla podkreślenia wyjątkowości dni w ciągu których odbywa się spot.

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: ale KOX :kox:
Opublikowano

Oj rex, nie wiem co palisz, ale odstaw to na czas zlotu :cwaniak1:

Opublikowano
  • Autor

Oj rex, nie wiem co palisz, ale odstaw to na czas zlotu :cwaniak1:

Flyer, kilka razy pieśń była już śpiewana na różnego rodzaju spotach i mini-zlocikach.

Nikogo (a przynajmniej nikt mi tego nie sygnalizował) wykonywanie Bogurodzicy nie uraziło, natomiast jeśli poprzez śpiewanie jej miałbym urazić czyjeś uczucia/przekonania to odstąpię od tego pomysłu.

Tak więc, proszę o opinie :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie bomba :kox:

Opublikowano

Flyer, kilka razy pieśń była już śpiewana na różnego rodzaju spotach i mini-zlocikach.

Nikogo (a przynajmniej nikt mi tego nie sygnalizował) wykonywanie Bogurodzicy nie uraziło, natomiast jeśli poprzez śpiewanie jej miałbym urazić czyjeś uczucia/przekonania to odstąpię od tego pomysłu.

Tak więc, proszę o opinie :decayed:

Ja sobie tego kompletnie nie wyobrazam, w Kaletce takich jaj nie bylo.

Opublikowano

rex zaśpiewajmy DOdę ;) a z takimi pieśniami to do kościoła..(chociaż wit.s lubi takie songi)

proponuję zamówić jakieś hostessy które będą polewały i śpiewały..

Opublikowano

Rex :th:

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.