Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
[B5 ADR] jak podpiąć interfejs OBD2 do OBD1
yyy kupujesz przejsciowke i po sprawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhyhy a ja nie liczylem , kto inny za mnie to robi
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
Czujnik temperatury oleju przeciez jest , wiec do fisa na pewno ida sygnaly z tego czujnika tylko trzeba by to chyba jakos zakodowac bo sam wyswietlacz nie stanowi problemu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widze ze wszyscy sie wzieli grubo do pracy , jak tu tak cicho Tylko ja sie opierdzielam hehehe
-
[B5 ADP] Felgi z allegro cena na plus , co z jakością ?
Zgadzam sie "noname" sa tylko ladne z wygladu, potem bedzie co jakis czas trzeba prostowac felgi od naszych pieknych dziurek , ori fele sa zdecydowanie lepszej jakosci A dodatkowo jak Rob napisal , szprychy jeszcze bardziej pogarszaja ich wytrzymalosc.
-
Navi plus
Menu w jezyku polskim nie jest zalezne od plyty Tylko w navi ma byc wgrane, a co do lektora to jak masz plyte polska to musi byc tam lektor polski
-
[B5 1Z] Odrywający się brzeg listwy, przy drzwiach
Ja bym sprubowal to przymocowac porzadna tasma dwustronna np. 3M i wedlug mnie bedzie trzymac dobrze , jesli rzeczywiscie to tylko taki kawaleczek
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
Ja w 2005 za to co ty + wymiana zaplacilem 650zl , w mojej bylej B5 Wydaje mi sie ze chyba dobre ceny
-
Cudowny świat motoryzacji z Gostynina , fury bez skazy ??
To wpadnijcie do mnie to za 100zl wam tak odpicuje autko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie będzie ten turniej?? :polew: :polew: Bedziesz sobie siedzial w domu w fotelu przed kompem ale jak chcesz to mozesz isc do kafejki [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 11:41 _________________________________________________Grzesio , jeszcze sobie te Avuski wypasne zapodaj i bedzie super extra hiper wypas Prawie tak ladna bedzie jak moja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no jak mu sie chce po calej polsce jezdzic to ok
-
[B6 AVJ] Progi od RS4 czy listwy na drzwi S4. Czy jedno i drugie?
Ja bym zakladal progi od rs4 Kox bedzie wygladac Do siebie zakladam od RS6
-
[B5 ADR] Osłona nad filtrem powietrza
Yyy no oslona filtra , sluzy do tego zeby sie nic nie porzadanego nie dostalo do filtra Jesli o to chodzi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie pytanie konkursowe , potrzebuje z 6 ogarnietych graczy w MOHAA. Za jakis miesiac , poltorej bedzie turniej w MOHAA i potrzebuje do klanu z 6 wlasnie graczy co by chcieli sobie zagrac w takim turnieju Pisze teraz bo musze wiedziec zeby nas zapisac , no i musze was przygotowac do turnieju co by nie bylo ftopy W turnieju bedzie gralo jakies 15 klanow , w wiekszosci srednia polka Ktos sie pisze ??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moja zonka ostatnio pojezdzila po miescie i srednia : 8,3 l/100km ale to jest oczywiscie skrajnosc Nie wierze wogole w to co niektorzy tu wypisuja , celem tego tematu bylo chyba pokazanie ludziom ile dany silnik naprawde pali w roznych warunkach jazdy , a tymczasem z tego co tu widac to kazdy sie przebija o ile mniej jego auto pali Co do diesli to w tym przypadku pewnie jest w wiekszosci prawda , chociaz tez niektorzy bajerke puszczaja Ale spalanie benzynowek niektorych to po prostu cud nad Wisla No nie wazne , wracajac do tematu: Caly bak znowu przejechany, TYLKO MIASTO i dynaczna jazda wylacznie!!. Spalanie na kompie srednie wyszlo 16,2 Jak mialbym jezdzic jak pipka to pewnie bym sie zmiescil kolo 12 ale kto tak jezdzi hehehe.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej stefany :dance: :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wlasnie o tym mowie caly czas Papa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tylko ci zdjatko zapodalem jak wygladaja pomalowane listwy [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 00:32 _________________________________________________Lece spac. Milej nocki wszystkich zycze Papa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kot chyba ale w butach sorry ale nie czaje bazy..... a Alvaro nie ma listew.... do jutra musze podjac decyzje bo jutro oddaje do malowania wszytsko..... looknij zjdecie mojej bylej niuni na chyba 27 stronie obok stoi S3 z listwami pomalowanymi [br]Dopisany: 24 Styczeń 2008, 00:24 _________________________________________________eee nie widac juz wrzucam fote- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie z niepomalowanymi nie ma tragedii, ale tak jak poziek napisał jednak lepiej będą wyglądać pomalowane. hm jak będa pomalowane to ich nie bedzie widać zleją sie z autem.... Ziommm wyczaj baze , chodzi o pomalowanie na chrom/grafit/srebro bedzie KOTTTTTT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym pierdyknal na srebrny/grafit/chrom bedzie kozak wygladac , a te fele z linku miodziooo by pasowaly- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak sie potrzebujesz dowartosciowac , to ja nie przeszkadzam- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W srode sie dowie , ze we wtorek nie mogl przyjsc hehehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja mysle ze "naturalnie" to takie oczywiste hehehe - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!