Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konkurs klubowy VT cz.2 - Audi Q7 !! głosowanie !!

Które Vt najbardziej ci sie podoba ?

  1. 1. Które Vt najbardziej ci sie podoba ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BAZA111212gb2hw2.jpg

1. 198bb6cbe6fa1621ov1.jpg

2. grafgy0.png

3. nowakqi7.jpg

4. nowak2ih9.jpg

5. q7konkurshc9.jpg

głosować :thumbup:

Opublikowano

hahahahaha sokolnh

po prostu boska praca .... zwlaszcza rejestracja ;D no nie moge .... :D

i zdolnosci tez masz nie mniejsze od kezorka ....

niezly pomysl ze swiatlami i ladny lakier zrobiles ( fajna głębia )

i mam dylemat miedzy Kezorem a Sokolnh :/

Opublikowano

Nowak Twoje prace też są fajne, bardziej podoba mi się kolor tej pierwszej ;)

Opublikowano

moj glos poszedl do sokolnh poniewaz

widac ile pracy wlozyl nie widze zadnego bledu... fajnie zrobil swiatla i dobry kolor oraz zmienil tlo

(ogolnie zrobil najwiecej z nas a w dodatku tez gustownie)

ale o wszystkim przesadzila rejestracja :polew:

Opublikowano

Mój głos na Sokoła, ale wszystkie prace IMHO co najmniej dobre (no cóż, może Grafi trochę przesadził :D :D )

Opublikowano

Głosuje na nr 5 bo ma zajebistą rejestracje :D hyhyhy

Opublikowano

Sokol swietna robota :P tzn bardzo mi sie podoba :)

Ale mam jedno ALE!! przez zaciemnienie wszystkiego chciales ukryc jakies niedociagniecia?? Jak dla mnie za ciemne to wszystko ale ogolnie SUPER :)

Kezor , rowniez super ale gleba chyba za duza hehehe :P

Grafi .............. to chyba pod jakas dziewczyne ?? albo dla dziecka ?? :P

Nowak druga praca zdezydowanie lepsza :)

Opublikowano

Zdecydowanie Keżor Dla mnie kozak!

Biała perła na czarnych felgach = marzenie :slina:

DUBAI stajl rządzi w tym sezonie ;)

Opublikowano

Zdecydowanie Keżor Dla mnie kozak!

Biała perła na czarnych felgach = marzenie :slina:

DUBAI stajl rządzi w tym sezonie ;)

i wszystko na ten temat!! nawet fela od BBs'a się znalazła!! tylko coś grill mi nie pasi tak to KOX :thumbup:
Opublikowano

widziałem żeby tło zmienić :foch:

no i brawo sokolnh za wygraną ... masz bana :gwizdanie:

mnie sie moje najbardziej podoba i tak widze moje Q7 za pare lat :quattro:

Opublikowano

Glos dla sokoła ;]

Opublikowano

Biala wygląda super ,na nią głosuje.

Opublikowano

1 fajna:) :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

Sokol swietna robota :P tzn bardzo mi sie podoba :)

Ale mam jedno ALE!! przez zaciemnienie wszystkiego chciales ukryc jakies niedociagniecia?? Jak dla mnie za ciemne to wszystko ale ogolnie SUPER :)

takie ciemne miało być :D

własnie nie wiem jak to u was wyglada, ale jak robie jakoms fotke czy vt to u mnie na laptopie wyglada elegancko, a jak w pracy na stacjonarnym patrze, to albo za ciemne wlasnie, albo barwy za ostre :mysli:

widziałem żeby tło zmienić :foch:

no i brawo sokolnh za wygraną ... masz bana :gwizdanie:

mnie sie moje najbardziej podoba i tak widze moje Q7 za pare lat :quattro:

nie no, bana nie chce :gwizdanie: :P

też chcialem wlasnie zrobic dubai stajl ale nie znalazlem fajnego tła i zostałem przy tym

co do rejestracji, ciesze ze sie podoba :polew:

Opublikowano

tez sie wypowiem miałem lekki dylemat no ale sokól Twoja wygrała w moich oczach a ta rejestracja :kox: ale gdzieś ją juz widziałem :mysli:

Opublikowano

a ta rejestracja :kox: ale gdzieś ją juz widziałem :mysli:

bodajże na policyjnym defenderze :)

sokolnh - głos za światła i blachę :)

Opublikowano

sokolnh - głos za światła i blachę :)

phi :foch: to ma sie auto podobać a nie tablica ,

chłyt martetindody :foch:

no ale fakt faktem, udała sie ta praca :disgust:[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 01:25 _________________________________________________ :tongue4:

Opublikowano

mam dla Was propozycje - kolejny konkurs - VT pistacji - co wy na to?? Jakas nagrode wymysle we wlasnym zakresie

Opublikowano

mam dla Was propozycje - kolejny konkurs - VT pistacji - co wy na to?? Jakas nagrode wymysle we wlasnym zakresie

wyjołes mi to z ust tez chciałem zarzucić im zadanie zbajerzenia mojego czarnego avanta :gwizdanie:

Opublikowano

mam dla Was propozycje - kolejny konkurs - VT pistacji - co wy na to?? Jakas nagrode wymysle we wlasnym zakresie

dla mnie ok , ale musisz nam dać śliczną fotke :th:

chciałem zarzucić im zadanie zbajerzenia mojego czarnego avanta :gwizdanie:

na Ciebie też przyjdzie pora :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.