Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Panowie , powiedzialem murzynowi o co mi chodzi i zdania nie zmienie!! Nie bede placil 33zl za to ze chce przyjechac i sobie chwile pogadac , zreszta Pablo tez. Chcialem sie pokazac , i poznac z ludzmi z klubu , to ze wy jedziecie na "impreze integracyjna" OK , ja nie mam nic do tego. Trudno nie musze jechac , a to ze dla was to c**j nie pieniadze to srednio mnie to obchodzi , i nie rozliczajcie tego w kryteriach ile moje auto stoi , bo jeszcze mam mieszkanie i biznes , wiec wyszlo by ze musze zaplacic 0,00000000000000000002%. Powiedzialem ze moge jakas krowke przywiezc cobyscie moje zdrowie wypili i tyle
  2. hehehe to znaczy ze malo wypiles hehehe jak do lusterka trafiasz :naughty: :drunk:
  3. Murzyna do czegos pijesz????????????????
  4. yy nikt nie robi laski
  5. Mojej tez nie :polew:
  6. co 4 posty zmiana tematu :polew: dobreeee
  7. Ale fajnie slisko na drodze Troche sie pokrecilem hehehee
  8. U mnie wali sniegiem rowno :kox:
  9. hmmm przeciez wiesz jakie mialem letnie a jakie mam zimowki
  10. Hu hu ha hu hu ha Quattro siabadabada :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 18:54 _________________________________________________Ide sie zaraz pokrecic na placu :th:
  11. Nie wiem panocki jak u was ale u mnie juz jest bialo i dalej sniezy :quattro:
  12. dont wory , zhackujemy sysko i bedzie cooollll megaa koxxxxx :tonguemad:
  13. bedzie: 1.sokol 2.sokol 3.sokol 4.sokol 5.hej sokoly 6.omijajcie gory 7.........
  14. Ja mam u siebie ori obnizone -30/-30 i jakie ET powinno byc ?
  15. ble ble ble :polew: Taaadaaaaaaaaaaa no to mamy zagadke
  16. k**wa znowu jakies halo halo tutaj widze hehehehe. Moze zrobimy zaklady czy wroci i naprawi czy nie wroci i nie naprawi hehehe
  17. Hehe nie zrozumielismy sie Nie chodzilo mi jednoczesne otwarcie kilku aplikacji , tylko ze chodza jednoczesnie
  18. Mad a czy fele z RS6 nie mają jednego ET ? no wlasnie nie wiem bo przeciez byly tez w RS4 przeciez i chyba nie mialyby takiego samego ET ?? Nie wiem zreszta ale jak patrze na allegro to 18" od RS6 maja rozne ET [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:06 _________________________________________________tu maja ET20 i mi sie very podobaja hehehe http://moto.allegro.pl/item309461814__felgi_18_cali_5x112_z_oponami_s_line_.html Tylko czy to ET to nie za duzo/malo ??[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:08 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item306453669_18_do_audi_a6_a4_z_oponami.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 20: http://moto.allegro.pl/item307481862_audi_a6_s6_a8_felgi_z_oponami_18.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:09 _________________________________________________ET 43: http://moto.allegro.pl/item308946711__super_stan_audi_vw_z_oponami_245_40_18_.html[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:10 _________________________________________________No z tego co wypatrzylem to w wiekszosci rs6-owe maja ET43 i ET20 , ale sa tez z innymi ET.
  19. Trzenislawie moj ty drogi Wyszlo ci :th: :laghing2: :laghing2:
  20. Buehehehhee znowu cos nie teges
  21. I wlasnie po to jest ten szybszy procesor Ale zauwazmy ze rzadko kiedy otwiera sie naraz kilka aplikacji na telefonie
  22. Panowie dolaczam sie jesli mozna , bede w tym miesiacu chcial kupic 18" od RS6 , opony rozmiar albo 225/40/18 lub 225/45/18 i moje pytanie jakie ET bedzie najbardziej odpowiednie ?? No zeby felga byla na rowni ??
  23. To może ja spróbuję: --- Dzień dobry wszystkim, --- pada śnieg, --- tak, tak pada śnieg, --- a co się dzieje jak pada śnieg?? --- tak, tak, --- quattro rządzi, --- ou yeah.... dokladnie o to mi chodzilo MEGA A ogr jak to ogr nie rozumie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.