Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwykrzych

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rozrząd kosztuje 3.5 tys. robiłem to jakies 1,5 roku temu wszystko oryginał , aha i czyszczenie odmy było w tej cenie . Szkoda że sprzedałem i bardzoooooooooo żałuje wrrrrrrrr
  2. ja używam tych środków meguaiarsa są świetne prowadzę myjnię samochodową i polerowanie aut , kupiłem se maszynę i ciacham, efekty są fajne choć trza przytym popracować
  3. Ładna sztuka
  4. życie bracie życie , ale frajdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa iihih
  5. Witam Co wy chcecie od silnika 2.5 tdi V6 , jezdze juz prawie rok i nie mam mniejszych problemów , wymieniłem rozrzad na oryginał (3500zł) troszkę mnie kosztowało ale jazda z nim to frajda
  6. Ile za te lampy chcesz?? One pasuja do rocznika 98r.?? Mozesz na e-maila zdjecie wysłac
  7. Witam Mam pytanko: Około 11tys. przejechałem autem i był wymieniany filtr odmy, byłem ostatnio u mechanika i mówił ze trza wymienic bo olej wycieka z uszczelniacza pod pokrywy zaworów, niewiem co mam zrobic , czyzby juz trza wymienic,?? Nie jestem pewien czy jak rozrzad wymienialem to odrazu wymienili , na faktórze mam napisane ze zostało wymienione . Teraz jestem w kropce Jak to sprawdzić czy faktycznie trza wymienic , bo są to koszty . Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  8. Fajne autko , pieknie wyglada, kurde ale te lampy by sie przydały u mnie rewelka . Zobacz jak u mnie autko sie reprezentuje. Pozdrawiam
  9. Gleba spoko ,ładny kolor, zapraszam tez na ocene mojej audiczki.Pozdrawiam
  10. Bilstein jezdze juz rok na nich przejechałem prawie 12tys. i super , moze i faktycznie troszkę twarde , ale maja regulacje twardosci , ale w to sie nie bawie , ma wygladac cudnie
  11. siwykrzych odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Od poduszek Pozdrawiam
  12. No Audiczka Ładna , super wyglada , Alumki zmien na wieksze , Zobacz na moje autko jak reprezentuje sie na 17" .Pozdrawiam
  13. Jeszcze raz powiem ja na silnik 2.5 TDI nie narzekam!!!
  14. Witam Dowiedziałem sie , że to podgrzewanie spryskiwaczy ale czy to, to cholera wie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.