Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami

głosuje na:

  1. 1. głosuje na:

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasady takie jak wczesniej -kazdy ma max 3 projekty, tylko nie zmieniamy koloru i VT ma byc z klasa

Baza

cf15ae8450569aaa.jpg

nagroda - niespodzianka

1.NowakZG

09de6c408181bbff.jpg

2. Kezor

5b9ed5e5534e83de.jpg

3.SokolNH

8f9c919a9ba64947.jpg

4. audia4s4

542698bae67e5d04.jpg

Opublikowano

ok biore udzial ;) chetnie przyjme jako nagrode lampy valeo z xenonem :polew:

Opublikowano

fota jest słabej jakości

Opublikowano

no daj jakoms lepsza fotke w wiekszej rozdzielczosci

Opublikowano

niestety to chyba najlepsza jaka mam - chyba ze galezie Wam nie przeszkadzaja

moze ta??

879f9c4e2d00345b.jpg

Opublikowano

z tej bazy nic sie nie da zrobić :polew:

Opublikowano

umyj auto i wpadnij do mnie wyrezać xenon , to Ci przy okazji fotke ładną jakąś zrobie :cool:

ale lepsza jest ta pierwsza z tych dwóch

Opublikowano

auta nie bedzie conajmniej tydzien :decayed:

dzialajcie na tej pierwszej ja sie da :thumbup:

Opublikowano

auta nie bedzie conajmniej tydzien :decayed:

dzialajcie na tej pierwszej ja sie da :thumbup:

miałeś go nie mieć od poniedziałku :mysli: no to działamy na pierwszej. myśle że koniec konkursu zrobimy w niedziele a potem zaczynamy cubrowóz :decayed:
Opublikowano

no nie mam od poniedzialku a dzis sa braki w potencjometrze - czyli tak jakby go nie bylo :gwizdanie:

Opublikowano

mysle, że oprócz konkursów, mozna by zrobić jakiś kącik vt :thumbup:

jakby ktos chciał zmienic cos w swoim samochodzie np. felgi, lampy itp., wstawił by fotke, napisał co chce i moze ktoś by sie nim zajął :>

co wy na to ?

Opublikowano

mysle, że oprócz konkursów, mozna by zrobić jakiś kącik vt :thumbup:

jakby ktos chciał zmienic cos w swoim samochodzie np. felgi, lampy itp., wstawił by fotke, napisał co chce i moze ktoś by sie nim zajął :>

co wy na to ?

za***isty pomysl ;)

Opublikowano

komu wysylamy prace ?

talibowi ?

Murzyn domyslam sie ze to twoja a4 tak ?

na tych dwoch zdjeciach jest ta sama a4 ?

bo dziwi mnie jedna rzecz ... ta pierwsza nie ma szyberdachu a druga ma ... ;>

ja juz zrobilem virtuala pierwszego foto tylko nie wiem komu potem dac link (zeby wstawil jak bedzie wstawial wszystkie prace) >?

Opublikowano

komu wysylamy prace ?

talibowi ?

Murzyn domyslam sie ze to twoja a4 tak ?

na tych dwoch zdjeciach jest ta sama a4 ?

bo dziwi mnie jedna rzecz ... ta pierwsza nie ma szyberdachu a druga ma ... ;>

ja juz zrobilem virtuala pierwszego foto tylko nie wiem komu potem dac link (zeby wstawil jak bedzie wstawial wszystkie prace) >?

To ta sama a4 Murzynowa, jak sie dobrze przyjrzysz to widac na 1 fotce szyberdach.

Opublikowano

moja ;) na oby 2.

Prace talibowi - mysle ze sie tym zajmie. mozna tez do mnie podeslac kopie (email w profilu)

Opublikowano

no rzeczywiscie lekko juz widac szyberdach na tej pierwszej jak sie dobrze wpatrzec

ps. nie widze do kiedy jest termin nadsylania prac i kiedy bedzie ankieta ;> ? ( chyba ze cos przeoczylem )

Opublikowano

Sory za OT ale mozebyscie tak moja wyrezali :P A6 moze bedzie dobra baza ?? :P heheh

Opublikowano

Mad_MAX w Twojej nie ma juz za bardzo co do rezania.. Serio.. :th: Jedynie co to najwyzej fela, sciema i ledy w tyl.. :notworthy:

Opublikowano

Max w Twojej to trzeba tylko zimówki wyrezać i będzie lux :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.