Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mad_MAX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mad_MAX

  1. Klima pod navi wyglada tak samo , tylko sie rozni szerokoscia W pierwszym linku masz caly komplet , wiec po co szukasz jeszcze innych rzeczy ??
  2. Wystarczy deaktywowac vagiem ta poduche , a reszta i tak bedzie dzialac , bez opornikow itp.
  3. Nie , to oddzielnie dziala. Zobacz czy zarowka sie nie spalila , bo jesli podswietlenie deski dziala prawidlowo , A podswietlenie zapalniczki jest polaczone z oswietleniem deski to bezpiecznik jest dobry. U mnie bylo tak, ze raz podswietlenie dzialalo raz nie , a odpowiedzialny za to byl kabelek od podswietlenia , ktory sie przetarl i nie laczyl zawsze , moze u ciebie jest to samo ale sie juz calkiem przerwal
  4. Kolego ostatnio na allgero byl wystawiony caly komplecik do montazu navi do twojej niunki , looknij i bedziesz mial wszystko No oprocz Navi RNS-E, ale to powinien ci Alvik zalatwic po pieniadzach
  5. Yoo yoo brykacze Eee , kto go wystraszyl jak tu same dobre duszyczki hehe
  6. w jakim sensie poczarowac ? czary mary , chokus pokus
  7. To ten kolega był ta A6 C6 ostatnio ?? Tak[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 23:51 _________________________________________________ o czym? Spontan :polew:
  8. Yooo Kerczi
  9. Ja sobie stane z toba Kulidzko ................. tak zeby sobie pogadac hheheheeh
  10. Jeszcze powiedz kolego jakie ceny ?? Angielskie ceny i od tego 20% czy polskie i od tego 20% , czy jak ??
  11. Ja tam jest Somanczykiem calym sercem i nikt mi nie odmowi hehehe :naughty:
  12. Wchodzi do salonu Audi, Rtocki : - Dziendobry po prosze dwa AUDI R8 , jedno RS6 i ..... hmm moze 3 RS4 . - Oczywiscie , juz sie robi , a jak pan placi ?? - Yy no karta z Reala , Trzeniu mi nabij :polew:
  13. Mogie byc Ino mala sugestia , kazdy kto wkleja jakies fotki niech na poczatku napisze , z kiedy foty , gdzie itp Zeby bylo wiadomo
  14. Noo bylo cycus A jak tam moja kielbaska , smakowala ?? :polew: Marcin thx za przybycie Milej podrozy Ogrus , aerodynamika ci sie polepszyla ze 100% Trzenio , ja nie jechalem jak emeryt , tylko sie LANSOWALEM :polew:
  15. B7 to nie swiezy nabytek Michail tylko felgi zmien w tej b7 hehe
  16. Siemanko Hmmm panowie tak mi sie cos widzi ze bedzie ponad 100 autek (od nas ponad 20 + A3 ponad 20 , bog wie ile innych ale chyba tez sie spreza ) , takze szczerze watpie ze sie pomiescimy
  17. Ja moge , tylko do mnie to za bardzo nie ma sie kto przystawic :polew: :polew:
  18. Trza by jutro z ranca jechac na myjke :gwizdanie: :gwizdanie: Bedzie ze mna A6 C6 :naughty:
  19. Witaj Kolego , z Wloszczowy to jeszcze tu nie mielismy nikogo chyba o ile dobrze pamietam Moja prababcia mieszka we Wloszczowie (ale szczerze to nie wiem gdzie i czy jeszcze zyje :gwizdanie:)
  20. Mad_MAX odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    Fiu fiu Ogrek , spoko fajnie wyglada A to F16 tez twoje :polew:
  21. A co zle sikaja ?? hehehehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.