Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Jakie osiągi?


mirek31071977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczów.

Moją kupiłem ze"wydymanym" licznikiem i wiecznie nie mam czasu żeby gdzieś podjechać to naprawić.

W związku z tym mam kilka pytań:

1.W "papierach" pisze że 1.6 ma V-max 191 km/h.Ktoś swoją tyle albo nawet więcej jechał?

2.Ile km/h mogłem jechać mając 5500 obr na 5 biegu.

3.Jakie szanse miałbym "objechać" brata{BMW 316i 95r.} i inne 1.6 ?

Jak wam się chce to odpisujcie.Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Vmax po płaskim - 200km/h (z górki i tak nikt nie wierzy :polew: )

5500obr - 180km/h

Ja objechałem moim ADP wszystkie 316 E36 jakie trafiłem (było takich kilka), ale mam troszkę lepiej, jak serię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z "górki" św. Anny poleciała 220, 6700obr na 5., odcięcie... A poszłaby pewnie jeszcze troszkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z "górki" św. Anny poleciała 220, 6700obr na 5., odcięcie... A poszłaby pewnie jeszcze troszkę :evil:

To trzeba było na luz wrzucić i pojechała by szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy :evil: Moja A4 szła z przepaści 453km/h i wcale się nie chwalę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problemy tylko ciekawość.

Ja nie jestem żadnym bezmyślnym"rajdowcem".Jakbym nim był to bym zbierał na S4 i później już o takie rzeczy nawet nie pytał bo sprawa byłaby bezdyskusyjna czy licznik by działał czy nie.I "deptał"ile fabryka dała aż do "owinięcia"drzewa przy 150km/h.I tyle by było najeżdżone.

Widzę z waszych wypowiedzi że A4 1.6 ładnie potrafi zasuwać.Jak w końcu zrobię ten licznik to może kiedyś na pustej A4 przetestuję moją A4.

Znowu się okazuje że Audi to wyjątkowe auto."tylko 1.6" to u tej marki"nie tylko" i nie jeden z konkurencji się widzę podziwił. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym bezmyślnym"rajdowcem".Jakbym nim był to bym zbierał na S4

Norbi ...Ty bezmyslny rajdowcu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Wasze 1.6 to konkretne jakieś jak 220 lecą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Wasze 1.6 to konkretne jakieś jak 220 lecą :gwizdanie:

Mały ale wariat :wink4:

Ja swoją leciałem 200km/h po równym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne te 1.6

ja swoim ktory na hamowni pokazal 119,3KM 1.9tdi lecialem na 225/45R17 205km/h ( w 3 osoby fakt ) ale sadze i tak ze wiecej jak 210 km/h by nie polecial.

ciekawe jakie jest przy tej predkosci przeklamanie licznika

bo watpie zeby 1.6 tyle lecialo ....

takie moje skromne zdanie ....

ps. uprzedzam nastepne posty:

nie mowie ze klamiecie ... mowie ze jakos trudno mi to pojacac ... i uwierze jak mnie ktos kiedys przewiezie tyle a4 1.6 ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też trudno w to uwierzyć.Ale to jest 1.6 z OOOO więc kto wie.

Dobra wracamy do realiów... 1.6 nie pojedzie 220 na płaskim, a z dużej górki i z konkretnym wiatrem to moje 2,5 pewnie by 250 polecialo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko zależy od stanu w jakim jest silnik. Ścigałem sie 3 razy na kresce z innym 1.6 i pozostał bez szans.Na 3-cim biegu wyraźnie widać było różnicę. Zresztą pogadajcie z schillerem.On ma zwykłe 1.8 a jeszcze nikt go nie objechał z takim samym motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie ale to jest smieszne hehehee . Jak 1.6 jedzie 220km/h to ciekawy jestem ile poleci moje , pewnie z 280km/h , a moze i 300 sie uda :polew: :polew: I mowie tu tylko o tym V/max , a nie o samym silniku , zeby nie bylo ze mowie zle o nich :)

A co do objezdzania to ok , mozliwe ze jeden drugiego objedzie , bo wiadome , ze w roznym stopniu ktos dbal o silnik i moga byc rozne parametry :)

Zejdzcie na ziemie koledzy , bo albo macie bardzo popsute liczniki i wskazania sa tak zaklamane , albo bylo cholernie z gorki , a wy o tym nie wiedzieliscie hehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad_Max być może coś z licznikami jest nie tak,nie przeczę,ale siedział koło mnie kolega z klubu i sam nie mógł uwierzyć.

I nie unoś się tak,bo Ci żyłka pęknie :cool:

Cayenne pokaz mi w ktorym momencie sie unioslem/denerwowalem ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze te licznikowe 220 to bylo realne 200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne te 1.6

ja swoim ktory na hamowni pokazal 119,3KM 1.9tdi lecialem na 225/45R17 205km/h ( w 3 osoby fakt ) ale sadze i tak ze wiecej jak 210 km/h by nie polecial.

ciekawe jakie jest przy tej predkosci przeklamanie licznika

bo watpie zeby 1.6 tyle lecialo ....

takie moje skromne zdanie ....

ps. uprzedzam nastepne posty:

nie mowie ze klamiecie ... mowie ze jakos trudno mi to pojacac ... i uwierze jak mnie ktos kiedys przewiezie tyle a4 1.6 ;P

Ja zgadzam się z kolegą Nowak_zg jakoś nie chce mi się wierzyć w to 220 km/h w 1,6 :naughty: Moja bez jakichkolwiek ulepszeń seria AFN (niestety jeszcze na hamowni nie byłem :decayed: ) poleciała licznikowe 210 km/h było płasko i bezwietrznie udało mi się to wykręcić na zimówkach :decayed: planuję sprawdzić ile poleci na letnich :cool: Ogólnie z tego co słyszałem to 1,9TDI poleci licznikowe 210 km/h ale wiadomo że to co licznik podaje należy poprawić :decayed: A 1,6... wg mnie jak wam latają 200 to powinniście skakać z radości :naughty: A i ciekawi mnie ile czasu przyspieszacie od 160 do tych 200 :naughty: To musi być kawał pasa startowego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...