Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

temat proszę poprawnie nazywać ( Przepraszam :kox: )

Witam proszę o analizę logów a dokładnie chodzi mi o lambdę , po przeczytaniu kilku wątków MYŚLĘ ze może to być wina lambdy a dokładnie skaczą obroty i pali trochę dziwnie ostatnio tzn. nie naturalnie dużo a nie za bardzo mi się chce jeszcze zabierać do przepustnicy póki nie będę wiedział czy może to być to wina sondy. Dziękuję.

Ps. jeżeli coś źle zrobiłem z logami to proszę o wyrozumiałość pierwszy raz to robiłem.

Saturday,06,October,2007,20:02:40

8D0 907 557 S,,1.8L R4/5V MOTR HS D05,

,Group A:,'009

RPM, Lambda, Voltage, Lambda

,TIME

Marker /min, %, V, %,

,0.00, 850, -1.6, 0.790 ,-14.1

,0.56, 870, -3.1, 0.705, -14.1

,1.17, 860, -1.6, 0.155, -14.1

,1.74, 860, 0.0, 0.150, -14.1

,2.30, 860, 1.6, 0.195, -14.1

,2.84, 870, 0.8, 0.665, -14.1

,3.40, 870, 0.0, 0.795, -14.1

,3.93, 860, -1.6, 0.610, -14.1

,4.47, 870, 0.0, 0.165, -14.1

,5.06, 860, 0.8, 0.155, -14.1

,5.65, 860, 2.3, 0.325, -14.1

,6.18, 860, 0.0, 0.780, -14.1

,6.72, 860, -0.8, 0.765, -14.1

,7.34, 860, -0.8, 0.200, -14.1

,7.90, 870, 0.8, 0.160, -14.1

,8.45, 850, 2.3, 0.185, -14.1

,9.04, 860, 1.6, 0.765, -14.1

,9.61, 850, 0.0, 0.760, -14.1

,10.16, 850, -0.8, 0.665, -14.1

,10.75, 860, 0.8, 0.155, -14.1

,11.29, 860, 2.3, 0.160, -14.1

,11.85, 870, 2.3, 0.610, -14.1

,12.40, 860, 0.8, 0.650, -14.1

,13.00, 860, 2.3, 0.175, -14.1

,13.60, 860, 3.9, 0.235, -14.1

,14.16, 860, 2.3, 0.785, -14.1

,14.73, 860, 0.8, 0.785, -14.1

,15.29, 850, 0.0, 0.725, -14.1

,15.85, 860, 0.8, 0.245, -14.1

,16.43, 860, 2.3, 0.170, -14.1

,16.98, 860, 3.1, 0.170, -14.1

,17.48, 860, 4.7, 0.545, -14.1

,18.04, 860, 2.3, 0.765, -14.1

,18.65, 860, 0.8, 0.495, -14.1

,19.24, 850, 3.1, 0.170, -14.1

,19.80, 860, 3.1, 0.770, -14.1

,20.35, 860, 1.6, 0.800, -14.1

,20.90, 850, 0.0, 0.800, -14.1

,21.48, 860, -0.8, 0.765, -14.1

,22.06, 860, -1.6, 0.730, -14.1

Opublikowano

Kurde popraw te krzaki w excelu bo normalnie nic nie widac :(

Opublikowano
  • Autor

Logi poprawione , prosze o sprawdzenie

Opublikowano

Sonda ok, warto by jeszcze zrobić logi z przepływomierza.

Jakieś błędy?

Opublikowano

Z tego co mi sie udalo wymyslic to napiecie sondy jest ok , powiedz mi jeszcze czy wywala ci jakis blad na silniku ??

Opublikowano
  • Autor

Tak są jeszcze takie błędy :

Control Module Part Number: 8D0 907 557 S

Component and/or Version: 1,8L R4/5V MOTR HS D05

Software Coding: 04001

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-00 - -

17916 - Idle Control Sys: Upper Regulation Limit Reached

P1508 - 35-00 - -

co do pierwszego to chyba wiem :mysli: ale drugie to nie bardzo .

dobra już wiem , filtr zmieniłem wczoraj ale nie kasowałem błędów, teraz skasowałem ale dalej się pojawia a dolot do filtra jest czysty nic nie zapchane .

Opublikowano

Tak są jeszcze takie błędy :

Control Module Part Number: 8D0 907 557 S

Component and/or Version: 1,8L R4/5V MOTR HS D05

Software Coding: 04001

Work Shop Code: WSC 06335

2 Faults Found:

17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer

P1570 - 35-00 - -

17916 - Idle Control Sys: Upper Regulation Limit Reached

P1508 - 35-00 - -

co do pierwszego to chyba wiem :mysli: ale drugie to nie bardzo .

dobra już wiem , filtr zmieniłem wczoraj ale nie kasowałem błędów, teraz skasowałem ale dalej się pojawia a dolot do filtra jest czysty nic nie zapchane .

No ale blad immo jak kasujesz to sie pojawia znowu ?? Bo jesli tak to pewnie masz zle dopasowane immo do ECU , co do drugiego to obstawiam przepustnice, pewnie zapchana łajnem :P

Opublikowano
  • Autor

przepustnice będę męczył dzisiaj a do imo to tak pojawia się ciągle , sprawdziłem też moduł 25 dotyczący imo i wyskoczyło mi coś takiego :

Control Module Part Number: 4A0 953 234 F

Component and/or Version: IMMO AUZ9Z0V5210732 D77

Software Coding: 00000

Work Shop Code: WSC 00000

1 Fault Found:

01176 - Key

07-00 - Signal too Low

i teraz pytanie :mysli: czy rozebranie kiery i dostanie sie do stacyjki pomoże ? czy nie mam na co liczyć ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ....bo jak nie to :bicz3: :bicz::kox: hehe

Opublikowano

1 Fault Found:

01176 - Key

07-00 - Signal too Low

i teraz pytanie :mysli: czy rozebranie kiery i dostanie sie do stacyjki pomoże ? czy nie mam na co liczyć ?

no zacznij może od najprostszej czynności.. wymiany bateryjki...

spórbuj pojeździć z drugim kluczykiem, może to nie być kwestia baterii

Opublikowano
  • Autor

Sęk w tym ze mam jeden kluczyk ;( do autka a 2 to plastikowy ;/ ale baterie wymienię i zobaczę co się stanie

Dziękuję za info

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.