Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Czym się kończy brawura...
Masakra po calosci LOL Kurde co by nie bylo to zal mi ich wszystkich Ale debilizm ludzki nie zna granic , psia krew chociaz by jakims porzadny autem taki street racing urzadzali a nie trupowata Beemka. I co to za manewr na koncu?? No lol kazdy glupi wie jak sie to moze skonczyc jak auto ma naped na tyl. Mimo wszystko ogladalem to z lekkim przerazeniem, dziekuje tylko ze az takim wariatem i debilem nie jestem i gdzie trzeba to odkladam noge z gazu. Dobry filmik dla wszystkich mlodych gniewnych co mysla ze sa najlepsi na swiecie i kazdym trupem moga robic i jezdzic jak chca.
-
Strefa Śmiechu
Hahahaahahahahahahahahahahaahahaa Nie widzialem kto to wstawil i ogladajac to cos , sobie mysle: "Kuzwa jak to YKK zobaczy to bankowo bedzie mial to na avatarze ,a wtedy to chyba padne" wychodze patrze a to YKK wstawil hahahahahahaahaha. Prosze cie nie rob mi tego , tamci mnie rozwalaja , ale ta para to juz wszystkich rozwala na glowe . Normalnie Panie Boze chron mnie zebym nie mial takich dzieci OFICJALNA PROSBA DO ADMINOW: ZABRONCIE YKK DAWAC TAKICH AVATAROW BO SIE LUDZIOM ZLE ROBI HEHEHE.
-
Moja srebrna A4, po kilku drobnych zmianach....
tyś widział S4 ?? bardzo ładne auto , ale niestety ono do Ski ma podobny kolor tylko Dobrze to ujoles "podobny" Zmien przednie lampki na soczewki , tylne na po lifcie , kiere "inna" i bedzie miod malinka
-
[B6 BFC] 2.5TDI Avant
Jak dla mnie zdecydowanie felgi nie pasuja do tak masywnej sylwetki. Brewki bym sciagnal ino roz Reszta spoczko.
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Jak dla mnie jako "tuning" calkiem OK Jedyne co mi nie pasuje to ten wydech , za baaaardo jest Zmien go na owalne dwie koncowki jak w S6 i bedzie tralala. Przod jest spoczko , ladnie to sie nawet prezentuje z tymi chromami. Sciagnalbym jeszcze ta naklejke FEAR THIS , tez mi troche nie lezy, w srodku wymienilbym galke zmiany biegow, moze na ta podswietlana co oferuja na allegro , mysle ze by sie ladniej prezentowala. Jak ktos juz wczesniej zauwazyl , to fele by sie wieksze przydaly. Reszta modyfikacji ok. Dodatkowy wielki plus za wlasna inwencje i wklad wlozony GRATKI!!! PS. Ja tam wole serie lub gladki tuning
-
Mandaciki panowie mandaciki
Max no bez jaj , 75km/h przy silniku 2,8 Mnie to by chyba nerwy stragaly jak bym tyle jechal No chyba ze jechales na wstecznym hehehehe
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Strasznie dziwne , skoro siedzisz w temacie dlugo to wedlug mnie wybor powinien byc oczywisty LG lub Belinea , nie mowie to o zastosowaniach pro bo to inna bajka Co do TV to tez lekko sie pomyliles Samsung moze i tak ale dla kowalskiego jest dobry , kazdy jednak wie ze najlepiej wypadaja Pioneery Jednoczesnie nie przecze ze Samsung jest zlym wyborem , robi calkiem przyzwoite monitorki , zreszta kazdy ma swoje zdanie
-
nokia N70
No tylko nie wiem czy zauwazyles ale poki co GPS w N95 nie wspopracuje z zadnym sensownym oprogramowaniem typu: Automapa, Tomtom, Navigo itp. A reszta w tym fonie jest mega Ja bym jednak wzial N73 , co do E50 mam w tym momencie i bardzo jestem pozytywnie nastawiony, jedyne do czego moge sie przyczepic to zdecydowanie za maly ekranik jak na symbianowca Reszta o klase albo dwie przebija N70.
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
No sory ale samsung to raczej nie monitor do ogolnego uzytku, smuzenie jest dobrze widoczne i kontrast w samsungach pozostawia wiele do zyczenia. Kontrast najlepiej powyzej 1000 , jasnosc powyzej 500, czas reakcji (tylko patrz na realny , a nie jakies bzdury co pisza producenci) ok 10ms powinno byc dobrze. Tak jak powiedzialem ja bym bral LG z serii L1900 najlepiej R lub jak przemowcy Belinea ale one sa zdecydowanie za drogie , za porzadna Belinee 19" musisz zaplacic powyzej 1300 zl , za LG w/w ok. 1100 zl .
-
nokia N70
Ja bym sie nawet nie zastanawial jak ci proponuja N73 to bierz w ciemno. Duzo nowszy symbian, wyswietlacz 320x240 , wiekszy ekran, aparat 3,2mpx , stereo , nowsze oprogramowanie i duzo wieksze mozliwosci rozwoju w przyszlosci
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
Ja zdecydowanie polecam monitorki LG z serii L1900xx , sa wysmienite tylko nie sa tanie
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
No to fotosikiem wrzuc
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
Hmmm jak tak czytalem te wszystkie wypowiedzi to troche mi sie glupio zrobilo jacy wy kulturalni Ale na szczescie nie jest tak zle ze mna jak sie wydaje , przyznaje jezdze bardzo szybko po miescie ale reszte zasad kultury znam bardzo dobrze i stosuje w miare mozliwosci. Do akcji jak najbardziej sie przylaczam. Mysle ze przekreslony burak jest dobra propozycja. Wymyslilem sobie takie powiedoznka "Kulturka jak sie patrzy" , "Na mnie mozesz liczyc" , "Nie wpychaj sie, przepuszcze" Oczywiscie to takie slogany, jesli by policja zalapala i ew. media to kazdy by je kojarzyl tak jak "Nie pije, prowadze"
-
XIV Dni Węgierskiej Górki
Fajnie by bylo jakbys jeszcze napisal gdzie to jest mniej wiecej , bo ja bym sie z checia przejechal jak by nie bylo daleko
-
Fotoradar-Niemcy!!!
Mi sie dwa razy zdazylo zalapac fotke w Niemcowni. Raz mnie na granicy od razu przy wyjezdzie zchaltowali i kazali zaplacic, na szczescie ino 40 euronow a drugi raz mi cyknelo i ani widu ani slychu a juz tym samym autem potem przekraczalem granice.
-
Jak on tam wjechał, czyli zagadka na weekend
Wedlug mnie to nie jest takie oczywiste bo: Po pierwsze koles jak widac zjezdal z prawych pasow na lewe bo sie robia na prawych wiec musialbym od prawej pokonac barierki , a tam niestety nic na to nie wskazuje nie ma zadnych sladow hamowania , poprzewracanych barierek , znakow, nie mam popekanych kawalkow plastikow. Po drugie jak widac na fotce nr.2 worki z piaskiem sa ulozone tak jak powinny. Jak dla mnie to troche dziwne , wiec albo koles ktory robil zdjecia byl dlugo po "wypadku" i zdazyli b.ladnie posprzatac albo cos jest nie tak
-
RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...
Ja se mam kategorie B i chodze co roczek na cwiczonka do woja na tydzien Nie dosc ze kaski troche dostane to wracam wieczorami do domu , ubaw mam po pachy i sie jeszcze pobawie kalachami i osprzetem W sumie to mi sie wydawalo ze na dzieci nie biora ???
-
RS4
Zajefajna fura Ehh tylko pomarzyc
-
Strefa Śmiechu
Sory za OT ale nie moglem , hahahahaha , ??? hahahahahaha , heheheheheheheehheehehehehehehehehehehehehehehehehe
-
Dzieci neo
Ykk a mowilem ci zebys to skasowal bo sie teraz dopiero zacznie , jak kazdy bedzie mial takiego avatara to ja dziekuje hehehe.
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Widze , ze sie swietnie rozwinal temat i o to chodzi Ja mam jeszcze pytanka : 1. No jesli kupie od ciebie same RNS-e to za ta cene ktora napisalem w pierwszym poscie zakladaja i daja mi cala reszte?? Mam racje?? 2. Czyli Tunek TV od Navi+ nie podejdzie do RNS?? 3. U mnie nie bedzie mozliwosci podpiecia calosci pod FIS ??? 4. Alvaro a jakas mega giga promocja na RNS-E by sie trafila ?? :P 5. NIE BIJCIE!!! Jak mozna i czym pomalowac RNS-E zeby byla czarna ?? 6. Da sie juz zeby jezyk w RNS-E byl po polskiemu ?? (menu itp.)
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
No i trza bylo tak od razu ;-D dzieki za info . To czuje ze bedzie lipa bo do A6 RNS-E jeszcze na allegro nie widzialem zeby ktos sprzedawal
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
No troche niezrozumiale , bo gdzie patrze to jedynie ta z A3 nie bedzie pasowac do mnie , a inne pasuje po drobnych przerobkach , nie wiem nie znam sie byc moze jest inaczej dlatego pisalem zeby sie dowiedziec
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Hmm czyli ta z A4 nie podejdzie ??
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
BOSE mam , tylko tunerka mi brak i GSM ori A cos slyszalem ze ponoc u mnie bedzie lipa z podlaczeniem tego do FISU . Racja ??? Mam okazje kupic RNS-E DVD w idealnym stanie z ksiazka kodowa i najnowszymi mapami z A4 za 1500zl , brac ???