Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Nareszcie jest moja strona
Mialem to wlasnie napisac !! Foty sa po prostu powalajace :notworthy: Jestem pelen podziwu dla ciebie za tak PIEKNE zdjecia , naucz mnie tego
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Pewno nikt inny sie nie liczy... chodzi Ci o to ze jesli ktoś wstawi HID to odrazu oślepia innych ? Ykk dobrze napisał..... Jeden ch*uj czy wstawi HIDy czy ori , jak zle ustawi to kazde beda oslepiac , a o to tu tylko chodzi
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Ja mam 8000K i widocznosc jest SUPER lepsza niz jak mialem 4300K i nikt mi nie wmowi ze tak nie jest
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Nigdy zaden fon z Symbianem tudziez z Windowsem mi sie nie zawieszal!!! Moze to kwestwia wprawy hehehe A tak powaznie to od razu zmienilem soft na najnowszy Ori zazwyczaj ma to do siebie ze sie wiesza
-
Konkurs klubowy VT cz4 - bez nagród
Oddalem glos na Grafiego za .......................... to ze sie nie zraza "profi" umiejetnosciami konkurentow Panowie zrobcie jakis VT z moim Zdjatka sa w MOJA A6 albo w podpisie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ostatni test na bardzo ekologiczna jazde TYLKO po MIESCIE przejechane 40km , na FISie 8,3 (kazdy bieg zmieniany przy 2000rpm) Test na bardzo dynamiczna jazde TYLKO po MIESCIE przejechane 45km , na FISie 16,8 (kazdy bieg na maxa )
-
[B6] Aluski 18" na lato
Mad_MAX ja choruję na nie od wielu wielu lat :drool: Na autku kox totalny! A na Twojej A6 będzie rewelka Ale na A4kach też miodnie wygląda - ktoś z forum ma takie... Z tego co kojarze to nikt z forum nie ma takich
-
[B6] Aluski 18" na lato
A co powiesz o tych ?? http://moto.allegro.pl/item281316513_orginalne_felgi_do_audi_a4_a6_a8_s8_rs6_rs4_vw_19_.html Ja takie kupuje na lato Wzor od RS6 Na aucie MIODNIE wygladaja
-
[B5 AJM] Tempomat
No oczywiscie zakladajac ze gazicho jest sterowane elektronicznie a nie za pomoca linki Ale w tym roczniku nie powinno byc z tym problemu PS. Jak cos to mam nowencje przelacznik z tempomatem do sprzedania , niestety u mnie jest linka
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
16 grudnia biore 3 Nokie N95i 8gb czarne bo konczy mi sie umowa ale nie zostawiam tylko sprzedaje wiec odpada ta opcja Potrzebuje cos w pieniadzach E50 + jakas doplata max. 100-200 zl Chyba juz Symbian mi nie jest potrzebny W zasadzie w tej E50 nic nie robilem co jest zwiazane z symbianem , wiec juz mi rowniez przeszedl zapal do symbianowcow , zwlaszcza ze mam laptopa takze multimedia lepiej chodza na laptopie hehe. Ale nie skreslam Symbiana ani Windowsa , jak cos ciekawego by bylo w tych pieniadzach co podalem to jak najbardziej
-
Jak usunąć ten błąąąąd!!!
Na pewno trzeba zaznaczyc Server wymaga uwierzytelniania A znajdziesz ta opcje w: Narzedzia->Konta->Zakladka Mail->zaznaczasz swoje konto>dajesz wlasciwosci>przechodzisz na zakladke SERVER>przy wychodzaca poczta zaznaczasz server wymaga uwierzytelniania i dajesz Apply I wszystki smiga jak za dawnych lat hehehe
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
Panowie w tych samych pieniadzach lub troche dolozyc co polecicie ?? E50 juz mi sie znudzila
-
[B5 AFN] Jakie radio? Ori czy nie? Jaką markę polecacie?
JA mam akurat takie http://www.allegro.pl/item281441998_jvc_kd_g_722_mp3_wma_4x50w_pilot_usb_i_pod_odss_.html w tych pieniadzach sie miescisz co chcesz , a radio bardzo ladnie gra i pasuje idealnie do deski czerwone podswietlenie
-
[B5 ADR] NAWIGACJA-nie wiem co kupic
A ja sie zgodze ze troche naprowadzil kolege , a TWOJA wypowiedz Schiller bardzo arogancka!!!!!!!!!!! Panuj nad emocjami Co do tematu Tom-Tom One bardzo dobry produkt , Tom-tom one xl , garmin Nuvi , nokia - w tych sie rozgladaj cenowo wszystkie ok. 700-1000 zl
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
:drunk: :dance: Sie imprezka kroi hehehe WSZYSTKIEGO NAJTURBIENSZEGO I NAJAUDIOWSZEGO 200 KUCY NIECHHHHH ZYJEEEEEEEE NAMMMMMM
-
Konkurs klubowy VT cz4 proponujcie auta
moze moj ??
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Zarniki sa nowe Na scianie widac tak troche ta linie ale jest bardzo rozmyta
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Mapy_do_MOH:AA-85177.html Sciagajcie mapy ludziska Po rozpakowaniu z archiwum wrzucacie do podkatalogu MAIN w folderze z gra Wchodzicie na server a MAXIU juz zadba zeby sie wam podobaly Start dzisiaj jak zwykle kolo 22-22:30. Jak ktos nowy by chcial pograc z nami , to info na gg do mnie lub na spocikach Krakowskich
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Super FAQ ale jak rozpoznac ze akurat moje odblysniki sa juz do regeneracji ?? czy to nie np. szklo klosza lampy jest juz do regeneracji? Bo zabawy troche jest z tym Bo u mnie sprawa wyglada tak ze jak swiece na sciane to linii praktycznie nie widac , sa rozmyte i nie wiem czy to wina odblysnikow czy moze szkiel lampy ?? Z gory dzieki za jakies podpowiedzi
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Nowak na ciebie dalem glos , wedlug mnie najbardziej realna praca Kezor , sorki ale tymi panienkami przynajmniej u mnie przegrales nie widac auta calego a o to tutaj chodzi Sokol , bardzo ladnie ale to nie moj gust i tylko dlatego nie ty Audia4s4 jesli jestes nowicjuszem w tym to i tak wyszlo bardzo dobrze , ja bym tak nie zrobil
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie dzisiaj beda nowe mapki na servie BARDZO CIEKAWE!! http://medalofhonor.filefront.com/file/Snowy_Village;61158 http://medalofhonor.filefront.com/file/The_Lost_Village;19775 http://medalofhonor.filefront.com/file/MP_Base;51219 Panowie te mapy sciagajcie Po prostu download i wybierajcie server USA bo inne nie dzialaja oraz wlaczone wszystkie bronie , dodatkowo jak bedziecie mieli ochote mozna bedzie sie porzucac sniezkami heheheh, i inne ciekawe pierdoly Takze zapraszamy wszystkich dzisiaj od 22-22:30
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Sory za OT ale mozebyscie tak moja wyrezali A6 moze bedzie dobra baza ?? heheh
-
Bombay TV - Robimy filmy
http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=fr&code=8599fb75fc009724f120950d763faed9 http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=br&code=cf29a22f22d84d3012e4bf123f447eb8
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ostatni test : Zatankowalem za 100zl po 4,37 , na kompie przy tankowaniu bylo 0 przejchalem 160km TYLKO po miescie , korki , i ciezka noga Ile wychodzi ??
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Jak ktos chetny to zaraz zaczynamy Haslo: cubervip ip: s3.pifpaf.pl 12203