Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
Strefa Śmiechu
http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3506 hehehe
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
Hehe u mnie z Blue Philipsa tak samo kijowo swiecily jak zwykle , teraz mam Ledowe W5W i swieca super
-
4 zimowe do wyboru
Jak chodzi o miastowe zimowki to zdecydowanie polecam Goodyear Ultra Grip 6 lub 7
-
Strefa Śmiechu
Ja cie pier****!!! Co to kuzna jest ?? Rany boskie trzymajcie mnie heheheheheeh
-
[B5 AJM] Kto WIE??????
i moja niunia na pierwszym planie hehehe , wiedza co dobre
-
Polecane opony zimowe
Nie wiem jak tam powinna wygladac u ciebie sprawa ale ja u siebie mam narazie!! na lato 205/55/16" i takie tez zakladam na zime , na wiosne juz bedzie 18" ale to inna bajka. Co do ciebie to mysle ze 17" to min. opcja
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Chyba przelozymy to na nastepny tydzien , bo mala frekwencja bedzie , poza tym ja nie dam rady w sobote
-
co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie
Hahahahaha Mozemy w niedziele sprawdzic czy ktos jeszcze heheheeh A mnie przede wszystkim denerwuja ludzie ktorzy: - mysla ze sa bogami na drodze , a nie sa BO ja nim jestem hehehee - hamskie nie wpuszczanie w korku - jazda lewym pasem 50km/h jak prawy wolny grrrrrrrrrrrrrrrrrrr - mlodzi furiaci - starzy emeryci - hamow co nie maja nic sobie z podwojnej ciaglej z duzych korkow i wpychaja sie i wyprzedzaja na ciaglej!!!! ojjj jak mnie to denerwuje , kiedys zlalem takiego debila. Boje sie BARDZO: - w trasie ludzi/rowerzystow na poboczu , bardzo zle ich widac!! - TIRowcow , ze mysla ze sa sami na drodze
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Bez orzeszkuffff ?????????????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy RS4
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
Jeszcze nigdy nie bylem na wyborach - zadnych - a troche juz latek mam Tutaj dalem glos na PO , sklaniam sie jeszcze ku LiD ale oni nie wygraja , czy pojde na wybory ?? Nie wiem jakos niechce , bardzo powaznie do tego podchodze , a wszystko co widze to tylko glupie przekrzywiwanie sie politykow z czego nic dobrego nie wynika. Nie znam sie kompletnie na politych , moge nawet pomylic partie z politykami bo sie nie znam i mam to gleboko w du***! Wyrazam tylko swoje poglady na podstawie tego jak ktos mowi i co soba reprezentuje. Narazie na pierwszym miejscu jest Kwasniewski - sam nie wiem czemu ale koles jest bardzo oczytany i wie co mowi , drugi Tusk , chociaz daleko mu jeszcze z imparycja do Kwacha. Kurde jak mnie ktos przekona do pojscia na wybory to pojde , chociaz to nic nie zmieni , dalej bedzie burdel u nas w kraju , a wszystkie zapewnienia dalej beda tylko mrzonkami w slowach politykow. Przeciez nikt rozsadny z politykow nie mysli o kraju tylko o swoim korytku zeby na starosc nie musiec nic robic , a co ludzie beda myslec ?? Kij z nimi , wybrali mnie to niech placa. Niechce wiecej na ten temat pisac bo robi mi sie przykro ze ludzie ktorzy powinni budowac nasz kraj , robic wszystko zeby mlodzi ludzie tacy jak my mieli dobra przyszlosc , zeby Polska cos znaczyla w swiecie, robia wszystko zeby tylko nas zblaznic i zrobic z Polski posmiewisko..............
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
Ale jak mowilem mi navi jest srednio potrzebna , a na pewno nie w takim stopniu zeby kupowac palma z navi , bo taka posiadam w komorce. O montaz Navi+ lub RNS tylko ze wzgledow multimedialnych i podniesienie prestizu autka hehehehee.
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
jak ja nie nawidzę druciarstwa... a widzisz moje wyliczenia są z wszystkim ori tak jak powinno to być zrobione więc nie spiesz się poszukaj na allegro napewno trafisz w końcu w dobrej cenie aaa i jeszcze jedno - masz multifunkcję ?? Nie mam, a to cos zle ?? A tak wogole to u mnei sie da podlaczyc RNS-E ?? ja mam z 98r. bryczke
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
On do A6 nie zaklada bo stwierdzil ze za skomplikowane Tam gdzie ja dzwonilem to mi powiedzieli: Za full RNS-E 3600zl tylko ze tutaj od razu DVD zakupie bo szkoda marnowac 7" heheh Za full Navi Plus 1950zl tylko ze tutaj musze od razu dokupic albo zmieniacz cd albo dvd bo takto nici z muzyki. Tylko ze chyba sie obawiam bo beda mi rezac stare graty a nie wsadzac ori To zakladanie u mnie to tylko moje widzi mi sie Bo rzadko bede korzystal z navi (bo nie jezdze w trasy , no rzadko)
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Jutro z rana tam zadzwonie Bo sobie firmy pomylilem Jeszcze jest TTC w Krakowie ale o nich nic nie wiem
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego Najlepszego , Zdrowia , Szczescia , nie psujacego sie OOOO i kupe kasy oraz jak najlepiej chodzacego forum i dalej rozwijajacego sie.
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
a skąd Ty wziąłeś tą cenę ?? http://www.allegro.pl/item243446315_audi_a6_konsola_srodkowa_kosz_pod_navi.html tj. powiedzmy 900 zł z przesyłką + 1900 RNS-E + 200 zł anteny kable itp = 3000 zł co wychodzi jakieś 900 zł drożej niż Audi Plus ale różnica jest kolosalna... masz czas siedź na allegro i poluj na kompletny kosz po co masz płacić komuś za montaż jak możesz zrobić to sam... Jak ja to zrobie sam to bede swiety Nie to zebym mial dwie lewe rece ale sie boje po prostu ze cos zle zamontuje , zle podlacze
-
Do posiadaczy NAVI PLUS.
Panowie posiadajacy NAVI PLUS , prosze powiedziec: - czy jestescie zadowoleni , - jak z obsluga i przyjemnoscia obslugi , - jakie pokrycie polski na mapach i jak to wyglada w rzeczywistosci - co macie podlaczone dodatkowo procz navi (cd,dvd,mp3 itp) - jak chodzi radio - czy wyswietlacz 5,5" jest wystarczajacy - czy pokazuje tytuly piosenek itp. na wyswietlaczu ?? Jak cos jeszcze chcielibyscie dodac to napiszcie A pytam o te rzeczy bo sie przymierzam moze juz w tym miesiacu , mialem zakladac RNS-E ale jednak to za duzy koszt ponad 3500zl z montazem
-
Strefa Śmiechu
Prawdziwe zdarzenia ,znajomy mi opowiadal : Facet mial malucha i zostawial go pod blokiem , a ze sie bal ze mu go gwizdna , to zostawial za szyba karteczke "SILNIK ZATARTY" co by nikt nie probowal zecha zwinac . Rano facet idzie po autko na parking , patrzy a maluszek stoi na ceglowkach, za szybka karteczka "Jak silnik zatarty , to na ch*j ci kola??" Heheheheheheh :polew: Inny facio robil sobie cos przy maluchu , przy drodze na jakims zadupiu , maluch konkretnie zdemolowany (zlom) , odkrecal wlasnie kola , gdy nagle podjechal zuk , wysiada z niego facet , wchodzi do malucha i targa radio. Wlasciciel za***iście zdiwiony , pyta: - Panie co pan robisz?? Koles odpowiada: - Jak ty kola to ja radio!!. Heheheheh :polew:
-
Grupowe hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic.
Panowie pisze sie ktos na hamowanie w firmie ROCAR kolo Gliwic. (4x4 i FWD) Hamownia podwoziowa LPS 3000. Termin w tym tygodniu w sobote na 8:00 rano Ceny: FWD: 100zl Quattro: 150zl Lista chetnych: -Mad_MAX -Trzeniu -REX -M@rk -Cuber (moze, tylko w ramach towarzystwa)
-
Ciekawy test na półkule mózgu
Zasloncie odbicie i kupa z tego jest heheeh
-
Ciekawy test na półkule mózgu
hyhy to sa jakies jaja , doszedlem do takiej wprawy ze obracam nia jak chce i kiedy chce to jest niemozliwe , kurde ktos to wytlumaczy?? Hehehe patrzysz na babke , opuszczasz wzrok jak robi pol obrot na cien stopy ktora sie chowa, podnosisz wzrok i opuszczasz na cien stopy ktora znika I mozecie obracac babeczka jak sie wam podoba heheheheehehe.
-
Alternatywa dla "rekinka". Montaż nawigacji
Mowilem ci przeciez hehehe , ja u siebie mialem w desce i bylo git Nigdzie nie gubilo zasiegu I nie jeden satelita tylko 3 jak juz
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Kurde normalnie nie wiem nad czym takie wywody , jezdze na 8000K i wszystko widac za***iście!! POLECAM!!
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Moje sa bardziej biale niz niebieskie i nie chodzilo mi o kupno niebieskich zeby byc wyrazniej zauwazalnym na drodze. Zrobie zdjecia i jesli sie okaze ze sie mylilem , przyznam racje i przeprosze