Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Piter ale dlaczego ciebie to tak dziwi ?? E51 ma w tej chwili NAJSZYBSZY!!!!! procek jakie maja komorki , SZYBSZY niz w N95!!! Takze łaski nie robi hehehe MUSI chodzic [br]Dopisany: 08 Luty 2008, 23:20 _________________________________________________ Taaa golym okiem hehhee
  2. Frytekwoz i jeszcze inni
  3. Hyhy 3 strony a ubaw mialem niezly i wzruszenia byly Pablo elegancko tylko te M3 looki wymien Murzyn -> "Pelikan" heheheh :polew: Trzenislawie moj ty kochany dla ciebie wszystko Orelku , i jak filmik styknie ?? Pozniej wrzuce kreski , frytkowozu i Orzeszka
  4. A ja ide odcedzik kartofelki i na szlugersa :gwizdanie:
  5. Oj no przeciez ja ci nie karze!!!! Kazdy robi co chce i jak chce Niechcesz nie formatuj baterii , twoja sprawa , chcesz formatuj , niechcesz nie kupuj oryginala , chcesz to kup Dziekuje
  6. Sie robi minuta piec
  7. Ja to o V6 moglbym gadac i gadac , aaaa i o Quattro rowniez :polew:
  8. :polew: :polew: :polew: :kox: chyba to chcialem uslyszec heheeh
  9. Przecia ja wiem ale blizej temu do frytek niz do BIOOOOOOOOOOOOOOOO esteru :kox: A tak na powaznie to jaka roznica miedzy tym czyms a normalnym ON , oczywiscie poza cena ??
  10. On to ma doswiadczenie ale we frytach :polew:
  11. Yyy a ja myslol zeby do Idola sie zglosic :kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:26 _________________________________________________ brzydkie to są A6 w sedanie :polew: Taaaa i A4 jednoosiowe hehheehe
  12. Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:14 _________________________________________________Ale jak juz nalegasz Oreeeee Oreeee Szabadabada Amore , Ooooooooo Amore :PPPPPPPPPPPPP
  13. Wiem wiem ale zawsze ten max to nie max Jesli to juz sztywny max 600zl to bralbym 19" , a czy to bedzie LG, SAMSUNG , ASUS czy inny wynalazek to nie ma wiekszego znaczenia W wiekszosci tych monitorow parametry UZYTKOWE! beda nie do odroznienia w normalnym uzytkowaniu
  14. Tym przednim zderzakiem pojechal po calosci hehehe. Jedyny plus jaki widze to zmienienie kierownicy (z tego oblesnego pokrowca hehee). Nie mam pojecia co chcial osiagnac i czy sobie jaj po prostu nie robil , tak Wiesniakujac auto
  15. Ja bym tam dolozyl z 200-300 zl i kupil 20-22"
  16. A ja sobie wcinam Quattro Mniam
  17. Ty jak zwykle , nie znasz sie a wypisujesz PIERDOLY!!!!! i sam moja odpowiedz potwierdzasz , nawet nie wiedzac o tym!! LOL LOL2 Przeciez jak stale podlaczony laptop jest do pradu to laduje baterie!!!! do momentu naladowania. Ja nikomu nie karze tego stosowac przeciez!! Chcesz to robisz tak , niechcesz to nie robisz. Moja uwaga tyczyla sie przede wszystkim do tych , ktorzy wiecej korzystaja z laptopa podpietego do pradu, bo przeciez na 15 czy 30 min nie bedziesz specjalnie baterii wyjmowal , zwlaszcza ze w niektorych laptopach wyciagniecie baterii to nie 2 sekundy ALVIK , zrobie zdjatko jak tylko wroce do domu , i poszukam od kogos kupilem
  18. poczytaj gazetke Juz wszystkie mozliwe przeczytalem :kox:
  19. O Boshe jakie nudy w pracy
  20. Ty to przynajmniej masz in plus , a ja slysze ze ktos mowi ze "jest zjebany na maxa" to co mam myslec :polew: :polew:
  21. Ja mam Brzeszczota jak cos
  22. Po pierwsze to promocji sie nie laczy :polew: Po drugie to juz stara promocja , dawno wycofana
  23. A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania ostatnio dodawali w KFC do happy meal'a Hmm a nie do Mega kubka ??
  24. A co swoja chcesz zutylizowac ?? tak :th: i chce sobie kupić a6. 2.4 Eee nie do dostania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.