Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Piter ale dlaczego ciebie to tak dziwi ?? E51 ma w tej chwili NAJSZYBSZY!!!!! procek jakie maja komorki , SZYBSZY niz w N95!!! Takze łaski nie robi hehehe MUSI chodzic [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 23:20 _________________________________________________ Taaa golym okiem hehhee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Frytekwoz i jeszcze inni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhy 3 strony a ubaw mialem niezly i wzruszenia byly Pablo elegancko tylko te M3 looki wymien Murzyn -> "Pelikan" heheheh :polew: Trzenislawie moj ty kochany dla ciebie wszystko Orelku , i jak filmik styknie ?? Pozniej wrzuce kreski , frytkowozu i Orzeszka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja ide odcedzik kartofelki i na szlugersa :gwizdanie:
-
Zakup baterii do laptopa
Oj no przeciez ja ci nie karze!!!! Kazdy robi co chce i jak chce Niechcesz nie formatuj baterii , twoja sprawa , chcesz formatuj , niechcesz nie kupuj oryginala , chcesz to kup Dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sie robi minuta piec
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja to o V6 moglbym gadac i gadac , aaaa i o Quattro rowniez :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :kox: chyba to chcialem uslyszec heheeh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przecia ja wiem ale blizej temu do frytek niz do BIOOOOOOOOOOOOOOOO esteru :kox: A tak na powaznie to jaka roznica miedzy tym czyms a normalnym ON , oczywiscie poza cena ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
On to ma doswiadczenie ale we frytach :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yyy a ja myslol zeby do Idola sie zglosic :kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:26 _________________________________________________ brzydkie to są A6 w sedanie :polew: Taaaa i A4 jednoosiowe hehheehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:14 _________________________________________________Ale jak juz nalegasz Oreeeee Oreeee Szabadabada Amore , Ooooooooo Amore :PPPPPPPPPPPPP
-
Monitor LCD 17"-19"
Wiem wiem ale zawsze ten max to nie max Jesli to juz sztywny max 600zl to bralbym 19" , a czy to bedzie LG, SAMSUNG , ASUS czy inny wynalazek to nie ma wiekszego znaczenia W wiekszosci tych monitorow parametry UZYTKOWE! beda nie do odroznienia w normalnym uzytkowaniu
-
Gustowny tuning czyli jak zeszpecić ładne B3
Tym przednim zderzakiem pojechal po calosci hehehe. Jedyny plus jaki widze to zmienienie kierownicy (z tego oblesnego pokrowca hehee). Nie mam pojecia co chcial osiagnac i czy sobie jaj po prostu nie robil , tak Wiesniakujac auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciszaaaaaaaaaaa
-
Monitor LCD 17"-19"
Ja bym tam dolozyl z 200-300 zl i kupil 20-22"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja sobie wcinam Quattro Mniam
-
Zakup baterii do laptopa
Ty jak zwykle , nie znasz sie a wypisujesz PIERDOLY!!!!! i sam moja odpowiedz potwierdzasz , nawet nie wiedzac o tym!! LOL LOL2 Przeciez jak stale podlaczony laptop jest do pradu to laduje baterie!!!! do momentu naladowania. Ja nikomu nie karze tego stosowac przeciez!! Chcesz to robisz tak , niechcesz to nie robisz. Moja uwaga tyczyla sie przede wszystkim do tych , ktorzy wiecej korzystaja z laptopa podpietego do pradu, bo przeciez na 15 czy 30 min nie bedziesz specjalnie baterii wyjmowal , zwlaszcza ze w niektorych laptopach wyciagniecie baterii to nie 2 sekundy ALVIK , zrobie zdjatko jak tylko wroce do domu , i poszukam od kogos kupilem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
poczytaj gazetke Juz wszystkie mozliwe przeczytalem :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O Boshe jakie nudy w pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty to przynajmniej masz in plus , a ja slysze ze ktos mowi ze "jest zjebany na maxa" to co mam myslec :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam Brzeszczota jak cos
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po pierwsze to promocji sie nie laczy :polew: Po drugie to juz stara promocja , dawno wycofana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a Hmm a nie do Mega kubka ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania