Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Masakra po calosci LOL Kurde co by nie bylo to zal mi ich wszystkich Ale debilizm ludzki nie zna granic , psia krew chociaz by jakims porzadny autem taki street racing urzadzali a nie trupowata Beemka. I co to za manewr na koncu?? No lol kazdy glupi wie jak sie to moze skonczyc jak auto ma naped na tyl. Mimo wszystko ogladalem to z lekkim przerazeniem, dziekuje tylko ze az takim wariatem i debilem nie jestem i gdzie trzeba to odkladam noge z gazu. Dobry filmik dla wszystkich mlodych gniewnych co mysla ze sa najlepsi na swiecie i kazdym trupem moga robic i jezdzic jak chca.
  2. Hahahaahahahahahahahahahahaahahaa Nie widzialem kto to wstawil i ogladajac to cos , sobie mysle: "Kuzwa jak to YKK zobaczy to bankowo bedzie mial to na avatarze ,a wtedy to chyba padne" wychodze patrze a to YKK wstawil hahahahahahaahaha. Prosze cie nie rob mi tego , tamci mnie rozwalaja , ale ta para to juz wszystkich rozwala na glowe . Normalnie Panie Boze chron mnie zebym nie mial takich dzieci OFICJALNA PROSBA DO ADMINOW: ZABRONCIE YKK DAWAC TAKICH AVATAROW BO SIE LUDZIOM ZLE ROBI HEHEHE.
  3. tyś widział S4 ?? bardzo ładne auto , ale niestety ono do Ski ma podobny kolor tylko Dobrze to ujoles "podobny" Zmien przednie lampki na soczewki , tylne na po lifcie , kiere "inna" i bedzie miod malinka
  4. Jak dla mnie zdecydowanie felgi nie pasuja do tak masywnej sylwetki. Brewki bym sciagnal ino roz Reszta spoczko.
  5. Jak dla mnie jako "tuning" calkiem OK Jedyne co mi nie pasuje to ten wydech , za baaaardo jest Zmien go na owalne dwie koncowki jak w S6 i bedzie tralala. Przod jest spoczko , ladnie to sie nawet prezentuje z tymi chromami. Sciagnalbym jeszcze ta naklejke FEAR THIS , tez mi troche nie lezy, w srodku wymienilbym galke zmiany biegow, moze na ta podswietlana co oferuja na allegro , mysle ze by sie ladniej prezentowala. Jak ktos juz wczesniej zauwazyl , to fele by sie wieksze przydaly. Reszta modyfikacji ok. Dodatkowy wielki plus za wlasna inwencje i wklad wlozony GRATKI!!! PS. Ja tam wole serie lub gladki tuning
  6. Max no bez jaj , 75km/h przy silniku 2,8 Mnie to by chyba nerwy stragaly jak bym tyle jechal No chyba ze jechales na wstecznym hehehehe
  7. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Strasznie dziwne , skoro siedzisz w temacie dlugo to wedlug mnie wybor powinien byc oczywisty LG lub Belinea , nie mowie to o zastosowaniach pro bo to inna bajka Co do TV to tez lekko sie pomyliles Samsung moze i tak ale dla kowalskiego jest dobry , kazdy jednak wie ze najlepiej wypadaja Pioneery Jednoczesnie nie przecze ze Samsung jest zlym wyborem , robi calkiem przyzwoite monitorki , zreszta kazdy ma swoje zdanie
  8. Mad_MAX odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    No tylko nie wiem czy zauwazyles ale poki co GPS w N95 nie wspopracuje z zadnym sensownym oprogramowaniem typu: Automapa, Tomtom, Navigo itp. A reszta w tym fonie jest mega Ja bym jednak wzial N73 , co do E50 mam w tym momencie i bardzo jestem pozytywnie nastawiony, jedyne do czego moge sie przyczepic to zdecydowanie za maly ekranik jak na symbianowca Reszta o klase albo dwie przebija N70.
  9. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No sory ale samsung to raczej nie monitor do ogolnego uzytku, smuzenie jest dobrze widoczne i kontrast w samsungach pozostawia wiele do zyczenia. Kontrast najlepiej powyzej 1000 , jasnosc powyzej 500, czas reakcji (tylko patrz na realny , a nie jakies bzdury co pisza producenci) ok 10ms powinno byc dobrze. Tak jak powiedzialem ja bym bral LG z serii L1900 najlepiej R lub jak przemowcy Belinea ale one sa zdecydowanie za drogie , za porzadna Belinee 19" musisz zaplacic powyzej 1300 zl , za LG w/w ok. 1100 zl .
  10. Mad_MAX odpowiedział(a) na krzyniek temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja bym sie nawet nie zastanawial jak ci proponuja N73 to bierz w ciemno. Duzo nowszy symbian, wyswietlacz 320x240 , wiekszy ekran, aparat 3,2mpx , stereo , nowsze oprogramowanie i duzo wieksze mozliwosci rozwoju w przyszlosci
  11. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja zdecydowanie polecam monitorki LG z serii L1900xx , sa wysmienite tylko nie sa tanie
  12. No to fotosikiem wrzuc
  13. Hmmm jak tak czytalem te wszystkie wypowiedzi to troche mi sie glupio zrobilo jacy wy kulturalni Ale na szczescie nie jest tak zle ze mna jak sie wydaje , przyznaje jezdze bardzo szybko po miescie ale reszte zasad kultury znam bardzo dobrze i stosuje w miare mozliwosci. Do akcji jak najbardziej sie przylaczam. Mysle ze przekreslony burak jest dobra propozycja. Wymyslilem sobie takie powiedoznka "Kulturka jak sie patrzy" , "Na mnie mozesz liczyc" , "Nie wpychaj sie, przepuszcze" Oczywiscie to takie slogany, jesli by policja zalapala i ew. media to kazdy by je kojarzyl tak jak "Nie pije, prowadze"
  14. Fajnie by bylo jakbys jeszcze napisal gdzie to jest mniej wiecej , bo ja bym sie z checia przejechal jak by nie bylo daleko
  15. Mi sie dwa razy zdazylo zalapac fotke w Niemcowni. Raz mnie na granicy od razu przy wyjezdzie zchaltowali i kazali zaplacic, na szczescie ino 40 euronow a drugi raz mi cyknelo i ani widu ani slychu a juz tym samym autem potem przekraczalem granice.
  16. Wedlug mnie to nie jest takie oczywiste bo: Po pierwsze koles jak widac zjezdal z prawych pasow na lewe bo sie robia na prawych wiec musialbym od prawej pokonac barierki , a tam niestety nic na to nie wskazuje nie ma zadnych sladow hamowania , poprzewracanych barierek , znakow, nie mam popekanych kawalkow plastikow. Po drugie jak widac na fotce nr.2 worki z piaskiem sa ulozone tak jak powinny. Jak dla mnie to troche dziwne , wiec albo koles ktory robil zdjecia byl dlugo po "wypadku" i zdazyli b.ladnie posprzatac albo cos jest nie tak
  17. Ja se mam kategorie B i chodze co roczek na cwiczonka do woja na tydzien Nie dosc ze kaski troche dostane to wracam wieczorami do domu , ubaw mam po pachy i sie jeszcze pobawie kalachami i osprzetem W sumie to mi sie wydawalo ze na dzieci nie biora ???
  18. RS4

    Mad_MAX odpowiedział(a) na rafcio temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zajefajna fura Ehh tylko pomarzyc
  19. Sory za OT ale nie moglem , hahahahaha , ??? hahahahahaha , heheheheheheheehheehehehehehehehehehehehehehehehehe
  20. Ykk a mowilem ci zebys to skasowal bo sie teraz dopiero zacznie , jak kazdy bedzie mial takiego avatara to ja dziekuje hehehe.
  21. Widze , ze sie swietnie rozwinal temat i o to chodzi Ja mam jeszcze pytanka : 1. No jesli kupie od ciebie same RNS-e to za ta cene ktora napisalem w pierwszym poscie zakladaja i daja mi cala reszte?? Mam racje?? 2. Czyli Tunek TV od Navi+ nie podejdzie do RNS?? 3. U mnie nie bedzie mozliwosci podpiecia calosci pod FIS ??? 4. Alvaro a jakas mega giga promocja na RNS-E by sie trafila ?? :P 5. NIE BIJCIE!!! Jak mozna i czym pomalowac RNS-E zeby byla czarna ?? 6. Da sie juz zeby jezyk w RNS-E byl po polskiemu ?? (menu itp.)
  22. No i trza bylo tak od razu ;-D dzieki za info . To czuje ze bedzie lipa bo do A6 RNS-E jeszcze na allegro nie widzialem zeby ktos sprzedawal
  23. No troche niezrozumiale , bo gdzie patrze to jedynie ta z A3 nie bedzie pasowac do mnie , a inne pasuje po drobnych przerobkach , nie wiem nie znam sie byc moze jest inaczej dlatego pisalem zeby sie dowiedziec
  24. BOSE mam , tylko tunerka mi brak i GSM ori A cos slyszalem ze ponoc u mnie bedzie lipa z podlaczeniem tego do FISU . Racja ??? Mam okazje kupic RNS-E DVD w idealnym stanie z ksiazka kodowa i najnowszymi mapami z A4 za 1500zl , brac ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.