Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzenislaw ja CIE PROSZE nie zaczynaj heeheheh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co wy znowu odpierdalacie ?? Wszyscy wielcy kreskowicze buahahahahaha [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 22:18 _________________________________________________Ja mam najwieksze i najciezsze auto i jakos nie narzekam :D
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kolega sie nam cos przycina hehehehe :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A moje sie swieca jak narazie lux tylko ja mam inne hehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak po naszemu?? Nie wiem tak dokladnie ale zakodowanie kluczykow jest duzo prostsze/latwiejsze niz przekodowanie immo w liczniku I z tego co wiem , chyba na 90% da sie to zrobic VAGiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie więc jest taka sprawa że ja mam tylko kluczyk serwisowy, dostałem od kolegi scyzoryk od samochodu który sprzedał, tylko teraz kwestia czy da się mu przekodować immo i centralny. Mega u ciebie nie trzeba kodowac IMMO !!!!! immo jest to samo , tylko trzeba zakodowac je do kluczykow , a to juz zupelnie inna sprawa niz kodowanie calego immo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witajcie moi Drodzy Spocik full wypasik I juz mam calkiem po klockach heheehe. Murzyna , to spalanie to jakas aluzja do mnie hehehehee Postaram sie dzisiaj poturlac na 5 heheheh i zobaczymy co mi wyjdzie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.wrzuta.pl/pliki/vfXuoGcaob/- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak zaraz beda moje fotki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moje wszystkie zdjecia i filmik sie wlasnie wrzucaja na www.wrzuta.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ogros , dzieki za info o fotkach- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm a jak sie tutaj wrzuca foty ?? trzeba sciagac ten program ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoo wlasnie dotarlem moim super extra wypasionym wozidlem Dzieki wszystkim za milego i wypasnego spocika Za chwile zapodam fotones Cuber Superasnie wyglada Audiola Ale wez te paskudne fele wyjeb hehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To chyba nader oczywiste prosze pana modernizatora hehehe- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na jaki temat ?? buehehehehehee- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To jest bardzo prosto zalozyc i aktywowac vagiem Trzeba tylko wpiac kostki od manetki do kompa A wyjscia wszystkie na pewno macie , bo kazdy ma- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wiem jak tam z TDI ale benzyny nie wszystkie mialy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jesli sterowanie gazem masz elektroniczne to calosc roboty zamykasz sie w 250zl i masz tempomat- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No z tym 1000zl to ktos przesadzil- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Zakup baterii do laptopa
Hyhy Yates , co ty wogole piszesz ?? To kiedy jest ladowana bateria , jak nie wtedy jak jest podlaczony zasilacz?? hehehe Jak tylko podlaczasz zasilacz to automatycznie zaczyna sie ladowanie baterii , az do pelnego naladowania, potem proces ladowania sie wylacza bo jest pelna pojemnosc osiagnieta i WTEDY!! idzie tylko z sieci. To jest troche podobne do ladowania baterii w komorce , czym czesciej ladujesz baterie , tym szybciej sie ona skonczy. Kazde ogniwo ma swoja zywotnosc i predzej czy pozniej sie skonczy , a zle "prowadzona" sie skonczy szybciej- Zamiana Navi+ na RNS-E
Wszystko pasuje tak jak trzeba , tylko chyba adapter jest inny do RNS-E- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pogoda glancus cycus Zaraz trzeba jechac wypucowac fureczke na spota i puscic STSka- [B6 AVF] A4 Avant by boberek
Ladniej by na 18" wygladala Chociaz na 17" tez powinno byc spoczko - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!