Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. tak i dlatego nie ma u nas A6 :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:34 _________________________________________________Ale tylko ja 5 osob komfortowo dowioze :thumbup:
  2. A ja ide spac chyba ?!
  3. a co chcialbys tu sam zostac ?? O NIEEE , nie pozwolimy na to , bedziemy warty robic hehhe
  4. Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki przynajmniej sobie postów nabiłeś Moge nie pisac wogole
  5. Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki
  6. Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie: No jak ty jezdzisz to nie dziwne ze nie zauwazyl .......... ziummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm greeeeeeee greeeeeee
  7. ja ci streszcze : NIC SIE NIE DZIALO , od tak sobie gadalismy
  8. Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 Rodzynki to są przy d*pie Jak se nie podcierasz :polew: :polew:
  9. Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6
  10. tutaj sami kamikadze sa
  11. co, masz problemy z integracją :> Jaaaa , dont worry , zaintegrujemy sie hehehee
  12. Nie ejejejejjejuj mi tu Za kare musisz Finke postawic :polew: [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:12 _________________________________________________ ale to ja jestem na liście zapłaconych No widzisz , a ja nie musze placic i bede
  13. Ja sie tak staram , to tu to tam to tu to tam hehehhee
  14. A nie lepiej napisac k**wa!!!!!!!!!! heheehe Juz nieaktualne bo Murzyna to ma :rant: [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:06 _________________________________________________ chyba telepatycznie Hmm nie bedzie ciebie w Wisle ?[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:07 _________________________________________________ :bicz2: :bicz2:
  15. A ty masz Murzyna banana sam od siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rant: :rant: :rant: :rant: Chyba zapomniales mi cos dac , nieprawdaz????????????????????????????????
  16. o 12,30 mają mi przednią szybę wymieniać w Autoglass Jaan, a później pewnie gdzieś będę się włóczył [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:57 _________________________________________________ spotkamy się w Wiśle :polew: Jak najbardziej :thumbup: :thumbup: :thumbup:
  17. Keżora nie widziałem ruski rok Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu aleś mu pojechał a sam nigdy nie masz czasu zostać do końca spotu Jest cos takiego jeszcze jak rodzina Kiedys sie dowiesz
  18. Keżora nie widziałem ruski rok Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu
  19. Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??
  20. A jaka to roznica :polew:
  21. Tak jest Modernizatorze Dla ciebie wszystko :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:28 _________________________________________________Ide zjarac papieroska z zonka i wrzuce jakies mega topless fotones
  22. Somalczyku zrobiles z Route 66 ?
  23. Hmmm nie ma ikonki buziaka [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:24 _________________________________________________ To se powejtujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.