Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pilot Uniwersalny - TV, Kino Domowe, Tuner Satelitarny itd


Michas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy siedzi ktoś z was w temacie pilotów uniwersalnych ?? a może posiada jakieś fajne cacko współgrające ze sprzętem domowym ?? Sprawa wygląda następująco :)... potrzebuję dobrego pilota uniwersalnego, najlepiej jakiegoś markowego, ale nie takie za 2500zł :tongue4: do obslugi zarówno TV LCD, jak i tunera satelitarnego, oraz kina domowego. Niestety uciążliwe jest trzymanie obok siebie 4 pilotów (mam 2 tunery :) ) i obsługiwanie ich za każdym razem jak chce się coś przełączyć... Jeżeli ktoś ma w domku, a może sprzedaje i siedzi w temacie takiego ustrojstwa to będę wdzieczny za wszelkie wskazkówki i uwagi przydante przy kupnie takiego pilota :hi: . Na razie mam na oku pilota logitecha ale czytałem jakiś czas temu że nie jest on do końca dopracowany. Przedział cenowy to od 0 do maxxx 500zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja użytkuje ponad rok Kameleona i jest :th:

http://www.oneforall-int.com/?pag=39&prodnr=97

posiadanie 5 pilotów na stole było troszke meczące

podobał mi sie dizajn i to że jest dotykowy panel :th:

a przede wszystkim to, ze mogłem zaprogramować wszystkie swoje urzadzenia

w przypadku amplitunera, nie rozgryzłem jeszcze wszystkich ustawien do kina domowego

jeden pilot jest OK - funkconalny, łatwy i wygodny w użytkowaniu codziennym.

polecam model, który posiadam :th:

o innych tego typu pilotach sie nie wypowaidam bo nie użytkowałem ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Philipsa :P Ale tylko dlatego , ze ma fpyte ikonki :P

Voxan69 , nie masz kompletnie racji. Wiesz jak kupuje pilot uniwersalny za 10zl albo takiemu podobny , to sie nie dziwie ze sa do d*py. Ale nikt mi nie wmowi ze kupujac ktorys z wyzej wymienionych , czy wogole z gornej polki nie bedzie ulatwieniem w uzytkowaniu sprzetu w domu :)

Ja jestem bardzo zadowolony i nie wala mi sie 10 pilotow po domu , a uzytkowanie takiego pilota jest banalnie proste , a jeszcze jak z pomoca przychodza ikonki programow itp. to juz wogole to jest super proste i przyjemne :)

A ten to juz jest wogole mega fpyte , cos jak RS4 czy RS6 :P

http://www.allegro.pl/item334998690_logitech_harmony_one_1_zamiast_15_dotykowy_lcd.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam pojsc do Vobisu .... tam maja troche pilotow logitecha i obejrzec kazdy z bliska ( maja chyba ponad 5 modeli na sklepach ) w cenach od 300 do 1600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...