Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jak cos to mam na Sobote na 21:30 - 24:00 hale na polibudzie krakowskiej na przeciwko AWF na czyzynach. Hala spokojnie mozna grac po 5,6 osob . Koszt: 120zl/h w tym jest sprzet itp Jak pasuje to moge zarezerwowac. Pani powiedziala ze od nastepnego tygodnia bedzie luzniej i w tygodniu bedzie wiecej wolnego miejsca Jak nie pasuje to szukam dalej
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Castrol Magnatec 5W/40
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehehe no popatrz , jak sobie mody wymyslily to nie ma ze boli
-
[B6 ALT] Obroty - dziwne zachowanie
zwlaszcza ze wymienialem ostatnio na nowke z ASO , chyba nie wlozyli mi starej ?? :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A ja nie wplacam zaliczki Bo bede ino dzien no chyba ze sie cos wydarzy , to sie kimne w aucie hehehe A co do pilki to cos wykombinuje dzisiaj. SPAMERZY do roboty , bo dzisiaj cos cienko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak se KUR*WA wymyslily ****** I teraz nasi nabijacze maja pole do popisu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprubuj moze ci sie uda :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i co tu taka cisza ?? Juz sie nie da nabijac buahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No chyba sie komus tu POJEBAL*O i to zdrowo !!!! Co jest KURW*A do CHU*JA , ZAJEBA*NA mac grane?? Co to KUR*WA za ludzie tu pisza?? Ktos KUR*WA pozwolil ?? Ehhhhh :drunk: :gwizdanie: :drool: :th:
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
Panowie chcialem sie dowiedziec czy jest mozliwosc zakodowania immo , kluczykow i czego tam jeszcze potrzeba przy wymianie licznika , samemu ?? Co do tego potrzeba i czy to juz wyzsza szkola jazdy??
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
Yyy sory ze sie dolaczam ale czasami u mnie jest to samo , ale tylko na zimnym silniku i doslownie sekunde. Czego to moze byc wina ?
-
Touareg 5.0 V10 TDI --- Czip ??
Znajomemy mowi , ze juz mu brakuje mocy i chcialbym czipa walnac :kox:
-
Ile tracimy na dojazdy do pracy-kalkulator
Miesięczny koszt dojazdów (tylko paliwo): 78zł Miesięczny koszt dojazdów (czas + paliwo): 171zł JAAAAASNNEEEE!!!!!
-
Światła LED od Audi S6
Jak dobra cena to ja tez sie pisze
-
[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi
Dobra juz wiem o co biega hehehe. No ale to dalej nie ori Cos ala allegro roletki , chociaz wygladaja na lepiej zrobione Ale co ori t ori
-
[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi
Musisz kupic CALY BOCZEK DRZWI Z OTWOREM NA ROLETE i calym stelazem pod rolete!!!! inaczej sie nie da!! No chyba ze sobie kupisz rolete z Allegro na przyssssssafki hehehe Od roku jak mam autko na allegro widzialem do mojej tylko RAZ!!!! takie roletki ale byly w komplecie z tylna roleta , a ja mam ja u siebie iec zrezygnowalem , co bylo bledem bo koles chcial 900zl
-
Fotoradary - kolejny pomysł
Przynajmniej w KRK na fotoradarach , nie wychodzi nic poza rejestracja Wiem bo juz 3 razy mnie zlapali hehehe. Dwa razy na przenosnym i raz na stalym.
-
UWAGA Skradziono Sprintera SC64200
A jakies inne "znamiona" ?? bo naklejke mozna zerwac , a tablice pewnie juz inne Bede sie rozgladal w KRK za takim
-
[B5 ABC] Logi w benzynie
Ja zakladalem chyba 2 tematy odnosnie diagnostyki PB , jest tam dosyc dobrze opisane ktore kanaly przy dynamice i statycznie trzeba zrobic , poszukaj a na pewno bedzie
-
[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi
hmmm u mnie sie nie da gornej czesci wymienic i w B5 tez sie nie dalo , boczki byly z jednej czesci zlozone a B6 cos sie zmienilo
-
[B6 ALT] Obroty - dziwne zachowanie
No to ja sie dolaczam bo u mnie jest to samo Wciskam sprzeglo przy zmianie biegu i obroty rosna ok. 200-300 w gore, nie zawsze tak sie dzieje ale co jakis czas sie przytrafia
-
[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi
Ja sie ze tak powiem palalem zeby zamontowac to u siebie w A6 bo mam rolete na tylnej szybie elektryczna i sprawa ma sie tak: * Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi MANUALNE!! musisz kupic cale boczki drzwi!! (tapicerka) , bo tam masz dziure na rolete i mocowania w boczku na rolety. * Zeby zalozyc rolety na boczki drzwi ELEKTRYCZNE! musisz kupic cale boczki drzwi i do tego sterowanie elektryczne , czyli silniczki rolet , przycisk do rozwijania , kable itp. , bo standardowo tego nie ma , jesli nie masz chociaz rolety elektrycznej na tylnej szybie A co do ceny to cos bardzo tanio bo do mnie powiedzieli mi 1830zl za MANUALNE rolety z boczkami!!!
-
[B6 AVF] Quattro zimą
hmmm z tego co mi wiadomo , to moj jest i ciezszy niz twoj i duzo dluzszy
-
[B5 ABC] Formula 1 i AUDI
albo TDI Taaa i palilyby 5l/100km
-
[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku
Ja poki co caly czas jezdze na welurze , jakos nie zauwazylem zeby sie nadto brudzily