-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Witam mam już radyjko lecz słaba antenkę Chce ja zmienić na lemm-a . Ale nie wiem jakiego wybrać gdyż sie na tym kompletnie nie znam , wiem tylko tyle ze jest to dobra firma. Do wydania mam max 150 z przesyłka . I do tego muszę jeszcze uchwyt na klapę jakiś kupić. Dziękuje wszystkim za podpowiedzi i rady ;p
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam mam pytanko . Też zmieniłem w sowjej audi światełka ale mam mały problem bo nie wiem jak przychodza siłowniki do regulacji wysokości i jakie mam kupić . Dzieki za podpowiedzi
-
[B5] Dziwna płytka na podłużnicy
Mam pytanie od czego jest dziwna płytka do któej przychodza trzy kable kazdy jest podpiety tak jak by do innego pinu . Ta plytka znajduje sie pod podłuznica (za intercullerem) ? Dzieki za odp . POzdrawim
-
[B5] Problem z pradem
Z lewej . Bezpieczniki oki komp tez bop autko odpala. Ale po dzwonie ja normalnie tym autem jak go rozebrałem jezdzilem po placu i wszystko działało nawet podpinałem kompa i rzadnego błedu mi nie wskazał . Teraz spróboje jeszcze podpiac kompa zobaczymy co pokaze ;p
-
[B5] Problem z pradem
Witm miałem ostatnio wypade w sumie stłuczke . I pojawił sie na samym koncu problem brakuje mi pradu w kabinie to znaczy np. liczniki mi sie nie podswietlaja kontrolnki nie działaja el.szyby klima . Miał moze ktos taki przypadek ?? Dodam ze autko po stłuczce działało normalnie chodzi o elektryke , tylez ze postało 2 miesiace i juz przestało. Oczywiscie autko odpala do szczału . temat ! poza tym coś nie tak z silnikiem, takiego nie było w B5
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
witam a powiedzcie mi gdzie moge kupic końcówkę (wtyczkę) ja tez przerabiam już teraz .
-
XIV Dni Węgierskiej Górki
Znajduje sie to ok 15km. za żywcem w strone Zwradonia !!
-
XIV Dni Węgierskiej Górki
Witam wszystkich klubowiczów zapraszam wszystkich chętnych lubiących dobrą zabawę na Dni Węgierskiej Górki !! Które odbędą sie od 10,08,2007 do 12,08,2007 Więcej informacji (plan imprezy ) na http://www.arkomnet.eu Serdecznie zapraszam ;p
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
7,5
-
[B5 AFN] Przeplywka, n75 czy turbo ?
Ja miałem taki przypadek ze jak przekreciłem autko to mi sie turbo wyłańczało . Mimo iz jestem mechanikiem nie moglem sie z tym na poczatku uporac okazało sie iz poadł mi czujnik podciśnienia. Ja kupiłem nowy 450zł. ale wiem iz mozna go wykompac w nitrze i bedzie działał ponoć .
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
Ja kupiłem ten samochodziki o właściciela salonu audi w Niemczech (mojego znajomego) Który wymienił silnik ponieważ lubi moc !! Silnik pochodzi z 2003 roku !! A wybrałem go dlatego ze wiem co to jest jazda z A co do felgo to do dwuch tygodni je zamontuje i od razu zaprezentuje wam ;p
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
CO do felg to juz ma upatrzone w niemczech piękne 17. Zamierzam jeszcze swiatełka przrobic;p Ale czekam na jakies podpowiedzi A silniczka postaram sie zrobić nie bawem ;p
-
[B6 AWX] POTRZEBNY DOBRY LEKARZ DLA MOJEJ B6 OKOLICE BIELSKA BIAłEJ
Zapraszam Cię do www.auto-expert.yoyo.pl To jest mój warsztat wiec cenę dam ci dobra ;p I znamy się na Niemieckich technologiach
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
przepraszam koledzy z fotkami ale miałem małe problemy techniczne ale dziki koledze HUGO udało mi sie z nimi uporać dzięki wielkie !!
-
Moja A4 quattro !! 1,9TDI 130PS
Jak widać zwykły samochodzik !! Ale szykują sie zmiany i to już nie bawem !! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/184bdc67fef28330.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/748ab46c5f387495.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cddf39bfb235eb2b.html
pawelbig4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta