Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Rozmowa z serwisantem w KRK w Auto Special :P
Po krotce chodzilo o nadmierne spalanie , falowanie obrotow itp ... rozmowa tyczy sie tylko spalania ( wszystko autentyk): JA: No i wie Pan co bo cos mi duzo pali , tak mi sie wydaje. SerwisMan: A ma Pan FIS?? JA: Tak. SM: To ile panu srednia wychodzi i jaki to silnik?? JA: No teraz jest 19,4L / 100km, 2.4 V6 Quattro SM: Ile?? JA: (chwila zastanowienia) noooo, 19,4!? SM: Yyyy chyba pan zle popatrzyl , moze pan teraz wsiasc to samochodu?? Ja: Siedze wlasnie w aucie. SM: To prosze znalezc opcje na FISie z takim koleczkiem z przekreslona kreska. Ja: No mam i pisze 19,4. SM: Ciiiiiszaaaaaa.....(w oddali slychac) : - Andrzej , ile powinno palic 2.4 w A6?? -No tak normalka to gdzies 13-14 litrow, a co?? - Nie bo klient dzwoni i mowi ze mu pali 19 na 100. - Ile?? - hehe no 19!! - To cos ma pojebane w silniku!! SM: Wie pan co najlepiej by bylo jak by pan przyjechal do serwisu , to bysmy mogli cos wywnioskowac , bo tak przez telefon to ciezko, co niezmienia faktu ze rzeczywiscie duzo panu pali. Ja: No tez mi sie tak wydaje. W oddali: -Powiedz mu zeby gips sciagnal z nogi to bedzie mniej palic (hehehe) Dalej to tylko umawianie sie na terminy itp itd. Hehehe , fajna mialem rozmowe ??
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Ja tez bym wlozyl raczej plaskie diody niz te okragle
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hihih czyli jednak nie jestem najlepszy [ Dodano: 05-04-2007, 23:40 ] Dzisiaj tanknalem do fula czyli odbicia korka i jeszcze troche iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na fisie jest ledwo 380 km LOL Chyba jednak mam cos skopcone z silnikiem czyz nie??
-
Przygoda z Audi...u mechanika
Jak chcesz to cie podwioze do mojego mechanika i ci zrobi co potrzeba
-
Przygoda z Audi...u mechanika
Ja nie wiem panowie co macie za mechanikow ale ja u siebie w bylej a4 1,8 125KM za kompletny rozrzad , razem z olejem i filtrami i robocizna zaplacilem 650 zl.
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
Czyli ze lepiej sie oplaca kupic navi samemu i dac do zamontowania?? Czyli navi dx jak wloze plyte cd z muzyka to mi nie pojdzie??
-
A6 2,4 V6 - duzoooo bledow. help :(
Co do obrazka to akurat wszystko mi chodzilo: radio, klima, swiatlo , lampy itp Kompletnie sie na tym nie znam i nie wiedzialem co moge a co nie moge. Jak juz pisalem czasami jak przyspieszam mam szarpniecia i czasami na biegu jalowym strasznie skacza obroty i czasem gasnie przez to. Moze ktores z tych byc przyczyna?? Jutro sie postaram zrobic to co napisales o ile bede wiedzial jak Moze cos jeszcze powinienem zrobic??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
wyniki z fisa, czas jazdy 22 godziny , srednia....................... 19,8l buahahahahaha (98Pb)
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
wiem juz mi sie bardzo podoba mimo ze mam ja od 3 tygodni a co dopiero jak bede tym umial jezdzic
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
a jaka jest roznica pomiedzy rns a dx ??
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
a nie lepiej zamiast diod , podlaczyc swiatlowod?? bedzie rownomiernie podswietlalo i mniej roboty , chociaz troche drozej
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
No tak tylko dwa kola to nie malo umiem szukac na allegro ale dzieki za checi
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
U mnie siedzi Castrol Magnatec 0w/40 38 za lytra
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
Witam Panowie z okolic malopolski moze ktos z was sie orientuje , poniewaz chce sobie zalozyc navi plus , jakie ceny montazu z navi plus itp. i gdzie montuja . Moze wiecie co kolwiek?? Prosze o pomoc.
-
A6 2,4 V6 - duzoooo bledow. help :(
Panowie zrobilem na szybko testy na sucho i jakis przy wlaczonym silniku i wyszlo to co ponizej. Plis zdiagnozujcie co sie dzieje , pewne objawy podalem w temacie silnikow benzynowych. VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4B0 907 552 F Component and/or Version: 2.4L V6/5V MOTR HS D02 Software Coding: 05202 Work Shop Code: WSC 51675 7 Faults Found: 17537 - Fuel Trim: Bank 2 (Mult): System too Rich P1129 - 35-10 - - - Intermittent 17535 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Rich P1127 - 35-10 - - - Intermittent 16505 - Throttle Position Sensor (G69): Implausible Signal P0121 - 35-10 - - - Intermittent 16487 - Mass Air Flow Sensor (G70): Signal too High P0103 - 35-10 - - - Intermittent 16514 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Malfunction in Circuit P0130 - 35-10 - - - Intermittent 17547 - Fuel Trim: Bank 2 (Add): System too Rich P1139 - 35-10 - - - Intermittent 17544 - Fuel Trim: Bank 1 (Add): System too Lean P1136 - 35-10 - - - Intermittent VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 4B0 962 258 B Component and/or Version: Zentralverrieg.,DWA D28 Software Coding: 04618 Work Shop Code: WSC 02324 1 Fault Found: 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - -
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
No tylko nie zapominajcie o tym ze za naviexperta musicie placic przed skorzystaniem
-
2.4 V6 i chip ??
Panowie jest szansa cos wskrzesac z tego silnika , czy lepiej sie nie trudzic?? Jesli jest szansa to czy efekty beda odczuwalne czy tez raczej marnie?? Wiem ze z silnikami wolnossacymi jest slabo co do czipsow ale moze akurat 2.4 lepiej sie poddaja
-
[A6 c5] 2,4Q Nojes fotkos... pieknos autkos :P
Jak bedziesz w poblizu krk to sie mozesz bujnac moja
-
[B5] Co myślicie o tych felgach ?
idziesz w dobrym kierunku. te felgi mi sie zawsze podobaly i bodobac beda. piekna klasyka. praktycznie juz je kupawalem ale pozniej trafily mi sie jeszcze lepisz :twisted: propozycje kolegi tukana rowniez sa nine... yyy ze tak sie dodam, to wlasnie chce sprzedac takie dokladnie
-
A6 a interfejs??
Panowie gdzie znajduje sie w OOOO A6 interfejs bo spedzilem troche czasu i niestety nie znalazlem ((
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Ja sie postaram zrobic to w tym tygodniu
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
A ze sie tak spytam , kabelki niby do czego beda podpiete?? Trza bedzie rezac bagaznik ??
-
[A6 C5] Wymiana rozrzadu w silniku 2.4 V6. Jakie elementy???
Witojcie Panowie powiedzcie mi co by sie sprzydalo wymienic w tym silniczku 2.4 v6 30V. Z tego co wiem to pompa wody jest na innym pasku i nie trzeba jej bedzie wymieniac jesli nie cieknie, zgadza sie?? Co sadzicie o tym zestawiku?? http://www.allegro.pl/item175278841_rozrzad_2_4_2_7_2_8_v6_vw_skoda_audi_do_wk.html Tanio , drogo czy w sam raz?? Czy olej syntetyczny 0W/40 przy przebiegu 140 tys bedzie ok? Taki byl wczesniej ale oczywiscie bede wymienial razem z wszystkimi filtrami. Jeszcze takie pytanko: Czasami (często) jak stoje na swiatlach lub wogole stoje to strasznie mi skacza obroty miedzy 900-200 obr. , a czasami to mi nawet zgasnie. Nie wiecie czym to jest spowodowane?? Jeszcze jedna sprawa , jak przyspieszam ale tak rownomiernie bez nogi w podlodze i to tez czasami sie dzieje , nagle czuc takie szarpniecie jak by mnie ktos z tylu pociagnal i za chwile wszystko wraca do normy. Nie wiecie co sie dzieje?? Z gory dzieki za odp. Pozdro Panowie ile elementow musze wymienic przy tym silniku???? chodzi o rozrzad , plisss o pomoc bo jutro chce wymienic [ Dodano: 27-03-2007, 17:10 ] panowie pomozcie ( [ Dodano: 27-03-2007, 17:32 ] Panowie jak jest naklejka na klapie silnika , ze byl wymieniany rozrzad przy 117 tys 02.05 , to myslicie ze byl wymieniany czy ktos wala chcial zrobic??
-
Wspomaganie-spadają obroty silnika
Ja tak samo mialem w A4 i wydaje mi sie ze to jest normalka , chociaz teraz w A6 tego efektu nie mam
-
Navi Plus z 11'2000
do odbioru tv podczas jazdy kup sobie specjalny przelacznik na alegro. Co do map no to oczywscie najnowsza 2006/2007 DX Mozna wgrac polski jezyk ale tylko tam gdzie sie na tym znaja i to troche kosztuje.