Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. tak, nic trudnego nie ma w tym , przynajmniej w mojej krowie ale u was bedzie podobnie o ile nie latwiej
  2. Hehe, no to jeszcze przeboleje , ale jak wytlumaczysz brak tego -----------------> :D
  3. Jak najbardziej ale ty mi Allroada
  4. Murzyn nie gadaj glupot , przejedz sie moim to zobaczysz jak dobrze swieca i w nocy i we mgle
  5. Mad_MAX odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    No ja przeciez mowilem ze sie pisze ale jak sie znajdzie po taniosci
  6. Ja sobie dalem 8000K i super swieca
  7. Ja bym zaryzykowal bardziej na polskich tablic
  8. O cie nie moge , kto to sie tu pojawil hehehehee
  9. http://www.maxior.pl/film/66192/Najbardziej_brutalna_scena_walki_w_historii_kina
  10. Chyba do bagaznika??
  11. :polew: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2008, 14:32 _________________________________________________ Powiedz mu że jest j**nięty i żeby se dolał oleju do łba ... Trzyma 90 WDECH WYDECH WDECH WYDECH
  12. Zeby nie wprowadzac w blad nikogo , podzwonilem bo biurach nieruchomosci. Zadzwonilem do pieciu w Krakowie i srednia wyszla ok. 350 zl + VAT za mieszkanie/dom . Ogolnie biura wola podpisac umowe i zrobic to za darmo Jesli wprowadzilem kogos w blad to przepraszam Ale ponad rok temu dzwonilem ostatnio
  13. Po pierwsze , znalezc z RNS-E z A6 to bardzo ciezko (ale mowisze ze bedziesz mial ) , a po drugie to RNS-E z A6 jest sporo drozsze niz z A4 , wiec jak bys mial szukac to lepiej rozgladaj sie za RNS-E z A4 , moze ci sie uda wyrwac za ok.1800zl
  14. Siemka obiboki Tesciowka puka do drzwi ziecia i corki. Ziec: - A mamusia to na dlugo?? Tesciowa: - Tak dlugo az wam sie znudze! Ziec: - To mamusia nawet nie wejdzie ?! :polew:
  15. Nie , nie ja o niczym nie mowie. Jak dla mnie SUPER autko , i czy z tym czy z drugim silnikiem bym bral , jakbym mial tylko kaske Eeeee to jak ty wiecej trasy robisz to chopie 2,7T bierz i sie nawet nie zastanawiaj Na trasie to to ci spali z 12 litrow Czyli deczko wiecej niz moj , a ile WIECEJ radochy
  16. No taki mol to znowu nie bedzie , 9,5 s do 100 to nie jest zle , zwazywszy ze wazy 2,4t no ale z drugiej strony przy takiej masie ten klekocik bedzie tez swoje pil i mysle ze po miescie bedzie wdupczal z 12-13l
  17. Hmmm , ze tak powiem co A6 to A6 Ale tak serio to very koxowa ta Allroadka Tylko 2,7T troche bedzie piccccccccccccccccccccccccccccc Ale tez bym takie chcial :drool: :drool: :drool:
  18. ok. 100-150zl przynajmniej w KRK tyle ode mnie chcieli
  19. LOL co za SPAM CUBER chyba troche przesadziles z ta przyczepka :D
  20. od 2002 roku troche zmienili ale dokladnie w ktorym miesiacu to nie pamietam Tzn suche fakty ??[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 12:15 _________________________________________________http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=440&typ=12977 2,7T http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=760&model=440&typ=12974 2,5TDI
  21. Hejka ludziska Murzyna nie szalej tak z tymi Audiczkami hehehe A mi avatarka nie zrobiliscie ?? By tak ladnie wygladalo "KROLEWICZ" heehehhe
  22. jasne a łyżka na to , NIEMOZLIWE!!! ja juz sie o tym przekonalem kilkakrotnie wiec..... :notworthy:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 00:07 _________________________________________________ Dokladnie to co sokol napisal
  23. Jak niektorzy wiedza jestem bezinteresowny :dance: TYLKO klub sie liczy
  24. Jeden ch*uj jaki przebieg wazne zeby wszystko bylo ok z autkiem i sluzylo jak najlepiej
  25. Ja mam 150 tysi i jest to prawdziwy przebieg ale ja mam BENZIN

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.