Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. A jednak sie znajdzie RS4 sedan :polew: Cuber jak sie chce to sie da http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/
  2. Ja pierd*ole CUber ty niczego nigdy nie rozumiesz :polew: :polew: Przywiez Finke na spota to ci wytlumacze hehehe Witam wszystkich w ten piekny sloneczny dzien
  3. Zaraz sie klade spac Bo rano trzeba do synka wstac
  4. hehe co racja to racja
  5. Nie zgodze sie Uzywalem zwyklych za 10-15 zl w b5 , teraz mam Valeo za 130zl i roznica w wycieraniu jest OGROMNA!!!!
  6. Ale czy to swiadczy o spamie ?? Spam to raczej bezsensu wypowiedzi , a czym wiecej tym bardziej spam Nie ukrywam , ze robie spam ale na pewno nie tak duzo [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________No i znowu cisza HALOOO , jest tu ktos ??[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:37 _________________________________________________A ty co ogrze tak siedzisz w domciu ?? Nie na imprezce ?
  7. No zgadza sie , bo niektorzy tylko ROBIA SPAM [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:22 _________________________________________________hehe tak jak ty :polew:
  8. Hehee , no akurat ja rzadko robie spam ale dla chcacego nic trudnego
  9. Rok używasz wycieraczki i dziwisz się, że zaczęły słabo zbierać ??? Chyba sobie żarty robisz Ja nie wiem jak Wy, ale przeważnie wycieraczki zmienia się po zimie i lecie czyli 2 razy w roku. Nie ma wycieraczek, których nie podniszczy zima. Guma w wycieraczkach jest przecież dość delikatna i niestety trzeba je wymieniać. Nie robie sobie zartow ,myslalem ze dluzej TAK pozadne wycieraczki wytrzymaja Ale pewnie masz racje
  10. kurde ale puchy tutaj , ciezko zrobic jakis spamik :dance: :dance:
  11. Sory za OT ale normalnie NIE DO WIARY!!!!!! A tu nastepny KUT*AS!!! http://www.joemonster.org/filmy/5035/Co-zrobic-jesli-miniesz-zjazd-na-austradzie[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 22:18 _________________________________________________To jest przeciez jakies nieprawdopodobne , no normalnie nie moge uwierzyc ze takie rzeczy maja miejsce :blink: http://www.joemonster.org/filmy/4847/Poradnik-Jak-NIE-jezdzic-na-skrzyzowaniach
  12. no tylko 30V 2,4 lub 2,8 A co, ja jestem zadowolony z silniczka
  13. Ja mam Valeo Silencio ORI ! od jakiegos roku i do tej pory bylem BARDZO BARDZO BARDZO zadowolony , chociaz cena powala Od jakiegos miesiaca sie troche pogorszylo zbieranie wody , ale byc moze mam zle ustawione pioro lub cos , a moze sie juz koncza ??
  14. Hmm z tego co ja pamietam to wystarczy odkrecic tylko srubke w klamce i wychodzi , i ciegno trzeba wczesniej zciagnac z klamki Tak przynajmniej pamietam , a kilka razy sciagalem Ale moge sie mylic
  15. Mad_MAX odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No ale co ma tu szukac jak w stanach tylko czerwone kierunki
  16. Hmm prosze mi tu nie straszyc nowych!!! :bicz: Panowie kto ostatnimi czasy wlozyl kalendarzyk za szybke A4 B5 KOLOR: CYTRYNOWY!!
  17. Tym gorzej dla baterii , jesli uzywasz zasilacza staraj sie wyciagac baterie z lapika
  18. Kazdy powinien to zrobic z NOWA! bateria
  19. Ja mam dobra cyfrowke ale niestety jestem amatorem foto i nie za bardzo umiem ŁADNE zdjecia robic
  20. jak się ma znajomości, to nie dziwi :gwizdanie: Jakies duze te znajomosci hehehe
  21. Wedlug mnie tak Jak tylko ja dobrze sformatujesz to potem ci bedzie sluzyc dlugo dlugo
  22. Nie ide na studniowke , ja sie wylamie , jak zawsze bylem inny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.