Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. A co swoja chcesz zutylizowac ??
  2. Male testowanie spalania TYLKO MIASTO!!! KRAKÓW , korki itp. Jazda ponizej krytyki (max. 50 km/h na 5 piatce ) spalanie: 9,3l/100km Jazda normalna (czyli tak jak wiekszosc , bez wyprzedzania) spalanie: 12,1l/100km Jazda jazda (full throttle jak to mowia :kox:) spalanie: 17,8l/100km Wszystkie testy robilem po ok. 20-30km
  3. Hejka zapraszamy
  4. Heja Zapraszam do dzialu spocikow Krakowskich i of kos na spoty Krakowskie
  5. Witamy Zapraszamy do czynnego udzialu w Klubie
  6. Dobranoc wszystkim.
  7. sokol cos mowil ze ma dostep , to zagadaj do niego na gg , chyba z krakowa jest kolo .
  8. wazuuuuuuuuuuuuup :kox: wazuuuuuuuuuuuuuuuuupp :kox: [br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:53 _________________________________________________Trzenio , nie odpychaj mnie, ja taki super ziom jestem :naughty:
  9. Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox: hmmm odczep się Ja cie kocham Ziomus , Piąteczka :kox: :kox:
  10. Yoooooooooooooooo ziomal , Piatusia :kox:
  11. narazie nie bedzie , bo mi leza jeszcze te co mial cuber , rex i ktos jeszcze wziasc i kumpel narazie nic nie zalatwia
  12. Tak , mam tajemnice ----------> zona i synek Panowie bedzie jeszcze zima ?? Bo mam kupca na moje felgi z oponami zimowymi , i jak kupie 18" to z letnimi hyhyhy
  13. przecież pijanego Cię nie wypuścimy, a pić trzeba Hmm przeciez to tylko Autostrada trzeba jechac Najwyzej zrobicie mi ogranicznik VAGiem do 200km/h
  14. ale na pewno na noc nie dam rady zostac
  15. Ja moze jednak przyjade :kox:
  16. toś przepłacił .......
  17. -ja dalem 100 euro hehehe
  18. hmm potrzebuje/robie uklad oparty na MAX232 do routera Linksys jako port RS232 no i ten scalak mi sie uj***l okurwieniec jeden i musze czekac znowu do jutra z robieniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.