Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jestem prezesem :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:27 _________________________________________________ a gdzie Masz Nas ( no bo wkońcu klub ) reprezentowac ? Tam gdzie ty :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chopie , pogadalem sobie z prezesem przy kawce i doszlismy do wniosku ze jednak musze reprezentowac klub :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Haha nie dosc ze wypasny avatarek to jeszcze sie zrobilem CZERWONY :naughty:
-
Wybór telefonu - Nokia E51 czy E65?
N70 ma mniejsza pojemnosc baterii to po pierwsze , po drugie to starszy typ baterii , po trzecie N70 przez swoj firmware , trzyma krocej niz wiekszosc innych telefonow Po czwarte twoj kolega zle sformatowal baterie albo jest juz bardzo stara i dlatego tak krotko trzyma , po piate 3 dni dla N73 z wyswietlaczem 2,4" to i tak dobry wynik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WYPAS po calosci nie hehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to zjedz kursorem na sam dół stronki sa tam jako nowosc nowe linki.... No tak zrobilem i nie dziala mi avatar [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:03 _________________________________________________Hahaha dziala Teraz podziwiajcie :kox: :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gifa tez mozna ??[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________Hmm jak dalem przedostatni link to wogole nie mam avatara
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co ma byc ze mna , jestem przeciez :naughty: Ale mam wypasny Avatarek :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________Kto wie jak zrobic zeby byl troche wiekszy ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać. Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu: http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona... Ja mam takowe co nie wywalaja bledow na fisie Of kos tyczy sie to B5 i C5 tak mi sie wydaje I kupowane wlasnie u tego kolesia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
temat jest poprostu żle nazwany... powinien się nazywać "Galeria ....... " to nie jest Max żaden konkurs ... Spoko ziom
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwne macie te konkursy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nr.1 w krakowie dlatego ja w tym nie startuje!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale co ten konkurs ma wylonic ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co cie to tak ciekawi ????????????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jejjjjjjjjjjjjj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
iiiiiiiiii PABLO hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no cos bardzo cicho
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie potrzebuje jakiegos DOBREGO elektronika , jest u nas takowy ?? Ktos sie orientuje ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma fotek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzynku tym go nie postraszymy on tak ma ALL THE TIME :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Buahahahaha po dzisiejszych testach sie mozecie troche zdziwic Spokojna jazda po miescie bez szalenstw ale normalnie i nie jak dziadek WYNIK -------> 9.3l :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej chlopcy :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 11:50 _________________________________________________panowie zrobcie porzadek z tymi podpisami , bo zle to wyglada jak kazdy ma inny :dance:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
baaaaardzo dużo niach niach niach[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:42 _________________________________________________ NIE [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:42 _________________________________________________ i mega13 No tak- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ile ty rozmawiasz heheheeh- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poki co z aktywnych inaczej jestem ja i Morgoth , takze jeszcze duzo brakuje hehehehe - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!