Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Ja jestem prezesem :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:27 _________________________________________________ a gdzie Masz Nas ( no bo wkońcu klub ) reprezentowac ? Tam gdzie ty :naughty:
  2. Chopie , pogadalem sobie z prezesem przy kawce i doszlismy do wniosku ze jednak musze reprezentowac klub :naughty:
  3. Haha nie dosc ze wypasny avatarek to jeszcze sie zrobilem CZERWONY :naughty:
  4. N70 ma mniejsza pojemnosc baterii to po pierwsze , po drugie to starszy typ baterii , po trzecie N70 przez swoj firmware , trzyma krocej niz wiekszosc innych telefonow Po czwarte twoj kolega zle sformatowal baterie albo jest juz bardzo stara i dlatego tak krotko trzyma , po piate 3 dni dla N73 z wyswietlaczem 2,4" to i tak dobry wynik
  5. WYPAS po calosci nie hehehe
  6. to zjedz kursorem na sam dół stronki sa tam jako nowosc nowe linki.... No tak zrobilem i nie dziala mi avatar [br]Dopisany: 06 Luty 2008, 11:03 _________________________________________________Hahaha dziala Teraz podziwiajcie :kox: :kox:
  7. a gifa tez mozna ??[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:51 _________________________________________________Hmm jak dalem przedostatni link to wogole nie mam avatara
  8. Co ma byc ze mna , jestem przeciez :naughty: Ale mam wypasny Avatarek :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________Kto wie jak zrobic zeby byl troche wiekszy ??
  9. Murzyn to jakieś śledztwo prowadzi... :> na czytaniu tylko tego tematu się nie obejdzie, widzę, że trzeba i coś od siebie dać i coś napisać. Panowie oddam w dobre ręce 2 szt. postojówek (czywiście za free, żeby nie było) tego typu: http://www.allegro.pl/item308814584_postojowki_5_led_w5w_t10_super_flux_nowosc.html U mnie nie pasują bo łeb mają za duży, a piłować otworów w lampach mi się nie chce - poczekam aż wymyśla białe żarówki lub pojedyńcze diody led, które FIS "zobaczy", a nie wywali że spalona... Ja mam takowe co nie wywalaja bledow na fisie Of kos tyczy sie to B5 i C5 tak mi sie wydaje I kupowane wlasnie u tego kolesia
  10. temat jest poprostu żle nazwany... powinien się nazywać "Galeria ....... " to nie jest Max żaden konkurs ... Spoko ziom
  11. dziwne macie te konkursy
  12. nr.1 w krakowie dlatego ja w tym nie startuje!!!
  13. no ale co ten konkurs ma wylonic ??
  14. A co cie to tak ciekawi ????????????????????????
  15. iiiiiiiiii PABLO hehe
  16. no cos bardzo cicho
  17. Panowie potrzebuje jakiegos DOBREGO elektronika , jest u nas takowy ?? Ktos sie orientuje ??
  18. Murzynku tym go nie postraszymy on tak ma ALL THE TIME :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Buahahahaha po dzisiejszych testach sie mozecie troche zdziwic Spokojna jazda po miescie bez szalenstw ale normalnie i nie jak dziadek WYNIK -------> 9.3l :kox:
  19. hej chlopcy :naughty:[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 11:50 _________________________________________________panowie zrobcie porzadek z tymi podpisami , bo zle to wyglada jak kazdy ma inny :dance:
  20. baaaaardzo dużo niach niach niach[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:42 _________________________________________________ NIE [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:42 _________________________________________________ i mega13 No tak
  21. To ile ty rozmawiasz heheheeh
  22. Poki co z aktywnych inaczej jestem ja i Morgoth , takze jeszcze duzo brakuje hehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.