Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. brrr chodzilo mi o wersje 4 Tomtom ma zdecydowanie lepsze pokrycie i odwzorowanie drog europejskich ktore jest na poziomie 100%
  2. TT idzie zarowno na symbianie jak i na windows czyli na wszystkich dostepnych platformach mozna uruchomic TT. Automapa tylko na windowsie. Do XDA IIi kazda wersja automapy podejdzie jak i kazdy tomtom of kos pod ppc. [ Dodano: 22-03-2007, 17:34 ] Na kazdym z windows mobile. [ Dodano: 22-03-2007, 17:35 ] Tak jest [ Dodano: 22-03-2007, 17:37 ] tt odpali na w/w czyli na win tez. Mapy europy oczywiscie na TT i innych tego typu programach, nie wiem czy w najnowszej wersji automapy nie dali map europy.
  3. hmm jako ze sie na tym dosyc znam to sie wypowiem Po pierwsze to musi byc dobry odbiornik GPS czy to na USB czy bluetooth, i tak tu kwestia jest jedna , szukajcie tylko i wylacznie cos na czipie Sirf Star III , najlepiej zbiera sygnal i praktycznie go nie traci nawet jak wjedziecie w las lub inne zadupia (mozna schowac do schowka czy gdzie wam pasuje) i bedzie trzymal sygnal i bedzie calkiem dokladny, czyli w praktyce ok. 4-5 m. Co do telefonu czy pocket pc czy smartphona, wszystkie te urzadzonka moga sluzyc jako navi oczywiscie jesli posiadaja jeden z w/w modulow. Natomiast sa praktycznie dwa sensowne programy czyli Automapa (pod PC lub Pocket PC lub Smartphone) czyli wylacznie Windows, Tomtom (wszystko co ma w sobie symbiana). Jesli chodzi o tomtoma to testowalem i uzywalem go na kilku komorkach i na zadnej nie bylo mowy o jakims zacinaniu itp. Jesli chodzi o Automape tutaj juz sie troche zmienia sytuacja, gdyz na slabym PPC z prockiem kolo 100-150MHz czasem moze sie przyciac i.. dlugo sie laduje wyliczanie trasy, tak to dziala normalnie. I jeszcze na koniec w tym momencie pokrycie polski przez Automape to: 99% wszystkiego , a Tomtom to pokrycie: 28%. Jak by ktos chcial cos wiedziec wiecej to pisac, bo nie bede tu pisal lektury
  4. Tak w woli scislosci KD-LH 552 sa po 1200-1300 zl max A tak swoja droga jaka jest roznica pomiedzy Concert I i II i co lepiej wlozyc do 10 glosnikow + sub ??
  5. No przeciez za tracenie jest kabelek odpowiedzialny od podtrzymywania pamieci , nie pamietam jaki to kolor ale powinien byc opisany, a co do glosnikow tylnych to przeciez przy kostce do radia musza byc wyjscia na glosniki tylne , jak ci nie ida znaczy ze nie sa podlaczone , nie ma znaczenia czy ori radio czy nie.
  6. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ice jak chcesz to ci udostepnie ftpa i bedziesz mogl szybciutko wlozyc filmiki
  7. Wlasnie sie zastanawiam czy inwestowac w gaz, za cholere nie wiem jak to wylicz po ilu mi sie zwroci. Mam tak , robie rocznie max. 15 tys km , za instalacja mysle ze wyjdzie ok. 5000 tys . Mysle ze bede nia jezdzil ok. 2 lat . Jest jakas madra glowa co by mi to wyliczyla czy mi sie oplaca ??
  8. Wrazenia?? BOSKIE!! Swietnie sie to prowadzi , komfort cudowny i ile miejsca Silnik?? Bardzo pozytywne wrazenia chociaz !! ... chyba jest przeplywka padnieta i nie daje jeszcze tyle co moze i troche jednak lyka
  9. no byla byla moze troche przesadzilem w tym wszystkim ale w porownaniu z tym co mialem to pelna jest na pewno hehehe
  10. Navi w drodze z Ingolstadt za jedyne 100 euronow
  11. Nowe foteczki : Mile widziane jakies sugestiones co bym mogl wyrezac jeszcze w autku Dlugo zamierzanych planow chce jeszcze: -zmienic felunek na 17-18" od RS6 -dodac czujniki parkowania -przod-tyl -zalozyc ori rns-e dvd - powiedzmy ze w trakcie -skombinowac gdzies boczki tylne drzwi z roletami przeciwslonecznymi automatycznymi ( w serwisie krzycza 1800zl za sztuke!! sic!) - nierealne -zalozyc tempomat - sie da ale za drogo Ehh troche sie tego nazbieralo hehehe
  12. Ja z cala odpowiedzialnoscia polecam PIRELLI P5000 , na mokrym jezdzi sie na nich cudnie.
  13. Na nauke juz za pozno bo jutro wyjezdzam do niemcow Dlatego jeszcze raz prosze o podpowiedzenie co zmierzyc i jak dla silnikow 2,5tdi , 1,8t , 2,4 i 2,8 bo takich bede szukal, a poza tym to chyba bedzie A6 (wzgledy rodzinne i biznesowe). Murzynos mi tlumaczyl zeby robic testy na blokach czy jakos tak ale kompletnie nie wiem ktore testy na jakich kanalach sa wazne dla w/w silnikow. BARDZO PROSZE O POMOC!! Odwdziecze sie w 100% Ps. Oczywiscie jesli uda mi sie zrobic testy to od razu je zamieszcze na forum co byscie mogli mi je przeanalizowac oczywiscie jesli ktos bedzie chetny Z gory serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc w zrobieniu jak najlepszych testow
  14. Witam Jestem w bardzo duzej potrzebie Jade w piatek do niemiec po samochodzik dla siebie (a jak dla mnie to musi byc cacy nie zadne barachlo) i posiadam interfejs i lapka z VAG-com. Na poczatek potrafie sobie sprawdzic jakies bledy na silniku , poduszkach i ABS ale co dalej???? Moze wiecie co powinienem sprawdzic i jak sie do tego dostac jak odczytywac logi itp. Bardzo potrzebuje tych info , gdyz niechce kupic barachla tylko OOOO w ideal condition Za pomoc w w/w czekaja browarki Dzieki
  15. Witam Bo strasznie mnie to trapi i chcialem od was uzyskac odpowiedz. W tym momencie jezdze 1,8 i chce kupic jak w temacie i zastanawiam sie czy odczuje roznice, chodzi mi o przyspieszenie , elastycznosc itp. Czy roznica bedzie spokojnie odczuwalna mimo Tiptronica czy raczej marne rezultaty beda?? Z gory dzieki za odpowiedz.
  16. U mnie jest nastepujaco: Miasto: -maluchy wyprzedzaja : ok.9 lytrow -troche zołwia troche geparda : ok. 11 lytrow -nie ma uja we wsi: 14-15 butelek coli 1 litrowych hehehehe trasa: Jedna sluszna opcja sandal w pedal: ok. 9-10 lytrow Oczywiscie wszystko jest około bo nie mam komputra, tylko z tankowania na oko ale jak to mawiaja na oko chlop umarl w szpitalu Swoja droga mysle ze przy jezdzie normalnego facia kolo 50 latek , spalanie po miescie by oscylowalo kolo 9-10 na 100 Ale ja mam raptem polowe i jakos dziwnie ciezką noge no i mi tak pali jak pali
  17. Ja jestem chetny na audi i to powaznie.
  18. Dla mnie bajera Wlasnie takiego wypasiku szukam
  19. A dlaczego od razu krytykowac ?? Moze jest piekne i nie ma co krytykowac
  20. Heeeeejjjj , U nas w KRK zapierdziela sniegiem ze hoho , moja mala juz dwa razy dzisiaj wywinela 360
  21. Jak tylko kupie nowa niunie to na pewno sie pojawie , kawaleczek przeciez jest
  22. To jest tiptron bo rozmawialem ze sprzedajacym
  23. No no sory ze sie tak wtrace Ono jak sobie to zapodasz to bedziesz moim GURU ;-D i bede ci pastowal buty
  24. No no mi sie bardzo podoba Felunek supcio ale lampki nie ori ?? ale tez super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.