Treść opublikowana przez Mad_MAX
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka all Nawet mi sie niechce tego wszystkiego czytac
-
Transmisja EURO 2008
Mecze Polskiej reprezentacji beda nadawane na NORMALNYM Polsacie (czyli przez zwykla antene) inne mecze przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra . A co do transmisji internetowej to polecam Sopcast lub inny podobny Jak nie masz dostepu do "edukacji" :P :P
-
moja a4, 18", xenon by warzyd $$$
Mi sie tam autko podoba Ksywka wedlug mnie jest bardzo oryginalna i nie widzialem NIGDY u nikogo czegos takiego wiec popieram Co do wydechu ..................... juz wszystko powiedziane zostalo Duzo ludzi na forum przerabialo zmiane tlumika/ow na inne , wystarczy looknac na Cubra, Flyera , Alvaro , Longinusa itp itd
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No fajowsko Dobrze ze mnie tam nie ma , bo bym wszystkim d*py skopal Ale co ja sie bede wychylam, niech inni maja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jezuuu ludzie albo dokladnie czytajcie albo sprawdzajcie wasze info!!! Prezes Filipak zostal zatrzymany w sprawie NIE ZWIAZANEJ Z KORUPCJA!!!!!! ale w sprawie hmm zapomnialem nazwiska tego pilkarza Bojarski ?? odnosnie jego umowy itp. Nastepna sprawa ....................................... KTO JEST MISTRZEMMMMMMM?????????????? KTO ??????????????? WISLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitac panocki Ze sie tak zapytam , a dlaczego ja nie mam takiej piknej rejestracji ?? I dlaczego nic nie wiedzialem , ze takie sobie robicie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yo lesne dziadki :polew: Alez mnie chwycilo katarzysko To przez te HIDy hehehehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitac wszystkich Kuwa mac , chyba sie przeziebilem po wczorajszym :decayed:
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
A4 B5 benzyna - dwa lata uzytkowane , przejechane 21 tysiecy km A6 C5 benzyna - rok czasu uzytkuje , przejechane 10 tysiecy km
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na faktach HAPPY URODZIN Pablowy :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitac wszystkich No Cuberaczku KOXIK po calosci , ale jak doswietlaja ziemie to normalnie KOXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Ja zamowilem dzisiaj Day lighty mam nadzieje , ze dojda szybko co by na spota byly zalozone Of kos Themon i Cuber pomozecie hehehe ?
-
Czarnobyl 1986-2006
Lookne do mojego biura , bo ostatnio widzialem oferte po 580 zl do Czarnobyla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uffff skonczylem czytac te waszy wypociny :kox: i z tego wszystkiego zapomnialem co mialem napisac hehehe
-
Zwrot Akcyzy
Grr przeciez nie pisze o sobie
-
Zwrot Akcyzy
Nie chodzi o moje autka bo akcyza byla nader smieszna , az panie w UC sie smialy hehehe Ale znajomy sprowadzil swego czasu dwa autka i zaplacil ponad 10 tysi akcyzy , wiec chyba mu sie oplaci ?
-
Zwrot Akcyzy
Siemandero leniuchy Potrzebuje jakies dobre info na temat zwrotu zaplaconej akcyzy. Tzn. jakie papiery trzeba zlozyc , co wypelnic , gdzie sie zglosic. Czy sie wogole oplaca ?? Czy mozna starac sie o zwrot akcyzy jak juz sie auto sprzedalo ?? Bardzo prosze o powazne odpowiedzi i udzielanie sie osob , ktore mialy z tym do czynienia Dziekuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuberos :notworthy: za mody terazniejsze i przyszle lepsze Naprawde :notworthy:
-
Formuła 1 2008
Po pierwsze Roberto bardzo dobrze zna tor Monaco , po drugie na Monaco Vmax nie ma najmniejszego znaczenia , po trzecie Roberto jest najlepszy na zakretach , po czwarte jesli BMW czegos nie spieprzy to widzimy Roberto znowu na podium
-
jaki LCD 37 ???
W MM już obnizyli jego cene o VAT i teraz kosztuje 27049PLN mniej. Jest w gazetce... http://www.mediamarkt.pl/warszawa_al_krakowska/gazetka/ To cos zajebiascie duzyyyyyyy ten VAT jak odliczyli ponad 100 tysi hehehehe Ech, machnalem sie, sam VAT = 27049 ehh to ja sie machnalem , nie zauwazylem na koncu twojej wypowiedzi tego "mniej" Sorx
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No w sumie u mnie na garazu tylko nie mam kanalu o ile jest potrzebny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szpoko luzzzz Jutro to mam wolne Takze mozna sie gdzies ustyknac Najlepiej u mnie bo sie nie wypuszczam z domu hheheh , duzo meczy itp.
-
jaki LCD 37 ???
W MM już obnizyli jego cene o VAT i teraz kosztuje 27049PLN mniej. Jest w gazetce... http://www.mediamarkt.pl/warszawa_al_krakowska/gazetka/ To cos zajebiascie duzyyyyyyy ten VAT jak odliczyli ponad 100 tysi hehehehe
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Bardzo ladna RSka A te day light ledy to ori od S6 ? Czy jakies no name , bo naprawde cudnie to wyglada :slina:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ehh nie dosc ze nudy w pracy to jeszcze tutaj pusto :polew:
-
jaki LCD 37 ???
Za ta cene to zdecydowanie wolalbym nowego SONY Po prostu powala swoimi paramtetrami i jakoscia obrazu , ale deczko tak jak w tego przypadku cena przygniata