Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Strefa Śmiechu
:polew: http://www.maxior.pl/film/91764/Ukryta_kamera_lesbijki[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 09:55 _________________________________________________http://www.maxior.pl/film/36130/Ukryta_kamera_Instruktor_golfa http://www.maxior.pl/film/68721/Ukryta_kamera_seksowna_dziewczyna Ostatnia reakcja , najlepsza
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
ale troche ciezko porownywac garmina i inne naviexperty do tomtom , a juz nie mowie do automapy na WM
-
mam córeczke
Gratulacje Oby pociecha byla caly czas zdrowa i rosla jak najlepiej Trzeba wypic jakies zdrowie :drunk: :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyna , zdziwisz sie bo ta a6 wazy 1630kg czyli tyle prawie co wasze Bueheheheh dowaliles Ze tak powiem nie powalilo mnie na kolana [br]Dopisany: 26 Styczeń 2008, 22:15 _________________________________________________Dobra , nie wazne przejechalem sie i tyle :th: Ja sie czaje na 2,7T
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie obrazajac nikogo ale ten TDI z waszymi "TDI" to tak jak porownac silnik od fiata malego z moim np Nie no moze troche nie trafny przyklad ale serio KOSMOS sie tym jezdzi Jak bedzie mnie na taki stac to sobie na pewno kupie Ale poki co buda C6 mi sie nie podoba wiec sobie nie kupie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zaprzeczam , bo to byl aftomat , a Oniak ma manuala i jeszcze wiecej kucy ALE ZMIENILEM ZDANIE O DIESLACH , przynajmniej o tym Naprawde bardzo bardzo jestem zaskoczony , jak to chodzi , jak slychac silnik , spalanie!!! no super po prostu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
LOL Przed chwila sie przejechalem A6 3,0 TDI 225 KM , MIAZGA!!!!!!! Szczeka mi opadla nizej niz podeszwy butow , jezusssie ale to chodzi CHCE TAKIE!!!!!
-
[B5 AAH] jakie zarowki z "Efektem Xenon" do tych lamp
Moj tam swieci elegancko A HID na H4 to nie ZADEN Bixenon tylko zarnik xenonowy + zarowka dlugich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:blink: Of kors ,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale moglbys nie odgapiac ode mnie
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
Nie da rady tak zrobić. Raz, że liczniki są zakodowane, nie wiadomo, co jest gdzie zapisane, i nie ma możliwości, ot tak sobie wpisywania zawartości w linijkach do wsadu. Skutkuje to ładnym napisem DEF albo ERROR, czy coś innego, dodatkowo blokada samochodu. Zbyt proste by to było. Nie tędy droga. No to ze liczniki sa zakodowane to ja wiem , i wiem ze to nie jest takie proste jak napisalem , ale na forum vortexu o tym pisali i ponoc sie da. Ale wlasnie chodzi o to czy da sie potem zaimplementowac te "linie" odpowiedzialne za pokazywanie temp. oleju itp. bo skoro w Rsce pokazuje to w innych tez moze , tylko kwestia dobrania sie do tego. Jesli nie to pozostaje kwestia EFU lub temu podonych rzeczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc wszystkim Widze ze tu jakies targi odchodza hehehe
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
żadnych pytań No wszystko pieknie tylko problemy z trakcja pewnie dalej sa ?? A co do projektu , to po prostu MIAZGA Trzeba miec to cos ....$
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe kurde albo jestem juz zaupcony albo mi sie monitor sciemnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=sT6YfeB2KM8&feature=related Nie do wiary :blink:
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
A kto mowi o kupowaniu :polew:
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
No najlepiej jakby kosztowal 100zl nie ?? hmm ciekawe jest to co mowisz Za 700 nowy PDA z Wifi , GPS , BT i WM6 Fajowo
-
co sadzicie o tych felgach
No wlasnie Chinska podroba Wystarczy zadzwonic do salonu i sie spytac czy sa 16" do rski i bedzie wiadomo , ze to podroba
-
Jakiego palmtopa do navi wybrać???
Procek Samsunga jest to bedzie dobrze chodzic navi Reszta parametrow w normie , czyli wszystko co trzeba jest , ekran 3,5" czyli spory No i czip sirfa czyli najlepszy Wgrywasz tomtoma lub automape i bedzie git
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
Znalazlem urzadzenie ktore , na FISie czy to B5 czy B6 czy B7 odczytuje wartosci , temp oleju , predkosc , napiecie i boost w barach lub psi. Dodatkowo z tego co sie dowiedzialem , jest szansa zczytac z eepromu od rski (tylko trza by taka skombinowac) , wiadomo do kogo sie zglosic hehhe , dane wartosci , ktore sa odpowiedzialne za wyswietlanie wlasnie temp. oleju , i brakujace stringi wpisac do eepromu licznika B6 i powinno chulac. Bede jeszcze szukal czy da rade to zakodowac za pomoca Vaga.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 15:01 _________________________________________________I jeszcze znalazlem manual z rozpiska do EFU jak kodowac aby sie wyswietlalo na FISie olej itp. [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 15:13 _________________________________________________http://www.twindata.de/efu/manual.pdf
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla relaxu to ja sobie wieczorem Piwko sacze , a nie jakies gimnastyczki co ruszaja sie jak w smole
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie to kiedy w koncu gray w pileczke ??
-
[B5 ADR] jak podpiąć interfejs OBD2 do OBD1
http://www.allegro.pl/item298037627_2_x_2_adapter_2x2_vw_audi_obd_obd2_obd1_obdii.html i po klopocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ostatecznie może być A krocej sie Panie Modzie nie dalo zacytowac ?? :gwizdanie: