Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Wiesz rzeczywiscie nie znam TAK teorii jak ty Ale ci udowodnie ze sie mylisz , dzisiaj zrobie fotki na zarnikach 4300K i 8000K i sobie porownasz ktore swieca WYRAZNIEJ i DALEJ I wogole mnie oczy nie mecza i ja jestem zdania ze zdecydowanie lepiej swieca 8000K niz 4300K. Ale to tylko moje zdanie i niechce wywolac klotni.
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
A ja sie wkurwilem! Jaki zas z niego fascynat???? Kupil sobie najzwyczajniej w swiecie A8 i tyle!! Podliczcie sobie koledzy ile wy wydaliscie na wszystko przy swoich A ............. ojjj nie wydaje mi sie zeby bylo duzo mniej. Nie mowie tu o PB , bo kazdy silnik inaczej pali ale o czesciach eksploatacyjnych, ktore kazdego dotykaja , no chyba ze ktos jezdzi tylko zeby jezdzic i ma w d*pie auto. Wiadome ze przy tym aucie jednak wszystko jest drozsze od A4 , w koncu to autko po wyjechaniu z salonu kosztowalo pewnie ok. 250 tysi a A4 w tym samym roczniku ok. 100 tysi Jesli sie myle to mnie poprawcie
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Troche mylisz kolego tematy , bo co innego montaz tego zestawu "xenonow" a co innego intenstywnosc zarnikow Wedlug mnie 4300K to wielka kupa , ja mam teraz 8300K w ori xenonach i roznica jest kolosalna!!!!!!! Nie chodzi mi o barwe swiatla tylko o widocznosc!!!!!!
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
I ja to popieram Zdrowa zwlaszcza dla wlasnego uzytku i bycie z niej zadowolonym jest najwazniejsze :dance:
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Jaki zas rupiec??? Ja tam widze ze wymienial tylko rzeczy ktore sa w eksploatacji caly czas, poza tym im drozsze auto bylo w nowosci to tak samo analogicznie wiecej sie placi za jego serwis. Poza tym koszty paliwa sa takie a nie inne bo tu do cholery siedzi 4.2 V8 !!! a nie klekot 1.9 co pali 5 litrow. Wiec z tymi kosztami benzyny nie dramatyzujcie. Wedlug mnie nie ma tragedii, przeciez moglby wszystko zostawic i nic nie zmieniac i nic by nie wydal , moglby zalozyc gaz i bylo by taniej , moglby kupic malucha i bylo by taniej. Tylko po co?? Zdecydowanie popieram Morgotha Ja tez choruje na A8 ale poki co jeszcze mnie nie stac
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Yyyy z tym to bym polemizowal :drunk:
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
Stary ale masz A8.... Puenta
-
[B6 BRB] grubosc opon na zime
Są nieodpowiednie prawidłowy rozmiar 205/55/16 U mnie tez taki ??
-
CO MŻNA SPRAWDZIĆ VAGIEM W BENZYNIE
Jak narazie to widze ze masz klekota nie benzynke Co do pytania to na pewno mozna sprawdzic przeplywke , sondy , spalanie katy wtrysku ?? , i wiecej w sumie nei wiem hehe
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jak dla mnie super , zwlaszcza srodek Z zew. tez elegancko tylko jakos tyl mi nie pasuje , moze koncowki jakos inne , albo zderzak inny , kurde nie wiem , jakos po prostu nie pasuje do calosci Ogolnie swietne autko
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
To sie zacznie zaraz Ale zawsze bedzie mozna wywalic posta, ze OT, bo topic o 1.8 Lepiej to skasujcie bo bedzie burza heheeheehe
-
Jakie zimowki ?? 15" czy 16"
tylko ze teraz mam takie letnie hehehe
-
Jakie zimowki ?? 15" czy 16"
hehehe No ale chodzi mi o trakcje na sniegu itp. Bo mam 16" ori alu i 15" stalowki na te i na te moge zalozy tylko z innymi rozmiarami. A chodzi mi o bardziej bezpieczna i komfortowa jazde.
-
Idzie zima - a co z autkiem
Proponowalbym zalozyc quattro.. Hu hu ha hu hu ha my sie zimy nie boimy ........ bo mamy hehehe A tak na powaznie , to polecam co przedmowcy , nawoskowac porzadnie autko przed zima , wszystkie uszczelki silikonem potraktowac , zamki wd40 pyknac, wymienic plyn do spryskiwaczy, sprawdzic/wymienic plyn do chlodnicy, jak kiepskie wycieralki to do wymiany , no i przede wszystkim good oponas zimowas zalozyc
-
1.8 nie jest takie wolne...:-)
Zawsze sie znajdzie autko ktore cie wyprzedzi i nie da szans , tak juz jest. Ale patrzac z obiektywnego punktu widzenia 125 KM to jest na nasze polskie warunki duzooo. Wiadome ze jak kazdy by cisnal swoim autem to duzo by bylo takich ktore cie wyprzedza. Wogole to pojecie wyprzedzania i skillowania kogos jest bezsensu , bo co ci da ze wyprzedzisz kogos kto ma 60 kucy ?? jak ktos bedzie mial 125 to go nie wyprzedzisz :)No chyba ze kierowca to *ipa [br]Dopisany: 08 Październik 2007, 22:48 _________________________________________________ hahahahahahahaahahahahahahaa
-
Jakie zimowki ?? 15" czy 16"
Jak w temacie panowie. W zwiazku z tym ze zima sie zbliza planuje zakup zimowek , prawdopodobnie Goodyear Ultra Grip 6 lub 7 , bo te co mam sa z 98 roku heheehe. Tylko teraz pytanie kupowac 16" 205/55 na felgi alu , czy 15" 195/55 na stalowki??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj to coś wyrezamy jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić.. tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke" Hyhy a ja myslalem ze u nas ceremonia przyjecia jest gorsza hahahaah.
-
[B5 ADR] Prośba o analizę logów
No ale blad immo jak kasujesz to sie pojawia znowu ?? Bo jesli tak to pewnie masz zle dopasowane immo do ECU , co do drugiego to obstawiam przepustnice, pewnie zapchana łajnem
-
[B5 AFN] błędy vag
Napisal ci wyraznie ze tylko dynamicznymi to zrobisz!! A poki jestes swiezy to sie odzywaj do ludzi z kultura Zrob logi dynamiczne z grup 000,003,008,010 i 011 i bedzie wiadomo. A jak kasujesz blad to silnik gasnie czy po prostu sie kasuje blad?? a jak odepniesz przeplywke to jak sie auto sprawuje ??
-
[B5 ADR] Prośba o analizę logów
Z tego co mi sie udalo wymyslic to napiecie sondy jest ok , powiedz mi jeszcze czy wywala ci jakis blad na silniku ??
-
sprzedam Audi A4 B8 s-line ,licytacja od złotówki
hyhy WYGRALEM
-
[B5 ADR 1,8]Witam oto moje cudo
Autko spoczko Tylko czemu kiera z prawej hehehe. Zdecydowanie sciagnij chlapacze, zdecydowanie pomaluj dokladki zderzakow i progow , zdecydowanie zaloz podlokietnik i jak by sie dalo to felgi, Guten wyboren
-
[B5 ADR] Prośba o analizę logów
Kurde popraw te krzaki w excelu bo normalnie nic nie widac
-
[A6 C5] Cos swiszczy przy prawych drzwiach!!!
no ale z lewej strony nie bylo nic slychac
-
[A6 C5] Cos swiszczy przy prawych drzwiach!!!
Wczoraj jechalem sobie nasza piekna aftostrada i od mniej wiecej 210km/h bylo slychac wyrazne swiszczenie przy prawych drzwiach, tylko to tak dziwnie bylo slychac jakby przechodzil wiatr do srodka , patrzylem na oko ale wszystko wyglada szczelne. Gdzie mozna znalezc winowajce ??