-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Rozrząd kosztuje 3.5 tys. robiłem to jakies 1,5 roku temu wszystko oryginał , aha i czyszczenie odmy było w tej cenie . Szkoda że sprzedałem i bardzoooooooooo żałuje wrrrrrrrr
-
[B5 AFB] Audi A4 2,5 TDI Avant QUATTRO ;)
Super autko
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja używam tych środków meguaiarsa są świetne prowadzę myjnię samochodową i polerowanie aut , kupiłem se maszynę i ciacham, efekty są fajne choć trza przytym popracować
-
Moje kupione A4
Ładna sztuka
-
2.5TDI 150KM Aż tak źle z nim?
życie bracie życie , ale frajdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iihih
-
2.5TDI 150KM Aż tak źle z nim?
Witam Co wy chcecie od silnika 2.5 tdi V6 , jezdze juz prawie rok i nie mam mniejszych problemów , wymieniłem rozrzad na oryginał (3500zł) troszkę mnie kosztowało ale jazda z nim to frajda
-
[B5 AFN] Srebrny
Ile za te lampy chcesz?? One pasuja do rocznika 98r.?? Mozesz na e-maila zdjecie wysłac
-
[B5 AFB] Filtr odmy - wymiana ?
Witam Mam pytanko: Około 11tys. przejechałem autem i był wymieniany filtr odmy, byłem ostatnio u mechanika i mówił ze trza wymienic bo olej wycieka z uszczelniacza pod pokrywy zaworów, niewiem co mam zrobic , czyzby juz trza wymienic,?? Nie jestem pewien czy jak rozrzad wymienialem to odrazu wymienili , na faktórze mam napisane ze zostało wymienione . Teraz jestem w kropce Jak to sprawdzić czy faktycznie trza wymienic , bo są to koszty . Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Srebrny
Fajne autko , pieknie wyglada, kurde ale te lampy by sie przydały u mnie rewelka . Zobacz jak u mnie autko sie reprezentuje. Pozdrawiam
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
Gleba spoko ,ładny kolor, zapraszam tez na ocene mojej audiczki.Pozdrawiam
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Bilstein jezdze juz rok na nich przejechałem prawie 12tys. i super , moze i faktycznie troszkę twarde , ale maja regulacje twardosci , ale w to sie nie bawie , ma wygladac cudnie
-
[B5 AJM] Podgrzewane fotele
Od poduszek Pozdrawiam
-
Moje skromne A4
No Audiczka Ładna , super wyglada , Alumki zmien na wieksze , Zobacz na moje autko jak reprezentuje sie na 17" .Pozdrawiam
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Jeszcze raz powiem ja na silnik 2.5 TDI nie narzekam!!!
-
Co to jest
Witam Dowiedziałem sie , że to podgrzewanie spryskiwaczy ale czy to, to cholera wie
siwykrzych
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta