Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sprawdzac i jak w VAG-COM???


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem w bardzo duzej potrzebie :) Jade w piatek do niemiec po samochodzik dla siebie (a jak dla mnie to musi byc cacy nie zadne barachlo) i posiadam interfejs i lapka z VAG-com. Na poczatek potrafie sobie sprawdzic jakies bledy na silniku , poduszkach i ABS ale co dalej????

Moze wiecie co powinienem sprawdzic i jak sie do tego dostac jak odczytywac logi itp. Bardzo potrzebuje tych info , gdyz niechce kupic barachla tylko OOOO w ideal condition :)

Za pomoc w w/w czekaja browarki :)

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaki silnik chcesz diagnozować, najlepiej by było jakbyś zdobył dokument jakie powinny być wartości dla poszczególnych kanałów dla danej jednostki, jeśli tego nie masz to dokładnie nie sprawdzisz, tylko ogólnie czy turbo działa, przepływka czy mierzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nauke juz za pozno bo jutro wyjezdzam do niemcow :P

Dlatego jeszcze raz prosze o podpowiedzenie co zmierzyc i jak dla silnikow 2,5tdi , 1,8t , 2,4 i 2,8 bo takich bede szukal, a poza tym to chyba bedzie A6 (wzgledy rodzinne i biznesowe).

Murzynos mi tlumaczyl zeby robic testy na blokach czy jakos tak ale kompletnie nie wiem ktore testy na jakich kanalach sa wazne dla w/w silnikow.

BARDZO PROSZE O POMOC!!

Odwdziecze sie w 100%

Ps. Oczywiscie jesli uda mi sie zrobic testy to od razu je zamieszcze na forum co byscie mogli mi je przeanalizowac oczywiscie jesli ktos bedzie chetny :)

Z gory serdecznie dziekuje wszystkim za pomoc w zrobieniu jak najlepszych testow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...