Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yooo ludziska PRZEPRASZAM za moja nieobecnosc ale bylem w pracy do 17 i po prostu nie moglem przyjechac Ale dzieki ze sie martwicie o mnie ALE W SRODE JESTEM BANKOWO BO MAM WOLNE MEGA13, :thumbup:
-
A4 B5 przygnieciona drzewem!!
Panowie przed chwila w Faktach pokazywali jak drzewo zabilo chlopaka 26 lat w Audi A4 B5 kolor niebieski/granatowy , drzewo przygniotlo auto. Ktos cos wie , czy to od nas ktos czy moze nie ??
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
i tu dałeś mi do myślenia! rzeczywiście fajny sprzęcik z tej N73. masz może taką na sprzedaż? Do sprzedania nie mam , bo sam taka bede teraz kupowal Juz ja mialem kiedys i bylem BARDZO ZADOWOLONY!! I teraz po dlugich poszukiwaniach , znowu sie na nia zdecydowalem , bo nie widze nic godnego uwagi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra , przeglosowaliscie mnie To lecimy na kurczaczki :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen Najlepsze sa w domciu obiadki no nie dokońca sie zgodze z takim stwierdzeniem..... wszystko do czasu potem sie nudzi... No nie powiesz mi ze zarcie w KFC czy w MCD jest dobre ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie lubie KFC ani innych takich smieciowatych jedzen Najlepsze sa w domciu obiadki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eeee ja kosci nie lubie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 15:10 _________________________________________________Beda nowe klocuszki GreenStuffa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli masz zwieracze do roboty... szukałeś ostatnio mydła? taaaa , ale gdzies mi sie zapodzialo heheheh , jakies bable tylko widze co chwile [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:59 _________________________________________________buehehehe wlasnie wygralem 400 zeta w STSie :thumbup: :thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaparcie przechodzi gladko w OTWARCIE hehehehee[br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:54 _________________________________________________A poza tym kupe nalezy robic na wlasnym tronie a ja w pracy jestem hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm Wiedzialem ze w tym klubie trzeba miec przywileje A co to ten Vag?? to moze bede chcial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moge byc jako NOWY
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eno ziommmm , mowilem WDECH WYDECH WDECH WYDECH Kur*wa na mnie to dziala :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie unos sie tak. Wdech Wydech Wdech Wydech Jak nie pomaga policz do 10 :polew: :polew: Ziommm , nie spinaj sie , PIĄTECZKA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie naczelny , cos Pan tak cicho [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:39 _________________________________________________ OK , VIPIE Max k**wa jego mać ty dalej masz jakiś kompleks spowodowany rangami na forum ? Chłopie czasem poprostu zachowujesz sie jak dziecko z podstawówki które ma foch-a o to ze Pani nie pozowliła mu sie pobawic lalką koleżanki...... Ale o co ci Kurefaaaa chodzi ?? Mam do ciebie pisac Poczatkujacy?? buehhehehee
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK , VIPIE LOL , zaczyna się Co sie zaczyna ?? Ja o czyms nie wiem ?? Tez chce , tez chce heheehehhheheehee.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
OK , VIPIE
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pokacna [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 14:33 _________________________________________________CUBEROS Co ty sie tak ciagle unosis Tu taka mila rodzinna atmosfera , a ty jak jakies gestapo :dance: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o co chodzi ?? buheheheheheh a ciebie z tym buehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wjechales mi na ambicje hehehhee:
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Ja bym nie bral ani tej ani tej Wez sobie N73
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro: :quattro:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kufa snieg :dance: :oklaski:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde ale mam kaca
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
Widze , ze robi sie coraz ciekawiej :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc chlopcy Trzenio , to albo duzo CUberos pije i odlozy na malowanko albo takie tanie jest malowanie [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 08:43 _________________________________________________Hmmm cosik mi smutno tak samemu pisac :polew: