Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
A jednak sie znajdzie RS4 sedan :polew: Cuber jak sie chce to sie da http://members.lycos.co.uk/rs4sedan/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierd*ole CUber ty niczego nigdy nie rozumiesz :polew: :polew: Przywiez Finke na spota to ci wytlumacze hehehe Witam wszystkich w ten piekny sloneczny dzien
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz sie klade spac Bo rano trzeba do synka wstac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bejbi in da haus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe co racja to racja
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Nie zgodze sie Uzywalem zwyklych za 10-15 zl w b5 , teraz mam Valeo za 130zl i roznica w wycieraniu jest OGROMNA!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale czy to swiadczy o spamie ?? Spam to raczej bezsensu wypowiedzi , a czym wiecej tym bardziej spam Nie ukrywam , ze robie spam ale na pewno nie tak duzo [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________No i znowu cisza HALOOO , jest tu ktos ??[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:37 _________________________________________________A ty co ogrze tak siedzisz w domciu ?? Nie na imprezce ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No zgadza sie , bo niektorzy tylko ROBIA SPAM [br]Dopisany: 02 Luty 2008, 23:22 _________________________________________________hehe tak jak ty :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehee , no akurat ja rzadko robie spam ale dla chcacego nic trudnego
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Rok używasz wycieraczki i dziwisz się, że zaczęły słabo zbierać ??? Chyba sobie żarty robisz Ja nie wiem jak Wy, ale przeważnie wycieraczki zmienia się po zimie i lecie czyli 2 razy w roku. Nie ma wycieraczek, których nie podniszczy zima. Guma w wycieraczkach jest przecież dość delikatna i niestety trzeba je wymieniać. Nie robie sobie zartow ,myslalem ze dluzej TAK pozadne wycieraczki wytrzymaja Ale pewnie masz racje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde ale puchy tutaj , ciezko zrobic jakis spamik :dance: :dance:
-
Strefa Śmiechu
Sory za OT ale normalnie NIE DO WIARY!!!!!! A tu nastepny KUT*AS!!! http://www.joemonster.org/filmy/5035/Co-zrobic-jesli-miniesz-zjazd-na-austradzie[br]Dopisany: 02 Luty 2008, 22:18 _________________________________________________To jest przeciez jakies nieprawdopodobne , no normalnie nie moge uwierzyc ze takie rzeczy maja miejsce :blink: http://www.joemonster.org/filmy/4847/Poradnik-Jak-NIE-jezdzic-na-skrzyzowaniach
-
[B5] Silnik 2.8 v6 30v quattro
no tylko 30V 2,4 lub 2,8 A co, ja jestem zadowolony z silniczka
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Ja mam Valeo Silencio ORI ! od jakiegos roku i do tej pory bylem BARDZO BARDZO BARDZO zadowolony , chociaz cena powala Od jakiegos miesiaca sie troche pogorszylo zbieranie wody , ale byc moze mam zle ustawione pioro lub cos , a moze sie juz koncza ??
-
[B5 ADR] Jak Zdemontować Klamke Wewnętrzną od strony Pasażera
Hmm z tego co ja pamietam to wystarczy odkrecic tylko srubke w klamce i wychodzi , i ciegno trzeba wczesniej zciagnac z klamki Tak przynajmniej pamietam , a kilka razy sciagalem Ale moge sie mylic
-
Mustang Bullitt
No ale co ma tu szukac jak w stanach tylko czerwone kierunki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hmm prosze mi tu nie straszyc nowych!!! :bicz: Panowie kto ostatnimi czasy wlozyl kalendarzyk za szybke A4 B5 KOLOR: CYTRYNOWY!!
-
Zakup baterii do laptopa
Tym gorzej dla baterii , jesli uzywasz zasilacza staraj sie wyciagac baterie z lapika
-
Zakup baterii do laptopa
Kazdy powinien to zrobic z NOWA! bateria
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam dobra cyfrowke ale niestety jestem amatorem foto i nie za bardzo umiem ŁADNE zdjecia robic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja wezme
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się ma znajomości, to nie dziwi :gwizdanie: Jakies duze te znajomosci hehehe
-
Zakup baterii do laptopa
Wedlug mnie tak Jak tylko ja dobrze sformatujesz to potem ci bedzie sluzyc dlugo dlugo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:dance: :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ide na studniowke , ja sie wylamie , jak zawsze bylem inny