Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Tv w nv plus
hehe rzeczywiscie banalne pytanie Nie masz po prostu Tunera TV Powinien sie wlasnie znajdowac w bagazniku.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Nie pokazujcie zdjec , bo mi sie zal robi ze mnie tam nie ma A co tam robi ten czarny czarnuch hhyyhyhy , mialo go nie byc przeciez
-
[B5 AFN] A4 stluczka w tyl, geometria itp. rady
No wiec: 1. Wydaje mi sie ze jesli wszystko zostalo naprawione to wystarczy zrobic zbierznosc , bo w wiekszosci przypadkow np. po wymianie wachaczy taki wlasnie objaw sie ukazuje i ustawienie zbierznosci to eliminuje 2. To akurat nie wiem czym jest spowodowane, byc moze uszczelki sa stare i juz nie trzymaja tak jak powinny lub dalej jest cos przestawione leciutko i tez uszczelki nie trzymaja. 3. Noooormalka w B5
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Badz pozdrowiony Na wieki , wieków ,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czuj czuj czuwaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie Flacha wpisowe hehehe zartuje Milego uczestniczenia <---- Ladnie to okreslilem
-
[B5 1Z] Jaką wybrać nawigacje
No ja moge ci pomoc , bo juz ten temat przerabialem chyba 100 razy i jeszcze sie nie zabralem za montaz ale tylko dlatego ze nie mam czasu i jeszcze kasy. Do rzeczy: - Navi+ DX ma wyswietlacz 5" , obsluguje tylko i wylacznie plyty z nawigacja CD i nic poza tym , mapy do DX sa duzo mniej dokladne niz w RNS-E DVD , oczywiscie mozna podlaczyc do tego wszystko czyli TUNER TV , zmieniarke CD/MP3 , odtwarzacz DVD itp. - Menu itp. jest dosyc ubogie jak i sama mozliwosc konfiguracji , co nie oznacza ze jest to jakas unitra -NAVI+ DX z menu polskim mysle ze spokojnie mozesz kupic za ok. 1000 zl , u nas w KRK krzycza za montaz calego zestawu + NAVI oczywiscie, 1900zl. -RNS-E DVD to juz zupelnie inna bajka , wyswietlacz 7" , zupelnie inne kolory , duzo zywsze i wyrazniejsze , oczywiscie rozdzielczosc ekranu juz jest wyzsza przez co wszystko jest czytelniejsze -Tutaj masz plyty DVD z nawigacja zamiast CD jak w NAVI+ i mapy sa duzo bardziej dokladne, dodatkowo masz dwa sloty na karty pamieci SD/MMC i mozliwosc odtwarzania plyt Audio CD i MP3 -Podlaczyc mozna tak samo jak w NAVI+ praktycznie wszystko co moze byc w aucie z multimediow. -RNS-E kupisz do A4 spokojnie kolo 1900 zl na allegro , tylko musisz oczywiscie zwrocic uwage od jakiego AUDI pochodzi bo kazdy model ma troche inne wymiary, od A3 jest inna , od A4 inna i od A6 inna. - W KRK za montaz calosci + RNS-E krzycza 3400zl Jesli bys chcial montowac sam to musisz kupic oryginalna ramke 2din , przejsciowki , kable itp. Co do samego montazu to bardzo ladnie to opisal Alvaroalvaro78 , i znajduje sie to ooo tu ----> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12081.0.html Rowniez dobrze jest to opisane na stronie AKP i na stronie NAVI. Jak by co to pytaj bo moglem o czyms zapomniec Aha w sprawie kupna tej czy tej navi zglos sie do Alvara on jest dealerem hehehe i masz pewnosc ze wszystko bedzie eleganckie i sprawne Bo z allegro to czasami roznie bywa , chyba ze sobie ogladniesz i sprawdzisz wczesniej
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
Wczoraj zaliczylem killa ustawianego z moim sasiadem z bloku heheh. Zawsze mnie wkurzal bo jezdzi jakims Kia Rio i gada co jego samochod to nie ma i jak on nie jezdzi i wogole super hiper , a moj to taki stary , ze sie rozpada , nie jezdzi i wogole Kia to mega firma i klasa , a audi to bleeee . No to wczoraj mu powiedzialem ze mozemy sobie stanac na swiatlach (na ul. Klimeckiego , w kierunku do ul. Powstancow) i kto pierwszy bedzie przy swiatlach ten wygrywa Finlandie 0,75l U niego siedzi silnik 1,6 DOHC , chyba 110 koni czy jakos tak Co prawda nie ma co porownywac mocy i pojemnosci silnika bo wiadomo kto wygra ale z waga juz jest na odwrot, bo moj wazy 1600kg , a jego 1050kg LOL! to tak jakby u mnie siedzial jeszcze maluch w bagazniku hehe. No to na tyle suchych faktow i moich obaw Stanelismy i czekamy, on gazuje ile moze hehe, chyba mu zaraz silnik wybuchnie, ja sie patrze tylko na swiatla i czekam na zielone Pomaranczowe........ o! k.urwa! on ruszyl , wyprzedzil mnie o jakies dwie dlugosci zanim sie kapnalem i gaz w deche , na 1 do 50 , wrzocilem dwojke i bylem przed nim Jak dojezdzalem do swiatel mialem na liczniku 130 i musialem szybko hamowac zeby nie przejechac przez skrzyzowanie !!!!!! Zdazylem jeszcze odpalic papierocha hehehehe i on dojechal Teraz czekam na flache ale oczywiscie powiedzial nie jechal na maksa bo nie chcial go zylowac buhahaahahahaha. Szczerze mimo duzeeeej mojej przewagi troche sie telepalem z adrenaliny Czekam na nastepnego killa z prawdziwego zdarzenia
-
Zamiana audio na BOSE ???? A6
Tak naprawde to calosc gra bardzo ladnie i jestem zadowolony ale brakuje mi basu Mysle ze do max. 2 miesiecy zamontuje RNS-E DVD i wtedy mysle ze bedzie jeszcze lepiej
-
Zamiana audio na BOSE ???? A6
A jak zaloze sam ten sub BOSE to to cos da?? i czy podepne go do istniejacych wtykow w moim subie?? Jesli nie to po zabawie
-
Zamiana audio na BOSE ???? A6
Panowie duzo bylo by roboty zeby zamienic moje audio na system BOSE ?? Wczoraj u kumpla posluchalem w takiej samej A6 i odddd razu slychac roznice Miodzio gra U mnie siedzi 10 glosnikow + subwoofer , w systemie BOSE chyba 10 + sub + wzmacniacz. Zgadza sie ?? Wypatrzylem takie cos narazie: http://www.allegro.pl/item228485742_audi_a6_bose.html Trzeba bedzie ciagnac jakas dodatkowa instalcje czy cus ?? Prosze o nakierowanie mnie na BOSE
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
hehe ja to sie nawet zbytnio nie przejmuje bo jak zwykle nie ma mnie na wazniejszych imprezkach Chyba jakies fatum nademna tkwi A tak BTW to zycze BARDZO milego zlotu dajcie tam znac o nas na mazurach (tylko z tej dobrej strony).
-
[A6 C5] 2,5 V6 AKE ----- Co to za blad ???
a jesli nie bedzie szarpac silnikiem to co bedzie do wymiany ?? I jak patrzec na ten wtrysk , od ktorej strony patrzac sie on znajduje?? I jak mocno uderzac?? I jak sie dostac tam zeby go pouderzac ?? Bo ja to zielony jestem Sory za takie pytania ale sie na tym nie znam kompletnie
-
[A6 C5] 2,5 V6 AKE ----- Co to za blad ???
Jak sprawdzic czy to bedzie czujnik czy wtryskiwacz ??? bo troche drogawa impreza. Aha , blad wyskoczyl dzien po zalaniu 5 litrow benzyny do baku (przez pomylke).
-
[A6 C5] 2,5 V6 AKE ----- Co to za blad ???
Panowie dzisiaj badalem znajomemu autko i wyskakuje mu blad: VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4B2 907 401 D Component and/or Version: 2.5l/4VTEDC G000SG D04 Software Coding: 01015 Work Shop Code: WSC 02325 Additional Info: 00014059 130 106EC150_1.R75548261090 Additional Info: 00014059 130 106EC150_1.R75548261090 1 Fault Found: 00542 - Needle lift Sensor (G80) 30-00 - Open or Short to B+ Po skasowaniu dalej sie pojawia. Co to jest , jak to ugryzc i gdzie sie to znajduje i czy mozna to wymienic??
-
To i ja sie musze pochwalic :)
a ja mam 21 i dziewczynie powiedziałem że może za 7-8 lat sie hajtniemy Szczerze nie polecam takiego terminu Znalem 3 pary ktore byly po 7 latach znajomosci i chcialy sie hajtnąc i nic z tego nie wyszlo i sie rozstaly Co za duzo to niezdrowo
-
To i ja sie musze pochwalic :)
w sumie to mi sie wydaje ze doroslem do bycia tata juz dawno , a co do wieku hmm mam 27 lat i chyba najwyzszy czas po 6 latach malzenstwa zaczac spedzac czas nie tylko z zona Spokojnie jak przyjdzie to dopiero bedzie moment A tak baj dze wej , dzisiaj moj mały nauczyl sie dawac "czesc" hehehehee Kurde klawe zycie
-
sprzedaż auta w 3 miesiące po zakupie
dokladnie , jesli sprzedasz ponizej wartosci kupna to nie zaplacisz podatku Jesli powyzej to od roznicy
-
To i ja sie musze pochwalic :)
Dzisiaj moj synek Maks zrobil pierwsze samodzielne kroki , ma 11 miesiecy Normalnie bylem taki szczesliwy z tego faktu ze sie poplakalem :oklaski: Nie pamietam kiedy sie tak szczerze cieszylem Kurde normalnie cos pieknego , a maly sie chyba tak samo cieszyl jak ja, bo jak szedl!! to sie smial caly czas hehehehe. BAJKA NORMALNIE !!! Polecam wszystkim potomka , jest sie z czego cieszyc
-
Jak rodzina i znajomi tolerują Waszą Pasję A4?
U mnie gdzie i jak tylko moge to wszystkim zachwalam OOOO , rodzina podchodzi spoczko , czasami nawet z lekkim podziwem A mi to pasuje , mysle ,ze OOOO zostanie u mnie na zawsze i bede przekonywal cala rodzine i nie tylko do jezdzenia autami spod logo OOOO. Oczywiscie moja zonka ma pewne obiekcje co do spotow i spotkan ale wszystko toleruje , niech tylko sprobuje nie hehehe.
-
Strefa Śmiechu
MEGA ZIOM!!!!! heheheehehe "ile macie w porponetce" hehehehehh hahahahahahaha "wcisnalem bekspejs" hahahahahahahahaa Naprawde rewelacja ogloszenie Najglupsze teksty facetow: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=348819
-
Wyposazenie mojej A6 :)
Ze niby co?? wyposazenie standardowe?? Pffff chcialbym zeby ktos w 98 uznal to za standard hehehehee. Calkiem pokazny jak na tamten rok [br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 14:53 _________________________________________________Natomiast interesuje mnie kilka kodow: 1E1 activated carbon canister 1BE sports suspension/shock absorption 5K0 without paint preservative 8JG headlight with gas discharge lamp for driving on the right 1C1 antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C 4M0 without cup holder co to oznacza??
-
Wyposazenie mojej A6 :)
Nie raczej nie jestem audiofilem , mysle ze moj zestaw gra calkiem dobrze Chociaz brakuje mi troche basu. OK wrocmy do wyposazenia , jak by ktos cos wypatrzyl to napiszcie
-
Wyposazenie mojej A6 :)
Nie mam na maskownicach logo Bose, poprzedni wlasciciel mi powiedzial ze to BOSE , to skad moglem przypuszczac ze nie jak sie na tym nie znalem . Kurde ale calkiem dobrze mi graja te glosniki A skad dorwac caly zestaw BOSE ?? Duzo lepiej to bedzie giercyc??
-
Wyposazenie mojej A6 :)
W koncu udalo mi dorwac moje wyposazenie , dzieki KEZOR za linka A oto jak sie prezentuje : SPECS X0A national sales program Germany A8S standard equipment G0G five-speed manual transmission for four-wheel drive vehicle K8B notchback MT5 6-cyl. gasoline engine 2.4 L/121 kW V6 EU 3 (provisional solution) base engine is T7T T7T 6-cylinder gasoline engine 2.4 L unit 078.7 0DS installation differentiation for build status of vehicle class 4B0 (AUDI) 0G1 gearshift lever 1E1 activated carbon canister 1VH installation parts for six-cylinder engine 1X1 four wheel drive C02 operating permit, alteration 2 0TD front and rear floor mats 1BE sports suspension/shock absorption 2Z0 without model and capacity designation 3X1 load-through provision with ski bag 3Y2 electrically operated roll-up sun screenfor rear window 4A3 seat heater for front seats separately controlled 5K0 without paint preservative 6E3 center armrest front 9Q2 Driver Information System (DIS) 9V7 anti-theft alarm PH5 PRL right-hand drive vehicle package PX1 xenon headlights RBL radio chorus with front and rear speakers WL1 leather trim "Vienna" WM2 Sharan "Voyage II" for Belgium / Luxembourg with RHA color C1L cast alloy wheels 7J x 16 five-arm style, offset 45 H6U tires 205/55 R 16 91W N1H leather seat covering 1MR four-spoke leather-covered steering wheel 1PC wheel bolts with anti-theft protection (unlockable) 2A4 delivery equipment for shipment (transitcoating) with thick seat cover 5MB decorative aluminum inserts "stars titanium" 6Q2 leather gearshift knob/handle 6R2 leather gearshift boot 8GL alternator 120A 8JG headlight with gas discharge lamp for driving on the right 8Q2 automatic headlight-range adjustment static 8UC radio chorus 8X1 headlight washer system 9AK automatic air conditioning with sun sensor 9VD front and rear speakers B0A component parts set without country-specific design requirement B99 type approval EC E0A no special edition FA0 control of standard production F0A no special purpose vehicle, standard equipment J0L battery 340 A (70 Ah) L0L LHD vehicle Q1A standard seats U1C instrument insert with km/h speedometer,clock, tachometer, trip odometer and add. instruments (volt., oil temperat.) 0JH weight category front axle weight range 8 0LW special plates/stickers/ safety certificates for Germany 0ST labels/plates in German and French 0VC German owner's manual 0YP weight category rear axle weight range 13 1AH electronic differential lock (EDL) 1C1 antifreeze up to -25 degree celsius tolerance up to -30 degree C 1D0 without towing attachment 1EX VIN plate 1G3 alloy spare wheel with original equipment tires 1KD disc brakes, rear 1LB yellow front brake calipers 1N1 power steering 1SA without additional engine guard 1T3 first aid kit and warning triangle 1WB transmission shaft w/ 100mm in diameter 1YC transmission shafts for rear axle diameter 100 1Z2 increase in initial standard fuel filling 2B0 without additional exterior noise suppression 2G1 insert for the filling up of unleaded fuel 2K1 reinforced bumpers 2WA without additional tires 3B0 without additional child seat anchor 3CA without partition 3C7 3-point seat belt for center rear seat 3FA without roof insert (standard roof) 3NZ rear seat bench unsplit, backrest split folding 3PF electric height adjustment for both front seats 3Q6 three rear headrests 3S0 without roof rails/roof load rack 3V0 without child bench seat 4GH windshield tinted with windshield sunshield 4KC side and rear windows tinted 4K1 radio remote controlled central locking 4L2 dipping breakaway inside rear view mirror 4M0 without cup holder 4UE airbag f. driver a. front seat passenger 4W0 without cassette and CD storage unit 4X1 side airbag front 5A5 trunk lining, with stowage trays 5C0 without special body measures 5D1 Remote control and central locking system 5E2 sill top with door cover 5RQ outer right rear view mirror: convex 5SL left wing mirror: non spherical 6M1 tie down straps 6N0 without mud flaps 6U1 additional dust seal outside 6V1 rear trim panel (ECE) 6W5 front license plate bracket 6XD outer rear view mirrors: powered, heated 7A0 without CD changer/CD player 7CA without label for radio remote control 7E0 w/o heat accumulator/auxiliary heating 7M1 scuff plates in door apertures with metal inserts 7P0 without lumbar support in front and rear seats 7QA without CD ROM 7Q0 without navigation device 7X0 without park distance control 8CC speedometer sensor without seal (electronic speedometer sensor) 8KA w/o catalytic converter warning light 8K0 without special low beam mode 8TC rear fog light for driving on the right 8T0 without cruise control system (CCS) 8Z5 engine cooling system, type 1 9B0 without telepay device 9M0 without auxiliary/parking heater 9P0 without seat belt warning light 9W0 w/o car phone preparation/installation Jak byscie wypatrzyli jakies rodzynki o ktorych nie wiem to bylbym wdzieczny. Zawsze myslalem ze mam BOSE naglosnienie i sie pomylilem Kurde ale 10 glosnikow , sub i wzmacniacz siedza w srodku. To jaka jest roznica pomiedzy moim a BOSE ??