Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehehe doj**ales
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale nie rozumiem o co ci teraz chodzi ?? a moze wogole kogo bardziej lubia , nie tylko w KRK :thumbup: :thumbup: :thumbup:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 23:23 _________________________________________________ dwie rzeczy go skreslaja po pierwsze to Trzenio hehee , a po drugie ma klekota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boże to co będzie jak kiedyś nasz Trzenio zostanie modem a przecież taki pocieszny gość Ty chlopie nawet o takich rzeczach nie mysl hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
EEE tam znam kilku nawet w miare
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Led postojowka + Xenon 8000K: Moja byla (ehh sie lezka kreci ) : Ringos:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kufa Senegal przegrywa , nieeeeee
-
[C5 A6] Jakie klocki hamulcowe na przod???
Panowie podpowiedzcie jakie beda najlepsze klocki na przod do mojej niuni Wymagania to zeby nie piszczaly przy hamowaniu i bardzo dobrze hamowaly Reszta nie wazna. Mam kilka typow (koledzy malopolszczanie pomogli troche) : -ATE -GreenStuff -Ferodo -Textar Ktore z tych beda najlepsze, ewentualnie , jakie byly by lepsze jeszcze , no i oczywiscie jak sie cenowo prezentuja te klocki ?? Zeby mnie cena nie zabila
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
LOL nie kloccie sie tylko gadojcie co mam kupic Bo jak nie to strzele i kupie greeny :blink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ale murzyna greeny sa za drogie tzn. nie za drogie tylko teraz nie mam kasy na nie , a hamowanie mi strasznie pogorszylo od 120km/h w dol jest tragedia i mi calym autem nosi i tyrkota Dlatego wypadaloby mi kupic jakies porzadne nie piszczace klocki , ktore beda bardzo dobrze hamowac , akurat scieranie to mniejsza kwetsia Wazne zeby byly jak najlepsze. Poki co to mam do wyboru: ATE Ferodo Textary co jeszcze hehehee i ktore wybrac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc stefany Panowie cos bez formy na pilce Trzenio czasami wlaczyl 6 bieg "sokol , jestes wyzszy , nie daj sie , walcz" hehehehe Panowie bo Murzyniak mi tu prawi zebym kupowal klocki Greenstuff ze sa super hiper extra biczys ale kufa kosztuja 335zl za komplet , macie jakas porzadna alternatywe dla tych tylko w mniejszej cenie ze tak powiem rach ciach prze pol ??
-
[A6 C5] Kodowanie immo , kluczyki itp.
A do czego jest ten login reader ?? Co dokladnie by trzeba miec (oprogramowanie i urzadzonka) zeby samemu zczytac pin, przekodowac immo na nowy licznik i kluczyki ? Znalazlem kolesia w KRK co zrobi mi to wszystko za 150zl ale chcialbym sie naumiec samemu co bym mogl potem klubowiczom pomagac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki chlopcy! za pileczke Chwilowo sypnelo sniegiem ale w Krakowie juz posucha Zrzuta na serva: 1.Cuber 2.Trzenio 3.Sokol a gdzie reszta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mam jedna osobe czyli ja i kumpel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tysz [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 15:19 _________________________________________________panowie a gdzie jakas zbiorka i o ktorej ?? I jakie buciory trzeba wziasc ?? bo ja mam tylko slicki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prosze mi tu nie robic podsmiechowek Czarnuchu , musisz wgrac katalog voices do glownego katalogu na karte pamieci i musi szczekac a fotoradary do katalogu tomtom Jesli pojade na pilke to moze bede mial dwoch graczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jeszcze nic nie obiecuje :gwizdanie: ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo strzele i nie przyjde
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
piękny królewiczu, jak nasze buzie powodują u ciebie wymioty to po co przyjeżdżasz, nie widzę logiki w takim postępowaniu :gwizdanie: ja tam bylem pierwszy hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
yooo chlopczeta , przywitajcie Królewicza hehehehe Kuwa , widze ze sie nam nowych kolegow dostalo po resecie I bardzo dobrze w koncu ktos nowy sie pokaze , bo patrzyc caly czas na te pokrzywione twarzyczki to juz mi sie chce hehehehe. A ja taki piekny sam przyjezdzam I bedzie kolejny tatus hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzynku chyba Faux Pas Odnosnie pilki , raczej sie stawie Odnosnie ledow postojowych , przeciez ja mam dojscie , u mnie swieca chyba dobrze , ale jak macie inne kontakty to OK.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
buahahah , u mnie to samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dla mnie to nic , to tylko takie widzi mi sie :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak chcecie