Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co was drazni na drodze i w samochodach oraz czego sie boicie


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

moze troche glupi temat ale jak na kazdy temat to daje:

jak w temacie czyli co was drazni na drodze oraz w samochodach i czego sie boicie na drodze

na drodze drazni mnie to:

-nieumiejetnosc plynnego ruszania z pod swiatel

-gdy ja wyprzedzam kilka aut i nagle ktos sie wtrynia przede mnie jak jade rozpedzony

-jak widze jak ktos otwiera drzwi i slysze jak one uderzaja w drugie auto

-jak jedzie mi taki muł caly czas lewym pasem a prawym jedzie autobus ;]

-gdy ktos nie wpuszcza innych kierowcow widzac ze tworzy sie korek

w samochodach drazni mnie:

-duzo siatexu i lexus looki ( no nie lubie tego i tyle ;> )

-jak ktos zalozy "szpojlery" i jezdzi na kolpakach

-neony, diody, tribale na karoserii

a boje sie:

emerytow na drodze bardziej niz mlodych czubkow

oraz niektorych kobiet (wiadomo jest pelno kobiet ktore jezdza super i sa mezczyzni jezdzacy jak ofermy ale na kobiety jakos tak prowizorycznie uwazam, mimo ze bardzo lubie ta plec hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpowiem ze strony pasażera ;) A więc tak :

*na drodze drazni mnie to:

-chamstwo,

-powolna jazda lewym pasem,

-"umiejętności" parkowania oraz nie uwaga na inne samochody <u mnie pod blokiem jest przykład, pisze jak byk dla którego budynku parking, a stają wszyscy, jedna baba jak zaparkuje to weszły by tam dwa samochody zamiast jednego, no i to że nikt nie uważa na inne samochody- rysy wgniecenia itp>

w samochodach drazni mnie:

- źle ustawione światła

- przesadny tuning

a boje sie:

- jazdy w nocy, a dokładnie tego, czy kierowca nie zaśnie, czy coś nie wskoczy na drogę, czy ktoś nie zaśnie z naprzeciwka, nagłych zakrętów,

- bardzo szybkiej jazdy nie na autostradach

Kiedyś jak wracałem z rodzicami ze szpitala, bo zakładano mi jakiś aparat na 24h i byłem cały w kablach, a w efekcie pasów zapiąć nie mogłem, to w drodze powrotnej bez przerwy miałem w głowie jakiś wypadek, stłuczkę i co to będzie jak wylecę przez szybę <może śmieszne, ale miałem tak przez całą drogę, ja pasy zapinam zawsze nawet jak jadę przez miasto>.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie denerwuje

permanentna jazda środkowym pasem na autostradzie A4 Katowice-Gliwice

nieużywanie lusterek wstecznych

wymuszanie pierwszeństwa

chamstwo

pośpiech(jest korek , ale nikt nikogo nie wpuści przed siebie bo dojedzie przecież przez to szybciej do celu :disgust: )

dzieci CB na CB radiu

policja co czatuje tam gdzie mają największy zysk , a nie tam gdzie jest faktycznie niebezpiecznie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja co czatuje tam gdzie mają największy zysk , a nie tam gdzie jest faktycznie niebezpiecznie !!

ooo to swieta prawda !

ps. poza tematem: Kezor ... a co do cb to juz ci doszedl Unidenik ? bo mial byc ten grupowy zakup z usa ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurzaja "królowie szos" czyli Taxi

grzech pierwszy: zmiana pasa bez sygnalizacji kierunkowskaza lub na sam koniec jedno mrugniecie. ( oszczedność na włóknie żarówki)

grzech drugi: wciskaczek ( nie powiem że nigdy się nie wcisnołęm, bo też bym miał grzech)

ostani numer który, mnie wkurzył to zatrzymanie taryfy przed skrzyżowaniem 2m, a wszyscy musieli pana omijać. A co klient nasz pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej draznia mnie dziury w drogach!

+ wystające lub zapadnięte studzienki,

-za wysokie krawęźniki,

-brak przewidywalności u innych (nie wszsystkich) kierowców,

-a reszta to tak jak koledy pisali już nie będę powtarzał.

ps.Keżor co do używania lusterek wstecznych to najlepiej widac jak jeździ się motocyklem, kierowcy autek wcale nie patrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuja mnie praktycznie wszysrtkie rzeczy które wymieniliście;

- niestety muszę się zgodzić z tymi kobietami na drodze, że jeżdżą gorzej, dużo gorzej nawet

- druga taka ekipa to dziadkowie w kapeluszach, kurde robią takie rzeczy na drogach, że ja bym na to w życiu nie wpadła

- może kogoś urażę, ale sorki, jestem potwornie uprzedzona do ludzi jeżdżących Tico (najczęściej lewym pasem), a co bo jemu tez się zpieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem potwornie uprzedzona do ludzi jeżdżących Tico

podobno Murzyn też jest :mysli::polew:

ps. poza tematem: Kezor ... a co do cb to juz ci doszedl Unidenik ? bo mial byc ten grupowy zakup z usa

tiaa doszły, już pisze w tamtym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze drogi:

- denerwuje mnie ich stan techniczny,

- chamstwo,

- TIR'y na autostradzie (zwłaszcza jak widzi, że szybko się do niego zbliżam i wtedy ropoczyna manewr wyprzedzania innego TIR'a :rant:)

Jeśli chodzi o samochody, to cisnienie mi rośnie jak widzę auto za >90 000zł na kołpakach np. z Real'a :bicz3:

Czego się boję na drodze:

- że wyskoczy mi ktoś z drogi podporzadkowanej i nie zdąże wychamować (nieraz pedzi taki zboku i hamuje dopiero przy skrzyzowaniu),

- na skrzyżowaniu, gdy będę przejeżdzał spokojnie na zielonym uderzy we mnie coś z boku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie popieram poprzedników,denerwuje mnie to samo,zwłaszcza te TIR'y próbujące się wyprzedzić...

Kierowcy jeżdżący bez kierunkowskazów,wymuszający pierwszeństwo.

Śmieci wyrzucane przez okno-kiedyś koleś jadący przede mną wysypał sobie przez okno popielniczkę pełną petów...

No i kierowcy jeżdżący pod wpływem upojenia alkoholowego-niekiedy po otwarciu drzwi wypadający na chodnik z "przemęczenia".

A czego się boję? Boję się jazdy powyżej 100km/h po naszych drogach,zastanawiając się ,czy przypadkiem zaraz nie stracę zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele tego :)

- ostatnio ludzie zakładający mocniejsze żarówki tudzież mający źle ustawione światła no i oszołomy, którzy zakładają do normalnych reflektorów "xenony", jak jade szczecin <-> warszawa nocą to po paru godz. można nerwicy i ślepoty dostać...

- tiry uprawiające jazdę równoległą na A2 chociaż trafiają się złośliwcy w osobówkach, którzy maxymalnie przecigąją czas zjazdu na prawy pas

- nie sygnalizowanie zamiaru manewru

- przepustowość na światłach

- nadmierne cwaniactwo ( szczególnie mowa o jeździe w Warszawie, takiej "pomysłowosci" to nigdzie indziej nie widziałem :polew: )

dalej to j.w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drodze:

1. kierowcy co nie wiedzą jak i kiedy kierunki użyć

2. tych co w lusterka wsteczne nie patrzą

3. jak TIR z prędkością 93km/h wyprzedza TIRa jadącego 90km/h

4. sposób łatania dziur w nas (po złataniu nawierzchnia wystaje 10cm)

5. aut bez świateł

6. rajdowców (17 - 20 lat) którzy myślą że osiedlową drogą nie przejdzie żadne dziecko, nikt nie wyjdzie z zarogu itp.

w autach:

1. wielki błękit lub fiolet bujący w oczy.

czego się boję:

1. że mi ktoś w niuńkę przypie...rdzieli jak będzie próbował garaż tyłem zrobic na prakingu SuperHipermarkietu. (takie sztuczki juz widziałem że :gwizdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co napisaliscie wczesniej

+ rowerzysci.. :chytry:

+ traktory i caly sprzet rolniczy (ktore przewaznie nie sa oswietlone byle inny pojazd musi, ale rolnik to rolnik)

Ktos powie gdzie maja jezdzic.. Ale czy obiektywnie na to patrzac nie sa wkurzajacy..? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to co napisaliscie wczesniej

+ rowerzysci.. :chytry:

+ traktory i caly sprzet rolniczy (ktore przewaznie nie sa oswietlone byle inny pojazd musi, ale rolnik to rolnik)

Ktos powie gdzie maja jezdzic.. Ale czy obiektywnie na to patrzac nie sa wkurzajacy..? :gwizdanie:

No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie :bicz2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nadmierne cwaniactwo ( szczególnie mowa o jeździe w Warszawie, takiej "pomysłowosci" to nigdzie indziej nie widziałem :polew: )

That's fuckin' right. W szczegolnosci na maxa irytujace jest jak stoi czlowiek w sznurze samochodow na "lewo lub prawo skrecie" (skrzyzowanie), a pierwszy lepszy cwaniak jedzie pasem jazdy na wprost i wjezdzajac na krzyzak - kierunek w lewo i skreca. Mimo, ze jestem spokojny i tolerancyjny to takich tylko wykastrowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...