Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak i dlatego nie ma u nas A6 :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:34 _________________________________________________Ale tylko ja 5 osob komfortowo dowioze :thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja ide spac chyba ?!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co chcialbys tu sam zostac ?? O NIEEE , nie pozwolimy na to , bedziemy warty robic hehhe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki przynajmniej sobie postów nabiłeś Moge nie pisac wogole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bezsensu , zimy nie ma , i pewnie nie bedzie , i na c**j kupowalem zimowki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie: No jak ty jezdzisz to nie dziwne ze nie zauwazyl .......... ziummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm greeeeeeee greeeeeee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja ci streszcze : NIC SIE NIE DZIALO , od tak sobie gadalismy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6 Rodzynki to są przy d*pie Jak se nie podcierasz :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze jest rodzynek czyli ja A6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tutaj sami kamikadze sa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co, masz problemy z integracją :> Jaaaa , dont worry , zaintegrujemy sie hehehee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ejejejejjejuj mi tu Za kare musisz Finke postawic :polew: [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:12 _________________________________________________ ale to ja jestem na liście zapłaconych No widzisz , a ja nie musze placic i bede
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sie tak staram , to tu to tam to tu to tam hehehhee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTW :bicz2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A nie lepiej napisac k**wa!!!!!!!!!! heheehe Juz nieaktualne bo Murzyna to ma :rant: [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:06 _________________________________________________ chyba telepatycznie Hmm nie bedzie ciebie w Wisle ?[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 23:07 _________________________________________________ :bicz2: :bicz2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ty masz Murzyna banana sam od siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rant: :rant: :rant: :rant: Chyba zapomniales mi cos dac , nieprawdaz????????????????????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o 12,30 mają mi przednią szybę wymieniać w Autoglass Jaan, a później pewnie gdzieś będę się włóczył [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:57 _________________________________________________ spotkamy się w Wiśle :polew: Jak najbardziej :thumbup: :thumbup: :thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Keżora nie widziałem ruski rok Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu aleś mu pojechał a sam nigdy nie masz czasu zostać do końca spotu Jest cos takiego jeszcze jak rodzina Kiedys sie dowiesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Keżora nie widziałem ruski rok Ty to w zime chyba sam siebie widzisz przed lustrem , jak sie nie zapuszczasz dalej niz na wycieraczke swojego domu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rob albo Trzenio , mam przenciki do odebrania od Kezorowskiego , bedziecie gdzies w poblizu niego ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jaka to roznica :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak jest Modernizatorze Dla ciebie wszystko :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:28 _________________________________________________Ide zjarac papieroska z zonka i wrzuce jakies mega topless fotones- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Somalczyku zrobiles z Route 66 ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmmm nie ma ikonki buziaka [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:24 _________________________________________________ To se powejtujesz - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!