Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Psy sikają na moją A-4


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie chodzi mi o pieski które są wyprowadzane na smyczy.

........ ........sytuacja ma miejsce gdy zaparkuje pod blokiem i przy samym wejściu...............................

1-przykład

wychodze z bloku (taki 11 piętrowy) zemną jakaś dziewczyna z pieskiem i na moich oczach jej kundel leje mi na opone , bo moja :audi: była pierwsza przy wejściu. Mówie jej " jak by ci tak nasikał na buta to by było lepiej niż mi na koło-Ona tylko " przepraszam" - i tyle.

2-przykład

wysiadam z auta ( znowu przy wej. do bloku) , a ze spacerku wchodzi do bloku inna amatorka kundla i wtedy zwracam się głośnio do żony ( tak aby amatorka kundelka słyszała )

" No tak dzisiaj auto umyłem , opony napastowałem to pieski mogą sikać na czyste "

i tu najlepsze - amatorka kundla domyśliła się ,że mówie o niej i odpowiada mi na to

" I co z tego że na kólko nasika? "

TO JA POWIEM TAK - do wszystkich amatorów sikawek od opon

!!!!!!!!!!!!!!!!! No niby nic , ale to moje kółko , moja opona i jak będę chciał to będe sobie sam na sikał !!!!!!!!!!

Jade na spotaknie auto czyste - a tu 2 koła zapaskudzone - ochyda -

>>>>>>>>>>Pomijając już ile taka jedna alufela plus opona może kosztować >>>>>>>>>>>>>>>>

Takie coś to chyba tylko w Posce jest -

Zastanawiałem się aby usiąść na ławce na 1godz włączyć kamere i nagrać sikaczy - potem na Straż Miejską z dowodem i będą płacić mandat - może się nauczą szanować czyjąś własniość

Tylko złośliwi mogą potem porysować lakier itd.

Najlepiej by było nieparkować przy wejśćiu , ale niekiedy musze.

>>>>>>>>>>>>>> Może tylko ja jestem dziwnie nastawiony na te sikanie >>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Co sądzicie - wam to jest obojętne ? ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio mi pies nalał na zderzak , to kolesiowi taką wiązankę posłałem , że koleś oczy wywalił i spierniczył bo chyba się bał , że w pape dostanie :polew:

Nie rozumiem ludzi , po co trzymać w domu psa , skoro się nawet nie chce d*py ruszyć , żeby go wyprowadzić kawałek od bloku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja :audi: jeszcze nigdy nie została osikana :> moze dlatego ze stoi przed domem lub w garażu . A na miescie to tylko parkingi koło sklepów :wink4: wiem ze kolega miał taki problem z psami i kupił preparat który niby jest na krzewy(ma odstraszac psiaki ) :gwizdanie: nałożył go na felgi i teraz juz ma tylko same koty pod samochodem :polew: :polew: bo psy go unikają :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wiatrówke i ustrzel kundla w dupe to sie mu odechce sikac na czyjąs własność... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wiatrówke i ustrzel kundla w dupe to sie mu odechce sikac na czyjąs własność... :naughty:

dobry pomysł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskuctwo ciekawe co by zrobil wlasciciel psa jak by mu drugi pies narobil na drzwi od mieszkana, to taka sama sytuacja.

http://www.ubasseta.com.pl/showProduct.do;jsessionid=0A54A03E8BE04887886DF517E6A57125?id=524

ciekawe czy to dziala nie zaszkodzi sprubowac, moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zastrzelenie psa ..... coś tam może być ... proponuje zasadzić takiego kopa żeby piesio przeleciał kilkanaście metrów jeśli rozmowa z właścicielem nie pomaga....(prawie też to powinno być do rozwiązania jak ludziom nie można sikać w miejscu publicznym to psom tez :P ) ja mam już tylko koty na aucie :gwizdanie: ale ostatnio też potrafią porysować lakier jak coś je wystraszy.... teraz szukam czegoś na koty młotek ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wiatrówke i ustrzel kundla w dupe to sie mu odechce sikac na czyjąs własność... :naughty:

tylko nie strzelaj jak będzie przy twoim samochodzie, bo jak nie ucelujesz to wiesz, boże być kicha niech się odleje odejdzie i wtedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocz źle wpływa na opony. Zainwestuj w jakiś środek - są dostępne, ale nie wiem gdzie. Poza tym żeby psa kopać to przesada, przecież on jest nierozumny. Lepiej właścicielce zasadzić kopa, wtedy ona się nauczy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadzisz kopa to cie pozwa do sadu i dostaniesz 10 latek od sadu potem 10 od WWF potem 10 od zielonych potem 10 od greenpeace i tyle z tego bedzie - choc ochota jest wielka zeby zasadzic kopa w du.....ala i psu i wlascicielowi!!!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wez wyciag małego i oblej auto własciciela psa jak nie potrafi kundla swojego upilnowac i bedzie kwita :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

Ja przyjmuje, że napisałeś to jako żart... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjmuje, że napisałeś to jako żart...

jaki żart,jak już ją upominał i nie podziałało,to co ma zrobić?

hamstwo hamstwem zwalczaj :evil:!!!

Ps. kup sobie melonik i na drugi dzien jak ja zobaczysz zrob tak :hi: i zapytaj "jak samopoczucie szanownej pani,bo moje wyjatkowo swietne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mi pies nasikal na samochod to wlascicielowi bym chyba p*zypierdolil ;)[br]Dopisany: 10 Maj 2008, 12:24 _________________________________________________

wstajesz o 3 w nocy,podchodzisz po cichutku pod drzwi wlascicielki pieska i odlewasz sie na jej drzwi tak,zeby siuski wlecialy przez szczelinki do srodka :naughty:,a jak najdzie ochotka,to postaw jeszcze klocka na wycieraczce :gwizdanie:

mmmmmm romantyk .... takich lubie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! to jest wojna,albo my ich,albo oni nas :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...