Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Klima pod navi wyglada tak samo , tylko sie rozni szerokoscia W pierwszym linku masz caly komplet , wiec po co szukasz jeszcze innych rzeczy ??
-
[B5 AFN] Poduszka Pasażera i nosidelko dla dziecka
Wystarczy deaktywowac vagiem ta poduche , a reszta i tak bedzie dzialac , bez opornikow itp.
-
[B5 AFN] Ponownie o podświetelniu zapalniczki i schowka
Nie , to oddzielnie dziala. Zobacz czy zarowka sie nie spalila , bo jesli podswietlenie deski dziala prawidlowo , A podswietlenie zapalniczki jest polaczone z oswietleniem deski to bezpiecznik jest dobry. U mnie bylo tak, ze raz podswietlenie dzialalo raz nie , a odpowiedzialny za to byl kabelek od podswietlenia , ktory sie przetarl i nie laczyl zawsze , moze u ciebie jest to samo ale sie juz calkiem przerwal
-
[B5 AJM] Instalacja nawigacji do auta
Kolego ostatnio na allgero byl wystawiony caly komplecik do montazu navi do twojej niunki , looknij i bedziesz mial wszystko No oprocz Navi RNS-E, ale to powinien ci Alvik zalatwic po pieniadzach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoo yoo brykacze Eee , kto go wystraszyl jak tu same dobre duszyczki hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka ziomy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czesc chlopcy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w jakim sensie poczarowac ? czary mary , chokus pokus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ten kolega był ta A6 C6 ostatnio ?? Tak[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 23:51 _________________________________________________ o czym? Spontan :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yooo Kerczi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sobie stane z toba Kulidzko ................. tak zeby sobie pogadac hheheheeh
-
jaki LCD 37 ???
Jeszcze powiedz kolego jakie ceny ?? Angielskie ceny i od tego 20% czy polskie i od tego 20% , czy jak ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam jest Somanczykiem calym sercem i nikt mi nie odmowi hehehe :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wchodzi do salonu Audi, Rtocki : - Dziendobry po prosze dwa AUDI R8 , jedno RS6 i ..... hmm moze 3 RS4 . - Oczywiscie , juz sie robi , a jak pan placi ?? - Yy no karta z Reala , Trzeniu mi nabij :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yyy dla mnie RS6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogie byc Ino mala sugestia , kazdy kto wkleja jakies fotki niech na poczatku napisze , z kiedy foty , gdzie itp Zeby bylo wiadomo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Noo bylo cycus A jak tam moja kielbaska , smakowala ?? :polew: Marcin thx za przybycie Milej podrozy Ogrus , aerodynamika ci sie polepszyla ze 100% Trzenio , ja nie jechalem jak emeryt , tylko sie LANSOWALEM :polew:
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
B7 to nie swiezy nabytek Michail tylko felgi zmien w tej b7 hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko Hmmm panowie tak mi sie cos widzi ze bedzie ponad 100 autek (od nas ponad 20 + A3 ponad 20 , bog wie ile innych ale chyba tez sie spreza ) , takze szczerze watpie ze sie pomiescimy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja moge , tylko do mnie to za bardzo nie ma sie kto przystawic :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trza by jutro z ranca jechac na myjke :gwizdanie: :gwizdanie: Bedzie ze mna A6 C6 :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kolego , z Wloszczowy to jeszcze tu nie mielismy nikogo chyba o ile dobrze pamietam Moja prababcia mieszka we Wloszczowie (ale szczerze to nie wiem gdzie i czy jeszcze zyje :gwizdanie:)
-
[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki
Fiu fiu Ogrek , spoko fajnie wyglada A to F16 tez twoje :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To by bylo tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co zle sikaja ?? hehehehehe