Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. No wkurwiony jestem Spalilem sobie uklad (scalaka)
  2. Ja pierdziu , nawet spamu nie ma Tak , tak , wiem , bo mnie nie bylo Alem WKURWIONY!!!!!!! JA pier**le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. cześć buraczku No witam Trzenislawa hyhy , kope lat :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 20:20 _________________________________________________Widzials ty moj avatarek ehehehehe
  4. czesc ziemniaczki , wrocilem z pracy Piwo Time Heineken Rulez
  5. a kto tu o libacji mówi... kulturalny spocik jak to w A4 klubie to jedźcie wszyscy i problem z głowy... Taaa a bedziesz mi pilnowal synka ?? :mysli:
  6. Nie ma znaczenia , jak zapchasz ta czy ta to final i tak bedzie ten sam czyli zmulony telefon a po cholere ci 1-2gb na mapy ??
  7. Wiesz tutaj nie chodzi o zone !!! Ja mam rodzine i synka Na wypady na libacje samemu troche nie teges
  8. Hyhy ja do mojej kolumbryny sie boje 18" zalozyc , a ty mi tu z 20" wyjezdzasz :kox:
  9. A moze to spodek ufo
  10. tiaaaaa 20" a może lepiej od razu od Stara założyć?? Jak chcesz od Stara to sobie zaloz ja na lato zakladam czarne 20 stki... :shocked: :shocked: A za protezy ile placisz?? :gwizdanie:
  11. Hehe ale z tymi 20" troche przesadzilas
  12. mogę ci wypalić albo przesłać mailem, skypem albo gg... Hyhy jaki ty mobilny , jeszcze poczte trzeba bylo dorzucic hehee
  13. Bedzie dzialac na pewno o ile komorka ci pusci 4GB !!! [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:40 _________________________________________________ To teraz sie modl zeby ci podswietlenie klawiatury nie padlo (wada fabryczna w E65) hehehe
  14. musisz instalke pierdyknac Napisz pozniej to ci wysle linka
  15. To nie sa te same felgi [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:10 _________________________________________________Tu masz te co na VT http://moto.allegro.pl/item304150340__audi_a4_a6_s4_18_.html
  16. Co to kuwa znaczy :polew: :polew:
  17. Mad_MAX odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    W0 ZNICA (woźnica) :polew:
  18. No mi tez sie bardziej drugie podobaja ale na moim autku hehehe
  19. no przecia wyzej ci napisalem
  20. Dac sie da Wszystko sie da hehe , E51 to mlodszy brat E50 , ktora mialem :sick3: Byc moze poprawili niedorobki z E50 ale wyswietlacz jest ten sam , czyli maciupci hehehe Ale cos tam widac
  21. Kazdy moze sobie takie zalozyc Jak jest cos ladnego to sie zaklada nie Przyznaje racje w RS4 tez takie wychodzily
  22. Od RS6 kolego nie tylko misiu.....!!!!!!!!!!! TYLKO W RS6 takie wychodzily , misiu!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.