Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie kilkunastu a może i kilkuset forumowiczów wie :), mam na sprzedaż Audi A4 B6 Avant z 2002r. Niestety trafiłem trochę na martwy sezon , chociaż może mi się tylko tak wydaje :mysli: , ale wiem że ciężko sprzedać autko powyżej 40tys zł. Te po 20 idą szybciej, bo to nie taka aż duża kasa... przynajmniej większą ilośc osób stać na auto za 20 niż za 40 tys.... Autko jest wystawione w chwili obecnej na allegro http://allegro.pl/item329032759_audi_a4_1_9tdi_2002_avant_kup_a_nie_pozalujesz.html nakleiłem też kartkę na auto i z nią jeżdżę, tyle że większość czasu auto stoi pod pracą albo pod domem... Już sam nie wiem czy cena 43tys za to auto to rzeczywiście tak bardzo przesadzona i odstrasza potencjalnych nabywców ?? (chociaż ta cena chcąc nie chcąc jest do negocjacji a pozatym autka z tego rocznika z tym silniekiem chodzą pomiędzy 40 a 50tys) czy może dla niektórych jest zbyt niska i uważają że z autem jest coś nie tak ?? Jedni mówią że drogo inni twierdzą że podejrzanie tanio jak na auto z takim przebiegiem... wydzwaniają do mnie kolesie twierdząc że 165tys (przebieg na chwilę obecną) to bardzo dużo, ręce opadają...

Jaką według was powinienem dać cenę za to auto ?? Czy lepiej zostawić tak jak jest i czekać cierpliwie na konkretnego kupca z kasą (większość co dzwoni albo nie ma kasy, bo musi sprzedać swoje auto którym obecnie jeździć, albo mają 30tys i najchętniej za tyle kupiliby ode mnie autko :) ) , czy może lepiej wystawić auto za cenę niższą ?? Mam wydruki z aso o histroii auto, wszystko co tam jest zgadza się z tym co mam w książce serwisowej. Autko jest pewne, bezwypadkowe no przynajmniej takim przyjechałem do kraju, a w historii auta nic nie ma mowy o jakiś dzwonach, są tam wzmianki tylko o wymianach filtrów, wycieraczek, zarówek, oleju itd.... co radzicie chłopaki ?? :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę masz dobrą :th: nawet niska w stosunku do wyglądu(zdabane masz auto) :th: poczekaj jeszcze troche i ktos się trafi każde auto ma swojego kupca :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tą świadomosć że granatowy srodek nie każdemu przypadnie do gustu , ale co zrobić....przeciez nie wypoleruje czarną pastą :wallbash: , autko zadbane na tyle ile dalo sie zadbać, bo lata robią swoje, a chce sprzedać tylko dlatego że mam już auto zastepcze :), w innym wypadku dalej autko by jeździło.. a tak to nie ma sensu utrzymywać jeszcze to :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze problemy wynikaja z wyposazenia samochodu. Ktos kupujac B6 i wydajac ponad 40 tys chce wiekszego wypasu.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak na auto z 2002 roku przebieg 165 tys to wcale nie malo :no: ale auto masz zadbane i wogole cena tez dobra...np ja mam swoja audi z 1995 roku i faktycznie autko ma przejechane 179tys wiec... ale kupujac auto sie nie patrzy na przebieg auta bo skoro auto jest dobrze uzytkowane i jest zadbane to ten przebieg straszyc nie moze... np auto mogla przeciez polowe tego przebiegu przejezdzic na trasach autostradach itp. nie masz sioe co martwic.

P.S. Jak to sie mowi: KAZDA ZMORA MA SWOJEGO AMATORA :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób inne zdjęcia i zmień opis jeśli już którys raz wystawiasz aukcję[br]Dopisany: 18 Marzec 2008, 20:17 _________________________________________________

no wiesz jak na auto z 2002 roku przebieg 165 tys to wcale nie malo :no: ale auto masz zadbane i wogole cena tez dobra...np ja mam swoja audi z 1995 roku i faktycznie autko ma przejechane 179tys wiec...

taaa , 13 lat i 179k , moje mam 4 lata i taki przebieg więc zejdz chłopie na ziemie...

165k jak na 6 letnie auto to dobry wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michas, moze trzeba by poszukac atrakcyjniejszego miejsca na zdjecia. Nie wiem jakis drogi hotel, duzy parking z kostki, ladny dom, jezioro? Takie rzeczy robia na ludziach wrazenie.

Trzeniu, nie to zebym sie czepial ale niektorzy maja auta od nowosci i takie przebiegi sa rzadkoscia ale jednak sie zdarzaja ;- ) Ojca Skoda jest rocznik 00', nowka salonowa byla i ma przebiegu az 33k =]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jak on to sprzeda w przyszlosci... szczegolnie, ze odkad ja kupilem swoje auto to jezdzi moim =]]

Koniec juz offtopa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Mad_MAX pisze super zdjecia to raz, cena jak dla mnie niska :tongue4: Ja bym wołał ( przynajmniej za swoją z 46 :decayed: ) Przekonalem sie juz nie raz ze na wszystko na kazda rzecz, na kazde auto znajdzie sie kupiec , trzymaj cene , ja czekałem az A6 mi pojdzie 2 miesiace ponad, a ogladajacych bylo moze dwoch .... Wkoncu przyjechal gosc i wzial za super dla mnie cene .... Cierpliwosc cierpliwosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukac atrakcyjniejszego miejsca na zdjecia

Dokładnie to chciałem napisać :) Fotki "na roli" wyglądają średnio ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę.Zró nowe fotki w ładny miejscu,przy ładnej pogodzie.

Powiem tak ja kupiłem w grudniu audi i tylko dlatego że koleś miał tak super zrobione zdjęcia że jeszcze takich nie widziałem.Samochód i nie tylko /mężcztżni/ kupują oczami!!

Zachęć klijenta.Może zdjęcia pojedyncze i dużym rozmiar.Warto spróbować.

Powodzenia :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy jakiegoś dobrego fotografa w krakowie ?? :) ,może macie rację..większość z nas je oczami :chytry: , dzięki za rady :) , cena "niska" chociaż "chłopy" do mnie dzwoniące ci którzy wzieli numer z kartki na samochodzie, po usłyszeniu ceny 43tys mowią dziękuję :wallbash: , zresztą Ci są siedzą w temacie twierdzą że cena ok, bądź za niska, reszta nie mających chyba nigdy do czynienia z audi twierdzą że wysoka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety wypas słaby

poza tym na takie auto za taka cena trzeba troche poczekac na kupca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla jednych to wypas dla innych nie... niektórzy nigdy w życiu nie jeździli autem z kilmą więc dla nich to pewnie byłby już kosmos :tongue4: , nawet podłokietnik to też w pewnym stopniu dodatkowy atut... nie wspominając już o podgrzewanych i regulowanych elektrycznie fotelach.... kierownica funkcyjna, zadnym wypasem jak dla mnie nie jest.... mam korzystam, nie mam nie korzystam z dodatkowych funkcji w kierownicy :), xenony tez nie sa niezbedne do jazdy... na tych lampach da sie jedzic :) i narzekać nie można... mnie w aucie brakuje np podgrzewanej kierownicy :th: , navigacja .. mozna załozyc za to co na autku opuszcze + nawet na zesatw hid wystarczy wiec i xenony beda hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak daj cene wieksza i cierpliwie czekaj. Ja za swojego avanta z 98r 1,9tdi 110KM bez ksiażki serwisowej sprowadzony po odzierane zderzaki podczas parkowania sprzedawlem ponad miesiac w zeszlym roku w wrześniu i chcialem 30 tys zl byla to cena najwyższa na otomoto jak na takie auto, za pierwszym razem zadzwonil jedne gość za drugim jak wystawilem auto nikt nie zadzwonil za trzecim razem byl wystawion jeden dzien i na drugi byl juz sprzedany a poszedł za 29000 wiec moja teoria cierpliwie czekac ktoś sie znajdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT:

Gdyby to był automat to już bym brał :th: za tę cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...