Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wkurwiony jestem Spalilem sobie uklad (scalaka)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierdziu , nawet spamu nie ma Tak , tak , wiem , bo mnie nie bylo Alem WKURWIONY!!!!!!! JA pier**le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć buraczku No witam Trzenislawa hyhy , kope lat :naughty:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 20:20 _________________________________________________Widzials ty moj avatarek ehehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc ziemniaczki , wrocilem z pracy Piwo Time Heineken Rulez
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra nie wazne.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a kto tu o libacji mówi... kulturalny spocik jak to w A4 klubie to jedźcie wszyscy i problem z głowy... Taaa a bedziesz mi pilnowal synka ?? :mysli:
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Nie ma znaczenia , jak zapchasz ta czy ta to final i tak bedzie ten sam czyli zmulony telefon a po cholere ci 1-2gb na mapy ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz tutaj nie chodzi o zone !!! Ja mam rodzine i synka Na wypady na libacje samemu troche nie teges
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hyhy ja do mojej kolumbryny sie boje 18" zalozyc , a ty mi tu z 20" wyjezdzasz :kox:
-
Co to jest
A moze to spodek ufo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tiaaaaa 20" a może lepiej od razu od Stara założyć?? Jak chcesz od Stara to sobie zaloz ja na lato zakladam czarne 20 stki... :shocked: :shocked: A za protezy ile placisz?? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe ale z tymi 20" troche przesadzilas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mogę ci wypalić albo przesłać mailem, skypem albo gg... Hyhy jaki ty mobilny , jeszcze poczte trzeba bylo dorzucic hehee
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Bedzie dzialac na pewno o ile komorka ci pusci 4GB !!! [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:40 _________________________________________________ To teraz sie modl zeby ci podswietlenie klawiatury nie padlo (wada fabryczna w E65) hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musisz instalke pierdyknac Napisz pozniej to ci wysle linka
-
[B5 1Z] które alufelgi do mojej audicy ?
To nie sa te same felgi [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 13:10 _________________________________________________Tu masz te co na VT http://moto.allegro.pl/item304150340__audi_a4_a6_s4_18_.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to kuwa znaczy :polew: :polew:
-
Mustang Bullitt
W0 ZNICA (woźnica) :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No mi tez sie bardziej drugie podobaja ale na moim autku hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no przecia wyzej ci napisalem
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
Dac sie da Wszystko sie da hehe , E51 to mlodszy brat E50 , ktora mialem :sick3: Byc moze poprawili niedorobki z E50 ale wyswietlacz jest ten sam , czyli maciupci hehehe Ale cos tam widac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgadzam sie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kazdy moze sobie takie zalozyc Jak jest cos ladnego to sie zaklada nie Przyznaje racje w RS4 tez takie wychodzily
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od RS6 kolego nie tylko misiu.....!!!!!!!!!!! TYLKO W RS6 takie wychodzily , misiu!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od RS6 kolego